Jump to content
Dogomania

Ingrid44

Members
  • Posts

    25305
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ingrid44

  1. [quote name='Ada_-_']Jutro operacja. Trzymam kciuki ;** Proszę go wymiziać ode mnie![/QUOTE] Niestety nie, operacja zostala przelozona na 17. 03 post nr. 354 :)
  2. A kto to taki to Cudenko ?
  3. Szkoda ze ludzie nie rozumieja jak wazne sa kastracje i sterylizacje zwierzat. Schrony pekaja w szwach bo tyle jest bezdomnych pieskow :( Jak nie TEN domek to znajdzie sie inny.
  4. To cudownie ze Budrysek poruszyl serca tylu ludzi i udalo sie zebrac tyle pieniazkow:multi:
  5. Jak sie Psinka czuje ?
  6. Szarotka, wy razem z Ubocze i kilkoma innymi osobami powinniscie spisac te wierszyki.
  7. To ile jeszcze brakuje stalych deklaracji ?
  8. [B]Potrzebne jest WSZYSTKO[/B], ale przede wszystkim: -[B]karma[/B] dla psów i kotów (dla psów najlepiej jakaś light, bo z racji zerowej ilości ruchu i karmienia kiepskiej jakości jedzeniem, większość jest strasznie upasiona) -[B]słoma[/B] do ocieplania bud -[B]miski[/B] na jedzenie -[B]obroże, smycze[/B] -[B]środki czystości[/B] do sprzątania pomieszczeń z kotami, do tego chociaż jeden mop, miotły, plastikowe wiadra, grabie, łopata -dla kotów [B]kuwety i żwirek[/B] -akcesoria pielęgnacyjne, szczotki, grzebienie dla psów -posłania albo budki dla kotów -to już życzenie cudu, ale może[B] domy tymczasowe[/B] - chociaż na tydzień, kilka dni po zabiegu, by umieszczać tam suki po sterylkach Błagamy o pomoc, [B]nawet zamówienie 5-kg worka z karmą będzie na wagę złota[/B]. Każda jedna smycz, miska, zabawka dla psiaków, kilogram karmy, to bezcenna pomoc której te psy rozpaczliwie potrzebują.
  9. Marlenka, zyjesz ? jak tam po spacerku z Tuptusiem ?
  10. Swietny pomysl z tym allegro. Napewno duzo ludzi wspomoze malenka Balbinke. Teraz na tych zdjeciach dopiero widac jaka ona jest malutka .
  11. Jamor niestety nie pracuje z psami ktore sa w Hoteliku - ma to napisane na stronie Hoteliku. Obecnie mamy tam malego dzikusa ktoremu szukamy innego DT bo nawet na spacery nikt z nim nie chodzi wiec na smyczy chodzic nie umie. Dla trudnych psow najlepszy jest Dt w rodzaju dom z ogrodem i nie za duzo psow bo trudne przypadki wymagaja czasu i duzo wysilu zeby wyprowadzic ich na "ludzi ".
  12. Rozmawialam z Agnieszka - jak sie z Toba spotka to da Ci pieniazki.
  13. To srodkowe jest najlepsze .
  14. Ciekawa jestem czy byl jakis odzew z ogloszenia Redika w czasopismie "Przyjaciel Pies" ?
  15. Nie moge wyjsc z podziwu ze dwie osoby zajmuja sie tyloma zwierzakami. Wiadomo ze kazdy trzeba poglaskac, nakarmic ,wyprowadzic na spacer i przedewszystkim po nich posprzatac ( zadna przyjemnosc zw sprzatania g.....na). Tak wiec schylam czolo przed Dziewczynami ze tyle czasu dbaja o te wszystkie psy i koty. Majac swoje zwierzaki i rodziny i prace zawodowa naprawde nie wiem kiedy one spia.
  16. Oj zeby te domki wziely psiaczki . Trzymam kciuki :)
  17. [quote name='giselle4']merdał ogonkiem i byl bardzo grzeczny czekał az Baby bedzie po wszystkim...dobre psisko z niego:)[/QUOTE] On jest taki slodki. Gdzie ten DT ? :(
  18. Teraz trzeba trzymac mocno kciuki zeby domki zaczely dzwonic z ogloszen .
  19. Swietne zdjecia i sprawozdanie:) Ogromnie sie ciesze ze netoperek ma taki fajny domek .
  20. SZarotka ma talent do pisania :)
×
×
  • Create New...