Jump to content
Dogomania

iwna5702

Members
  • Posts

    8476
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by iwna5702

  1. Zbliżaja się świateczne dni - wszyscy zajęci przygotowaniami. Ale na pewno uda sie znalezc troche czasu dla naszych podopiecznych. Ja pojadę do Cezarka w tym tygodniu a potem zaraz po Świętach :)
  2. [quote name='APSA']Przynajmniej zbój trzyma fason ;) Z Morganem to niestety fakt, że też jest psi rozbójnik. Postaram się zorganizować mu większą akcję ogłoszeniową, a nuż się uda. [COLOR=#808080][SIZE=1]Kurteczki, o których pisałam, w końcu wszystkie wylądowały w zaprzyjaźnionej fundacji i chyba nie ma co kombinować z wysyłkami w te i z powrotem, kiedy nie wiadomo, na ile udałoby się je wykorzystać. Także skorzystają z nich koty.[/SIZE][/COLOR][/QUOTE] Dzięki Asiu :)
  3. Kasiu - daj znać jak Amon już będzie po badaniach . Ciekawe co lekarz stwierdzi i zaleci .
  4. W piątek rozmawiałam z Agnieszką - powiedziała ze wysle zaległe pienazki dzis, Kasiu sprawdzaj proszę - w ostateczności zamiast na stary dług Amonka - przekażę Ci pieniażki na Tarę. Z Amonem tak jak Kasiu rozmawiałyśmy - trzeba go zbadać i zatluc robale.
  5. Wysłałam zaliczkowo 300,- zl za grudzien dla Amonka - niestety nie mogę dziś wkleic nic w pierwszym poście - spróbuję jutro rano Wydatki w grudniu ============ 300,- zl zaliczkowo za hotelik Amonka w grudniu zostało 183,- zl
  6. Mamy kolejne wplaty na grudzien , mam nadzieję, że dzięki tym grudniowym wpłatom uda się uregulować jakąś część pozostajacego jeszcze na koncie Amonka długu lecznicowego :)
  7. [quote name='Beat2010']Kasiu, to trzeba Ci odkupić piguły. Nie może być, że hotelik opłaca leczenie hotelowiczów:shake: Kasia rządzi :)
  8. No niestety, ta sobota z kolei byla dosc ponura,jesli chodzi o pogode, sporo psow bylo do wyprowadzenia i nie dało rady zrobic ladnego zdjecia, ale moze uda sie nastepnym razem. Cezarek wyglada calkiem niezle, wygladzilo mu sie futro, stal sie bardziej energiczny - mysle, ze dzieki czestszym spacerom, na ktore wychodzi tez w tygodniu z wolontariuszka, zajmującą się starszymi psiakami. :)
  9. Jak zwkle musimy sie troszke pocieszac - ze moze lepiej, bo jednak cieplo. Geriatria jest ogrzewana a zj ego sklonnoscia do reumatyzmu, moze lepiej poczekac z przenosinami na bardziej sprzyjajacą aurę. Do spacerow na geriatrii jest troszke wolontariuszy - Bursztynek ma szansę na częstsze spacery.
  10. Kasiu - jakie super fotki, widac szczesciei ma pycholkach, panie statecznie wachają snieg, a Amonek daje glos. Dziękujemy bardzo za bazarkowe zakupy - w sam raz na mikolajki :)
  11. W sobote tez wychodzil - tym razem nie ze mna - ubiegla mnie inna wolontariuszka , ktora brala na spacer swoje szpitalne psiaki i przy okazji dostala do wyprowadzenia Bursztynka. Piesio w calkiem niezlej formie - nozki juz ok., zle jets coraz zimniej - juz sma nie wiem, moze lepiej, ze siedzi w cieple w szpitalu ?
  12. Jednak bylo calkiem niezle - tym razem nikt nie zaklócal spacerow - pogoda dopisala i Cezarek mogl sobie pospac na kocyku (podpiety na smyczy do ogrodzenia). Dzieki temu jego "spacerek" wydluzyl sie do prawie 3 godzin :)
  13. Dziękuje za to ogłoszenie - może, znajdzie sie ktoś kto zobaczy w Amonku przyjaciela :)
  14. Staruszki sie pokazuja - nasz Amonek - chetnie popilnowalby ogrodu i umilil spacery - drzemie w nim jeszcze sporo sil :)
  15. Cezarku troche pustawo u Ciebie, w sobote ma nadejsc zima - zapowiada sie tylko szybki spacer - a ja chcialabym zrobic nowe zdjecia....
  16. Znowu trzeba czekac do soboty - pojade, rozejrze sie ..... no i spacer jak sie uda zalatwic u szpitalnego opiekuna
  17. Zlapalam kontakt z Agnieszką, miała kłopot z komputerem - w ktorym padl dysk - dzis przesłalam jej dane do przelewu więc niedługo powinny wpłynąć jakieś pieniążki na Tarę :)
  18. Tak mam spacery z nim to same mile chwile :)
  19. Moze kiedys cos nam spadnie z nieba....:roll:
  20. Poszla reszta pieniazkow za hotelik Amona w listopadzie Domek dla Amonka potrzebny - chociaz u Kasi ma wszystko, czego superpies potrzebuje do zycia :)
  21. Jak mu sie super ułożyło :) - mój Czarek ciagle czeka
  22. Dzis byloby wspaniale na spacerku, gdyby nie wyjatkowa ruchliwosc p. dyrektor. Regulamin nie pozwala, zeby pies przebywal dluzej niz 30 min na spacerku - pogoda byla super i gdyby nie ciagle wypady dyrekcji w okolice tras spacerowych Cezar pospalby sobie dluzej na kocyku - a tak udalo mu sie tylko moze z pol godzinki polezec no i 20 min spacerku
  23. No i doczekalysmy sie soboty - Bursztynek pogalopwal na spacer - nozki juz wlasciwie sprawne - piesio dostaje juz tylko jakies tablety - i lekarz powiedzial, ze moglby wyjsc ze szpitala - tylko dokad?
  24. Superpies z naszego Amonka - dobrze ze ciagle cieplo i mzna bylo przewietrzyc plecki :)
  25. No chyba nie bedziemy z tego robic problemu - fakt ze na Tare akurat nie zbieramy na tym watku - musze pogadac z Agnieszka .. A moglabys zrobic fotke tego leku:cool1:
×
×
  • Create New...