Jump to content
Dogomania

AgusiaP

Members
  • Posts

    21162
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AgusiaP

  1. Jejciu jak kochana to nasza Wigusiana tej podusi. Zacałowałabym na śmierc to cudo :loveu:
  2. [quote name='Ingrid44'][B]Widze ze Murfi jeszcze bez domku. Moze zamowic mu kolejke w tym samym Hoteliku gdzie ma[/B] [B]isc Szarik.[/B] [B]Bardzo mi go zal bo znowu bedzie spedzal zime w budzie a to[/B] [B]juz chyba staruszek. Jak Szarik pojedzie do hoteliku to zalozmy Murfiemu watek a ja zajme sie zbiorka kasy . Wlasciwie to watek mozna juz zalozyc a ja powoli bede go rozsylac .:lol::lol::lol:[/B] [B]Czy Murzynek to jamniorek ?Czy mozna go oglaszac jako jamniorka. Ze zdjec troche mi ciezko ocenic .:lol::oops:[/B][/QUOTE] Czy Murfi ma jakieś ogłoszenia?
  3. Dzień dobry śliczności :lol: Czekamy na ogłoszenia...
  4. Ja też jestem ciekawa. Ale chyba pod koniec miesiąca
  5. [quote name='malagos']Pytam, czy dac ja na mikrusy w potrzebie, ale tam max 6 kg wagi. Agus, ja juz nie moge ogarnąc tych "małych suczek w potrzebie, czeka Zamośc, Mamunia ze Szczytna, co dziennie nowa ślicznotka.... A Wiga, to dopiero wyzwanie. Dzika totalnie suczka. Na razie nie ma postepów w oswajaniu.[/QUOTE] Małgoś będzie dobrze ;) Wiem, że z Wigusią dasz rade :cool3:
  6. Boziu biedna maleńka:-(:-(:-( Teraz jest już bezpieczna i szczęśliwa za Tęczowym Mostem. Zabiłabym tych sku.........:angryy::angryy::angryy: Życ się odechciewa jak takie wiadomości się czyta...
  7. Bardzo sie cieszę, że Wigusia będzie w domku :lol: Ciekawe czy się bardziej otworzy i czy będzie jej to pasowało...:roll::roll::roll:
  8. Zgadam się to smutna prawda :-(:-(:-( Też bardzo się cieszę, że Amelka wraca do zdrowia :multi:
  9. Buziaczek w nochala przesyłam dla Feliksia ;)
  10. Temida wpłaciłam wczoraj 30zł na sunieczkę ;)
  11. [quote name='malagos']Dziewczyny, ile ona waży? Do mikrusów można ją zaliczyć?[/QUOTE] Małgoś a czemu pytasz? :cool3::cool3::cool3:
  12. Dzień dobry psineczki w górę ;)
  13. Olga my tam juz jesteśmy ;) Zapraszamy Ciebie również cioteczko :cool3:
  14. A Grosię macie gdzie zabrac? Mam nadzieję, że tak....Tak sie o nią martwię...
  15. Ech życ się odechciewa :-(:-(:-(
  16. Jejku ryczec się chce:-(biedactwo... przecież to młody piesek tak przynajmniej wygląda na zdjęciu:-(
  17. Jejku jak to nie przeżył??? Co się stało???
  18. Zamówiłam bazarek ogłoszeniowy dla Wolterka ;) Jestem pierwsz w kolejce więc ogłoszenia powinny byc w ciągu 7 dni :lol: Jak by ktoś chciał skorzystac to podaje link do niego :eviltong: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192257-BAZAREK-OGŁOSZENIOWY-35-ogłoszeń-za-10zł-do-20.09-ZAPRASZAM[/URL]!
  19. [quote name='dara9']Większość piesków, które mają na dogo wątki ma ogłoszenia, niektóre 100 inne 20...ogłoszeń jest mnóstwo jednak chyba żadko coś to daje? Chciałabym się mylić ale jednak mam wrażenie, że psy ze schroniska mają marne szanse na adopcje :([/QUOTE] dara9 ale próbowac trzeba. Ja wierzę, że suni się uda. Musi się udac... Po to właśnie tu jesteśmy...
  20. [quote name='_ogonek_']Agusia, to było do przewidzenia, zgłoszono jej chyba z 30 psiaków, naprawdę trudno jest wykonać coś takiego... mam nadzieję że wystarczy moje skromne 25 :oops::oops::oops:[/QUOTE] Oczywiście, że wystarczy, aleeeeeee gdybyście chciały skorzystac to ja jestem pierwsza w kolejce ??? Ktoś z Was musiałby tylko przesłac to co potrzebne jest to ogłoszeń...;):lol: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192257-BAZAREK-OGŁOSZENIOWY-35-ogłoszeń-za-10zł-do-20.09-ZAPRASZAM[/URL]!
×
×
  • Create New...