[quote name='martka1982']rozmawialam dziś ze schroniskiem, odbierają mnóstwo telefonów w sprawie Etny ale nikt się nie zdecydował!!! wszystko kończą rozmowę:" to my się jeszcze zastanowimy..." ona i tak pewnie szybko znajdzie dom. najważniejsze zeby domek nie miał wątpliwości,że chcą właśnie ją, bo jak się wahają, to lepiej niech nie adoptują wcale[/QUOTE]
Zgadzam się w 100%