[quote name='Pipi']Biedna Fifi. . . .jak można trzymać psy w zagródce,jak prosiaka,który tylko niebo widzi,nic więcej.
Przyznam się Wam,że moje psy,też w mieście były tylko raz,jak na starylizację jeździły.Na pewno bardzo by sie bały w miescie.Nie dobrze,bo na co dzień widzą tylko mnie.
Jadę własnie zobaczyć kolejną maliznę,ponoc potrąconą na szosie.Ma jakieś rany. . . . tak mi powiedział mężczyzna,który zadzwonił.Myślą,że ja pogotowie jestem,czy co?????? :cool3::crazyeye: , ale jadę,bo mnie nosi. . . . . .:mad:[/QUOTE]
Cała Pipi i jak tu jej nie kochac :loveu::loveu::loveu: