Jump to content
Dogomania

Ingrid44

Members
  • Posts

    25305
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ingrid44

  1. [quote name='fiorsteinbock']Szmeges bedzie w Wieściach Swidnicy :) Dziekujemy Asiu![/QUOTE] To Cudownie, moze ktos sie w nim zakocha :)
  2. Booooooooziu , zeby chociaz jeden piesek znalazl domek. Bardzo mnie poruszyla smierc Berty, moze gdyby miala cieply domek zyla by dluzej.:(
  3. Dawno , dawno temu byl polski film ,chyba powojenny gdzie facet napadal ludzi zza rogu kamienicy i mowil: Kup Pan Cegle ! W drugiej rece trzymal chyba zelazna rurke i nie byla to prosba o kupno. Czy ktos pamieta ten film ? tak mi sie przypomnialo jak prosilam na watkach zeby cioteczki kupily cegielke dla Balbinki. Teraz bede lazoc po watkach pytajac : Kup Pani Cegle, dla Balbinki, No ?!!:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  4. Bertunia odeszla za TM :( :( :( :( [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/berta/berta98.jpg[/IMG]
  5. Dziekujemy za Przyjscie :) Co dwie glowy to nie jedna !
  6. [quote name='lika1771']Deklaruje 20 zł tylko prosze przypomonac od kwietnia[/QUOTE] Pieknie dziekujemy, kazdy grosik sie liczy :) :) :)
  7. [b]moto prosi o deklracje ! ! ![/b]
  8. [quote name='kamilawa'][b]cioteczki! Nadal brakuje nam do hoteliku! Sprawa nadal jest pilna![/b] niunia jest już bezpieczna - dzięki wam, dobrym duszyczkom, które ofiarowały trochę grosza. Ale nadal potrzebna jest pomoc, mamy zaledwie[b] 191 zł[/b] na hotelik. Giselle musiała zrobić małe zakupy i dać saruni wyprawkę. To kosztowało 89 zł. Zrobiłam rozliczenie w pierwszym poście, grażynko, sprawdź proszę czy wszystko uzupełniłam, czy nie brakuje wpłat. A cioteczki, które się zadeklarowały proszę o wysłanie pieniążków...[/quote] [b]sara prosi o pomoc ! ! ! [/b]
  9. Ja bym chetnie pomogla ale mieszkam za granica i dlugo to trwa. Jak nikt sie nie zaoferuje , to cos wymysle.
  10. [quote name='Panca']zapisuje watek nie moge na razie pomoc finasowo ale to nie znaczy ze tak bedzie zawsze;-0[/QUOTE] Bardzo Dziekujemy za zainteresowanie Psiaczkem :) Obecnosc na watku tez potrzebna i mile widziana. :)
  11. [quote name='amica']Rozsyłanie linku po znajomych jak widać się opłaciło :) Oby do przodu:)! Jak nasza sunia się czuje?[/QUOTE] Rozsylanie linku to jedyny ratunek .
  12. [quote name='Szarotka']Chodzilo mi o to, ze czarne male pieski sa trudne do sfotografowania.[/QUOTE] To prawda, trzeba miec dobre tlo. Najladniejsze to na zielonej trace ale teraz tego nie ma :( Moga byc na bialusim sniegu- tez by bylo ladnie :)
  13. Dziekuje za cherbatke . Niunius pewnie caly zdziwiony ze ma swoj kojec i duza bude i jedzonko na czas. :)
  14. [B]Zostalo jeszcze 135 cegielek ! ! ! [/B] [B]Cioteczki kupcie cekielke dla Balbinki ! [/B]
  15. Budrysek mial duzo szczescia ze tyle cioteczek sie nim zajelo i dzieki nim odzyska zdrowie i normalne zycie. [B]Nie wszystkie pieski maja tyke szczescia, Malenka Sunia bardzo chora na nuzyce ciagle potrzebuje[/B] [B]wsparcia.[/B] [B]Bardzo Prosimy KUPCIE CEGIELKE na Balbinke. Kazdy grosik sie liczy . [/B] [URL]http://www.allegro.pl/item949030868_sunia_z_szalika_szokujacy_widok.html[/URL]
  16. [B]ALLEGRO CEGIELKOWE DLA BALBINKI [/B] [URL]http://www.allegro.pl/item949030868_sunia_z_szalika_szokujacy_widok.html[/URL] Od poczatku akcji zostalo sprzedanych 135 cegielek z 300 :multi:
  17. jak sie masz Groszku ?
  18. [b]moto pieknie prosi o deklaracje .[/b] [b]nie pozwolcie mu wracac do shronu :( :( :( :( :( :([/b]
  19. [quote name='Szarotka']To dalej strasznie duzo ........................[/QUOTE] Ale mniej niz bylo :) Powoli bedzie sie zmniejszac- napewno.
  20. [quote name='marlenka']Ingrid Tuptus jest w kojcu , nie wiem czy kapiel to dobry pomysł ??? a do fryzjera tez w wekedn możemy ewentualnie sie umówic . Może zróbmy jakies fajne foty narazie bez fryzjera i kapieli zeby się chłopak nam nie zaziębił . Taka moja propozycja[/QUOTE] A czy u fryzjera nie mogliby go dobrze wysuszyc.? Wtedy by sie nie zaziebil. Mysle ze po kapieli inny kolor by sie ukazal bo jak on w kojcu siedzi i lata sobie gfzie chce to wyobrazam sobie stan jego futerka.
  21. Henio to teraz przystojniak, wykapany, wyczesany -zdjecia beda super.
×
×
  • Create New...