Jump to content
Dogomania

AgusiaP

Members
  • Posts

    21162
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AgusiaP

  1. Dziewczynki ( bo faceta to na wątku chyba nie mamy) dzwoniłam do kikou porozmawiałyśmy sobie sprawa wygląda tak. Dalej na cito szukamy DT dla psiaka. Obiecałam kikou, że zrobimy wszystko, żeby mu coś znaleść. Ostatnią deskę ratunku będzie kikou. Jak nic nie znajdziemy wtedy mamy zadzwonić. Bardzo proszę myślcie kobitki bo sama Ula powiedziała, że lepiej dla psiaka będzie jak znajdziemy mu DT.
  2. To ja obstawiam Bari. Dziewczyny głosujmy bo Ulka mówiła, ze nie będzie wołac na niego dziadziunio i prosi o jakieś imię
  3. Dostałam odpowiedź od Ewanki. Niestety przyjmuje tylko łagodne sunie
  4. Może łapiąc dziadziunia ( mnie się podoba i Lord I Borys) zranili mu pyszczek i po tygodniu wdał się stan zapalny
  5. Do kikou i Ewanki. Ja teraz nie mogę dzwonic bo jestem w pracy
  6. Mnie się wydaje, że ten zapach może byc z pyszczka. Cieszę się, że nocka minęła spokojnie. Nie mam jezcze odpowiedzi w sprawie Dt.
  7. Napisałm do kikou i Ewanki w sprawie DT a Olga już do kikou dzwoniła, ale chyba już śpi. Olga wielkie dzieki
  8. Moniczko zadzwonisz jutro do schroniska, żeby zapytać o ten antybiotyk?
  9. [quote name='nombre']musi go zobaczyc weterynarz.ja tez juz pytam boksiowych ciotek o domowy dt[/QUOTE] Wielkie dzięki :loveu::loveu::loveu:
  10. Jeszcze jedno co nas zaniepokoiło to nieładny zapach ropy. Nie wiem czy to nie z pyszczka. Jak leżał na prześcieradle to widać było na nim takie żółte plamki
  11. To dwa, które przesłała mi Olga i jeszcze jeden u Renaty5, ale nie mam do niego linku [url]http://www.dogomania.pl/threads/175373-Psi-domek-spokojnej-starości[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/186462-U-Ewanki-domowy-DT-dom-i-ogród-płatny[/url]
  12. Dziękujemy Ula za zdjęcia :lol: Chciałam też bardzo podziękować Oldze7 za wspieranie nas przez telefon :loveu::loveu::loveu: Kobitko zapłacisz majatek. Olga przesłała mi też linki DT. Wkleje je tutaj. Uzgodniłyśmy z Ulą, że na cito musimy mu szukać DT. Propozycje bardzo mile widziane. To naprawdę bardzo ważne
  13. Zobaczymy co Manika ustali z Avillą. Jejku ważne, że jest, ale musimy go jak najszybciej z tamtąd wyciągfnąc.
  14. Ale się denerwuje. Trzymam kciuki, żeby z Dziadziunio było wszystko ok. Już prawie 9ta
  15. Małgosiu takie wiadomości czyta się z łzą w oko ze szczęścia. Musimy właśnie taki domek znaleśc Tusieńce .
  16. Ja też czekam z niecierpliwością na jutrzejsze wiadomości
  17. Ja wysłałm moją deklarację 19go. Straszne długo
×
×
  • Create New...