[quote name='monika083']Graffiku szczascia zycze chlopczyku piekny!!!
Dziewczyny ,na jego koncie zostalo 145 zl, czy mozemy przeznaczyc je na inna biede? Myslalam o Czakim ,bo chcemy wyciagnac go ze schronu
,przy okazji zapraszam na watek tego przepieknego psa ,prosze zajrzyjcie:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/128143-Tylko-dla-doA-wiadczonego-piAE-kny-mix-pointera-WROCA-AW?
p=14012243[/URL][/QUOTE]
Ja oczywiscie sie zgadam zeby poszlo na Czakiego,wyciagajcie go ze Schronu jesli jest taka mozliwosc. :)