Jump to content
Dogomania

iwna5702

Members
  • Posts

    8476
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by iwna5702

  1. [quote name='sambo_os1']Jeszcze krótki filmik :) [URL]http://www.youtube.com/watch?v=jsCop776Qm4[/URL][/QUOTE] Jak przerosniety szczeniorek sie bawi, Bursztynek w słońcu pieknie sie prezentuje :)
  2. Może w czasie Swiąt ludzie będą mieli woiecej czasu na zaglądanie do internetu i cos sie uda :)
  3. Dzis jade na spacery - bo weekend Swiateczny i musze tez coś dla domu zrobić - schronisko krócej będzie czynne - ale chociaz tez najstarsze muszą sie przejsc. Kasiu, życzę Tobie i Twojej rodzinie zdrowych i Wesołych Świąt, przydałoby się na tą okoliczność troche słońca - na razie póki co szaro brzydko i nic sie nie chce.
  4. Dzis jedziemy na spacery - wzielam dzien urlopu bo jutro zaczynaja sie Swieta i schronisko czynne tylko 2 godziny . Mamy z Sambo pewien plan dla Cezarka - ale to pewnie juz po Swietach i na razie nie ma pewnosci. Tak czy tak chyba trzeba bedzie zmienic tytul watku i ogłosic zbiórkę. :)
  5. Tak Zelinka to jeszcze sobie dość dobre radzi - ale oprócz Meli i Flory starszych suniek mamy weteranke Finke - jest troche przy kości - ale to wynik braku spacerów - bo 20min raz na tdzien trudno nazwac spacerem - strasznie dlugo w schronisku i raczej bez szans na adopcje. :(
  6. Igunia - Milady - wygodnie sobie lezy i chyba lubi jeżdzić samochodem :)
  7. Ciesze się, że jesteście z nami :)
  8. Ignia na zdjeciu wyglada jak taka tlusta foczka :)
  9. Dziekuje za przybycie na watek :) Cezarkowi zrobilam tez wydarzenie na fb - moze z wiosna cos sie ruszy .:)
  10. Kasiu jak zwykle piekne zdjecia - widac jak dobrze psiaczkom u Ciebie. Niestety tz zima jest wyjatkowo upierd... wszyscy maja juz serdecznie dosyc niezmiennie zimowej aury. Ja dzis nareszcie dorwalam sie do komputerka. Uporzadkuję rozliczenia, bo troche sie zawiesilo.
  11. [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/2576/cezar1y.jpg[/IMG] A to najświezsze zdjęcie Cezarka :)
  12. Mamy za soba piekna sobotę -i dlugi odpoczynek poza kratmi zimnego boksu. Nie moge mysleć o niczym innym tylko o domu dla mojego Cezara.
  13. No i ja w koncu sie melduję - widze że u Bursztynka ruch i piesek ma się dobrze :) Ja jak zwykle w sobote odwiedziłam dawne miejsce zamieszkania Bursztynka, szkoda, ze nie da sie pomóc wielu bidom, które nadal w tmy miejscu tkwią.
  14. Nareszcie znowu wyszlo słonko, jak co sobote bylam pospacerowac ze schroniskowymi psiakami - moj najstarszy podopieczny Cezarek przez 4 godziny wietrzyl sie na kocyku. To byl dla niego piękny dzień . W sobote jak zwykle byla ze mna Malgosia, która wziela Igunię ze schroniska - dostała na pamiatkę "pieskową" broszkę, za którą bardzo dziekowała. O zdrowie Iguni pytał tez Piotr, który przez ostatnie tygodnie zajmował sie nią w schronisku.
  15. Kasiu, Igunia tak ślicznie wyglada na zdjeciach, ze nie wspomne o Amonie. Iga ma piekne futro, bystre spojrzenie - nie chcę nawet pomysleć, żeby miało coś złego ją spotkać. Tarcia początkowo tez zaczęla odzyskiwać dobry wyglad i formę - ale pokonal ją nowotwór płuc, z którym nie dało sie wygrać :( Amon po prostu nie do poznania, zmeżniał , jest naprawdę dorodnym psem - domyślam sie, że ten łaciaty piesek to koleżanka?
  16. Wczoraj mimo zmiennej pogody i opadów śniegu spacer z Cezarkiem sie udal i mmo sniegu bylo tez lezakowanie :) Rozłożyłam mu na folii dywanik i Cezar mogl sobie podrzemac 2 godzinki na świezym powietrzu. Miał też robione nowe zdjęcia czekam na przesłanie ich przez koleżankę jak tylko dostanę zaraz zamieszcze je na watku ...:)
  17. Kasiu - to straszne , balam sie wejsc na watek - kochana Tarcia - współczuję Ci bardzo włożyłaś tyle serca w utrzymaniu jej w zdrowiu i przy zyciu - miala od Ciebie wszystko, co mozna bylo jej dac. Do zobaczenia Taruniu :(:(:(
  18. Kasiu, jednak oceniasz stan Tarci na zly :(... . Igulec jakos daje rade - to jest pocieszajace, a zbójowi pachnie młoda trawka i pewnie jakieś nieznajome sunie. Ceny leków to jest horror - mój Tata, starszy pan, uzywa spora ilosc tabletek i coraz wiecej go to kosztuje . Dzis koniec bazarku - Gruba Berta zaplacila za swój zakup podwójnie - pieniązki z bazarku niebawem zasila konto naszych staruszków
  19. Przelalam 70,- zl. ,mam nadzieje ze u babć na razie w miare spokojnie. :)
  20. Kazdy psiak to oddzielna historia - kazdy z nich ma swoja odpornosc, swoja zdolnosc reagowania na podawane leki. Zobaczymy jak one zadziałaja szczególnie na nasze babunie - bo zbój na razie ma się dobrze i oby tak dalej :)
  21. Tak, udalo sie - troche jest to wbrew regulaminowi - schroniskowy psiak nie powinien przebywać poza swoim boksem dluzej niz 30 min. na spacerze, ale weteranowi należą sie specjalne prawa :)
  22. Robie bazarek - podaje link - jeszcze troche dorabiam opisy [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240691-Szalowy-bazarek-suknie-i-drobiazgi-dla-naszych-staruszków-do-10-03-do-godz-20-00[/URL]
  23. Biedne te babcie, Tarcia na zdjęciu z minka - jak zwykle. Kazdy dzien to walk. Dzis dogomania jakos wariuje, rano porobilam zdjecia do bazarku i usiluje wystawic, ale ciagle mnie wywala - zaparlam sie i moze do wieczora sie uda.
×
×
  • Create New...