Jump to content
Dogomania

iwna5702

Members
  • Posts

    8476
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by iwna5702

  1. jestem niedawno na dogomanii, czytam o hotelikach. Czy dla Wikuni daloby rade cos takiego zalatwic? Moze udaloby sie znalezc sponosrow. W jakim wieku jest sunia? Jest naprawde bardzo ladnym psem o rozumnych oczach. Ja mam sunie i 3 koty, mieszkam w bloku, niestety nie mogle myslec nawet o kolejnym zwierzaku.
  2. CZy jakas wprawna reka zrobialby banerek cudaczkowi ? Moze chociaz na hotelik bysmy uzbieraly, czy bylaby mozliwosc gdzies go w lepszym miejscu umiescic:-o ?
  3. To dobrze, ze nie byla to rana po jakims wypadku, teraz tylko trzeba sie modlic zeby wrocila...
  4. Na razie podnosze, od czegos musimy zaczac, na pewno beda potrzebne banerki, piesio wyglada troszke na labradorka chyba;)
  5. Zapomnialam dodac, jesli straz miejska to musisz prosic z patrolem ekologicznym
  6. Jaki smutny poniedzialek. Popros zeby na chwile piesa gdzies zamknac (moze jest jakis skladzik na narzedzia) i niche przyjedzie straz miejska jeski to jeszcze rejon warszawy lub sprobuj skontaktowac sie ze straza dla zwierzat - ale piesek musi byc dopilnowany, zeby nigdzie nie odszedl . Teraz nie moge znalezc telefonu - moze uda Cie sie znalezc w internecie - wejdz na strone wolontariatu Palucha -www.psy.warszawa.pl a moze z Palucha by dojechali maja wlasny transport - jesli jestes od tej strony Warszawy. Pozdrawiam, trzymam kciuki
×
×
  • Create New...