Taka mi refleksja do głowy przychodzi, jak patrzę na nasze sunie.
Ich wątek został założony od razu po ich przyjeździe, czyli prawie 3 lata temu.
Lunka miała wpisane w papierach, ze ma 14,5 roku, a Kulka 17,5.
Jak widać, te ich lata z papierów nijak się mają do rzeczywistości.
Tak właśnie pracują Wojtyszki, postarzają celowo psy, żeby nikt się nimi nie interesował