Jump to content
Dogomania

AgusiaP

Members
  • Posts

    21162
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AgusiaP

  1. Ja deklaruje od listopada po 10 zł na sunie i rudaska. Pieniążki prześle pod koniec listopada za 5 miesięcy z góry. Chciałam tylko zapytać co stało się z czwartym szczeniczkiem z tego miotu?
  2. Ja zamówiłam dla Nadinki pakiet 35 ogłoszeń. Niestety nie ma w nim allegro
  3. Śliczności... A co z tym państwem byli zobaczyć Avunie?
  4. Promysiu w górę serduszko kochane
  5. Martuś to wspaniale :multi::multi::multi:Jejku jak się cieszę :lol::lol::lol: Ojjj ale napisz coś więcej bo Cię zadręcze :cool3:
  6. Życzę spokojnej nocki sunieczko. Teraz będzie już tylko lepiej
  7. Ja jestem cały czas tylko czytam po cichutku
  8. No to zdrówko dziewczynki za Tuśke :drink1::drinka::beerchug::popcorn::knajpa::drinking::cunao::cunao::cunao:
  9. [quote name='obraczus87']Tak dokladnie. Ponadto musimy uzbierac kwote 400zł na transport szczyla do DS. :([/QUOTE] Jejku i skąd tu brać pieniążki na to wszystko...A psiaki mają już zaklepane miejsca?
  10. Deklaracje są zbierane na hotelik dla suni i rudaska? Przepraszam, ale nie jestem w stanie przebrnąć przez cały wątek.
  11. Dziewczynki jesteście wielkie :loveu::loveu::loveu: Tusieńko, ale się dzisiaj wyśpisz w takim pięknym apartamęcie;););)
  12. Wznowione ogłoszenia Avy AVA 1. [url]http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/12166.html[/url] 2. [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/.../psy/Ava,24738[/url] 3. [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierza...AdIdZ237710482[/url] 4. [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...1723,Lw==.html[/url] 5. [url]http://warszawa.szerlok.pl/oferta/av...cz-ID3DtX.html[/url] 6. [url]http://animalia.pl/ogloszenia.php?ogloszenie=33380[/url] 7. [url]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/sho...658756&cid=733[/url] 8. [url]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=67474[/url] 9. [url]www.ojoj.pl[/url] (czeka na akceptację) 10. [url]www.przygarnijzwierzaka.pl[/url] (czeka na akceptację) 11. [url]http://www.informator.com.pl/oglosze...pole_id=109888[/url] 12. [url]www.anonse.com[/url] (ogłoszenie ukaże się w środę) 13. [url]http://www.e-zwierzak.pl/oddam/0,1,0,0,0,0/16651/[/url] 14. [url]http://petsy.pl/ogloszenia/2/1/33/10019.html[/url] 15. [url]http://www.petworld.pl/ogloszenie/ps...e-zobacz/22763[/url]
  13. Martusia jak tam zdróweczko? Byłaś może w schronisku?
  14. Możecie napisać coś więcej? :lol:
  15. Aniu ja dokładnie myślę tak samo. Czytam wątek od początku i bardzo chciałabym wiedzieć co dalej będzie z Kubusiem.
  16. jejku to wspaniale :multi::multi::multi:
  17. Ważne, że Małgosia może teraz zostawić Tuśke u siebie :lol: Tak się cieszę, że Cindi się udało:multi::multi::multi: Chciałam jeszcze raz podziękować Renatce, że chciała nam pomóc dając suni DT :loveu::loveu::loveu:
  18. Jednak marzenia się spełniają ;) Czekamy na zdjęcia
  19. Edytuje dla dobra psiaków, które muszą z tamtąd wyciągnąc
  20. W góręęęęęęęęęęęęęęę
×
×
  • Create New...