Jump to content
Dogomania

AgusiaP

Members
  • Posts

    21162
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AgusiaP

  1. Ja też mam taką nadzieję ;) Nie ma za co koosiek ;)
  2. [quote name='sylwin7']Też myślę, że z obcięciem sierści lepiej poczekać. A jeśli już ją obetną to mała będzie musiała mieć ciepłe schronienie przed mrozami. Ma ogłoszenia na stronkach i na allegro też ma. :)[/QUOTE] Teraz doczytałam :oops: czyli sunia ma ogłoszenia???
  3. Zakupiłam bazarek jesteśmy pierwsze w kolejce ;)
  4. Jestem na zaproszenie. Piękna, biedna sunieczka. Mnie sie wydaje, że jednak przydałaby sie suni wizyta u fryzjera.Tak ciężko będzie jej znaleśc domek. Dziewczynki mogę teraz tylko pomóc zakupując dla suni bazarek ogłoszeniowy. Ja wyśle jutro pieniążki. Wy jeśli możecie to wyślijcie to co potrzebne do ogłoszenia na ten wątek. Ja już zarezerwowałam dla niej kolejkę. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192257-BAZAREK-OGŁOSZENIOWY-35-ogłoszeń-za-10zł-do-20.09-ZAPRASZAM[/URL]!
  5. Dziewczynki jak traficie na jakiś wątek z bazarkiem to dajcie znac. Zuza nie odpisała a ja nic nie mogę znaleśc :placz:
  6. Tak tak a ja trzymam kciuki, żeby to było jak najszybciej :lol:
  7. Wysłałam dzisiaj moją deklaracje dla pięknego Grochalka
  8. [quote name='_ogonek_']Agusia, dziewczyna ma już tyle zgłoszeń, że padnie niedługo z wycieńczenia i przepracowania :D Jak znajdę chwilkę zrobię czarnym ogłoszenia, ale na ok. 25 portalach...[/QUOTE] Nooo to juz po ogłoszeniach. Laska już zrezygnowała...:shake:
  9. Bardzo proszę ;) Trzymam kciuki za Twoje zdróweczko koruniu
  10. Nooooo to po ogłoszeniach :shake::shake::shake: Trudno będziemy kombinowac gdzie indziej ech...:angryy:
  11. Tak to szybciutko już tam lece.
  12. Boziu ja nawet nie chcę tego oglądac :-(:-(:-(
  13. To teraz musi się udac :lol:
  14. To ja Cię odwiedzę Dusiu i wirtualnie wyściskam :loveu:
  15. Niestety nie mam narazie odpowiedzi od Zuzy czy robi teraz jakiś bazarek z ogłoszniami
  16. [quote name='Lucyna']Mogę wznowić mu allegro ... :lol: Jamor czy ktoś dzwonił w sprawie Wolterka?[/QUOTE] Będziemy bardzoooooooo wdzięczne :cool3:
  17. To ja podniose Was psineczki przed pójściem do domku :lol:
  18. Nie ma za co ;)
  19. _Goldenek2 pierwszy banerek Ci się nie otwiera ;)
  20. Co tu tak cichutko u Ciebie Wolterku???
  21. Wspaniałe wiadomości ja też bardzo się cieszę :multi::multi::multi:
  22. To szerokiej drogi i wspaniałego domku życzęTwojej tymczasowiczce monika :lol:
×
×
  • Create New...