Jump to content
Dogomania

AgusiaP

Members
  • Posts

    21162
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AgusiaP

  1. Kurcze byłaś szybsza :eviltong:
  2. Pisałyśmyrazem Aguś :cool3::cool3::cool3:
  3. Noooo to jestem :p Piękne mordeczki :loveu:Widzę koosiek, że robiłaś psiaczką ogłoszenia... Ja mogłabym zamówic na jakimś bazarku ogłoszenia tylko potrzebne zdjęcia i tekst do ogłoszeń nooo i namiary na kogo te ogłoszenia :cool3:
  4. [quote name='koosiek']Skoro Dusia ma w perspektywie fajny dom, to zaproszę może wszystkie jej fanki na wątek innej ślicznej, szorstkiej suni Avy, która w Azylu już od dawna czeka na dom :( Zabrana z krężlowskiej mordowni, miała chorą skórę. Wcześniej, trochę jak Dusia, była strachulcem, nie potrafiła chodzić na smyczy, teraz jest całkiem fajną sunieczką. Na jej wątek kompletnie nikt nie zagląda :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/124626-Kr%C4%99%C5%BClowski*****-w-PSIM-ANIELE[/URL][/QUOTE] No to lece :lol: Tylko tam pewnie ogłoszenia potrzebne a ja niestety nie umiem robic :oops:
  5. Leni masz może jakieś nowe informacje od Agnieszki co tam u Koleńki?:lol:
  6. Jejku ja też mam taką nadzieję...
  7. Sytuacja Psiego Aniała wygląda nieciekawie :shake:
  8. To masz śliczną rasową kundeleczkę z mopkiem zamiast ogonka ;)
  9. [quote name='Bliss']zapraszam na bazarek dla Pipi :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191924[/URL][/QUOTE] Dziękujemy:lol: Już lece :cool3:
  10. Aguś piękne te Twoje psiaczki :lol: Tylko sciskac i całowac :cool3:
  11. To super czekamy na foteczki :lol:
  12. Bardzo się cieszę, że u piękności wszystko ok :lol: Ja w tekstach niestety jestem kiepska :oops:
  13. Mało czasu biduleczko :-(:-(:-(
  14. Grosiu pokaż się jeszcze raz
  15. To dobrze, że z Rampą wszystko ok. Mam nadzieje, ze biała sunia się znajdzie. Tylko co z nią wtedy zrobisz Pipi? Ech... przekichane a u nas taka fatalna pogoda...
  16. Siekowa dostałaś juz może maila czy doszła moja wpłata? Co tam nowego u naszych piękności???
  17. W takim razie trzymamy mocno kciuki
  18. Będzie dobrze dziewczynki :lol: Tylko musimy troszkę poczekac;)
  19. Rumuś do góry hop :lol:
  20. Dalej trzymamy mocnoooo kciuki :cool3:
×
×
  • Create New...