Jump to content
Dogomania

AgusiaP

Members
  • Posts

    21162
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AgusiaP

  1. Mam nadzieję, że nie będziemy musiały szukać, że domek od Karoliny ( chyba dobrze napisałam) to będzie właśnie ten domek :lol: Tak się cieszę, że Cindi się udało, ale jak zobaczyłam link do wątku, który wkleiłaś i te zdjęciana na wątku Pipi to ręce mi opadły i ryczeć się chce z bólu i z bezsilności...Matko jak ta psina musiała cierpieć:-(:-(:-( I co z pozostałymi psiakami...:-(:-(:-(
  2. Wspaniale czyli Cindi zostaje u państwa?
  3. [quote name='Akrum']pieniążki właśnie dotarły 30 zł od AgusiaP - ślicznie dziękujemy Proszę bardzo :lol:
  4. Ja też bardzo się cieszę. Kubuś bądź grzeczny ;)
  5. Jamniorek bardzo prosi o grosik
  6. Jejku to wspaniale :multi: Cindi masz szanse na wspaniały. Bądź grzeczną psiką :lol:
  7. Jejku w takim w stanie w boksie...:-(
  8. Właśnie przeczytałam na wątku Tusi o Cindi. Czyli wszystko wyjaśni się wieczorem... Mam nadzieję, że pani i pan zakochają się w Cindi
  9. Byłoby super. Trzymam w takim razie kciuki za ds Cindi i Tusi ;)
  10. Ja też wpłaciłam wczoraj moją skromną deklaracje
  11. [quote name='taks']Ma wątek:lol: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/194381-Zerwij-jamnika-z-%C5%82a%C5%84cucha%21-Poszukiwany-DT-deklaracje.-Niedlugo-zima...-%28"]http://www.dogomania.pl/threads/194381-Zerwij-jamnika-z-%C5%82a%C5%84cucha!-Poszukiwany-DT-deklaracje.-Niedlugo-zima...-([/URL][/QUOTE] Sorki myślałam o Murfim a napisałam Murznek :oops: Na wątku Murzyka już jestem ;)
  12. Aguś wysłałam wczoraj 30zł na leczenie Szariczka
  13. Koosiek ja już wysłałm Nadin. Tylko chodzi o to, że psiaki nie będą miały w tym miesiącu wszystkich ogłoszeń. Mogłam wysłac dwa psiaki więc wysłałam Ave i Saturna. czy Ty możesz wznowic ogłoszenia Swiftowi?
  14. Wklejam z wątku z ogłoszeniami bo zakupiłam nowe, ale jest problem Tyle tylko że z doświadczenia wiem że niektóre portale mi nie przyjmą drugi raz tego samego psa, nawet jak trochę pozmieniam tytuł, a szczególnie te na których ogłoszenia akceptują administratorzy. Więc może masz jakiegoś psa bez ogłoszeń, którego wrzucę na te portale na których mi nie przyjmą drugi raz ogłoszeń tych psów, którym już robiłam ogłoszenia. Jemu wtedy zrobię jakby gratis
×
×
  • Create New...