Jump to content
Dogomania

Ingrid44

Members
  • Posts

    25305
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ingrid44

  1. Ale tu ciiiiiiicho,nikt nie zaglada do Bilonka :(
  2. Cudownie, Rotek-nie masz pojecia jak sie ciesze jak czytam takie wiesci. Tyle jest smutku na dogomanii a chociaz tutaj adopcje ida do przodu i pieski znajduja domki.
  3. Jak sie ma Karmelek u Jamora ?
  4. Graffi wyglada teraz bardzo przystojnie jak to na kawalera przystalo :)
  5. Wow ! _Lara jestes niesamowita-to jest ogromna lista ogloszen ! mam nadzieje ze Balkusia zalapie sie na akcje Silesia.
  6. Grandus pokazuj sie od rana :)
  7. Sofijka do gory :)
  8. Jest tez inne forum gdzie mozna o nich napisac. Moze juz je znacie ale napisze [URL="http://www.molosybullowate"]www kropka molosybullowate[/URL] kropka ownbb kropka com. To nowe forum dla bokserow itp.
  9. Ja tez podniose :)
  10. Super,a dokladnie to ktory znalazl domek ?
  11. [quote name='ninka10']Cosik ucichło Da rade sprawdzic jaka kasia jest do samców? jeśli sie zgadza z samcami to domek naprawde czeka[/QUOTE] Rotkowa chora na grype i dlatego cicho. Moze ogonek pomoze w tej sprawie.
  12. Trzeba czasu i miliona ogloszen. W koncu domek musi sie znalesc.
  13. ja podwyzsze swoja deklaracje do 150 zl . Wysle przed pierwszym.
  14. [quote name='halcia']Zimowa pora to jest najfajniesze,ze psiaki grzeją wyrko!Im dobrze i nam lepiej.[/QUOTE] Swiete slowa. Pozatym to takie slodkie "piecyki " -sumienia nie ma zeby z lozka wygonic. :)
  15. Uciechowskie maluchy w gore :)
  16. Dobranoc Karmelku,snij o domku :)
  17. Boksery w gore :)
  18. Blakusia pieknie wyglada-taka zadbana !
  19. Rewelacyjne zdjecie,spia jak dzieci pod kolderka. Jak one tam wlazly same?
  20. Bardzo ladne ogloszenie.
×
×
  • Create New...