Dziewczynki ( bo faceta to na wątku chyba nie mamy) dzwoniłam do kikou porozmawiałyśmy sobie sprawa wygląda tak.
Dalej na cito szukamy DT dla psiaka. Obiecałam kikou, że zrobimy wszystko, żeby mu coś znaleść. Ostatnią deskę ratunku będzie kikou.
Jak nic nie znajdziemy wtedy mamy zadzwonić.
Bardzo proszę myślcie kobitki bo sama Ula powiedziała, że lepiej dla psiaka będzie jak znajdziemy mu DT.