Jump to content
Dogomania

sator_k_

Members
  • Posts

    2239
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sator_k_

  1. [B]Avaloth[/B] Z kombinacji [B]vege* [/B]dla Ciebie to ja bym się zastanawiała nad 2,3,12 [B]Natula[/B] ja bym tu wzięła różowy podkład i polar ciemna zieleń:evil_lol:
  2. [quote name='aniao']ale tam chyba nie ma białego :) a pokaż zdjęcie tych szelek, pliiss[/QUOTE] Dla mnie ta tasiemka jest koloru brudnego białego, czyli jeden z odcieni białego ;) [IMG]http://img832.imageshack.us/img832/141/dsc05673t.jpg[/IMG] [IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_0799.jpg[/IMG] [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/1589/dsc05652f.jpg[/IMG] Lepszych nie mam ;)
  3. Nie lubię połaczenia żółtego z białym, dlatego ta taśma podkładowa mi nie pasuje. Za to tasiemk (mamy takie szelki ;)) i polar jest ok. :)
  4. Jakie fajne towarzystwo.:) A bombka genialna!
  5. Szkoda, bo bardzo lubię oglądać sobie zdjęcia z Waszych trenigów. :)
  6. Szeleczki super. Fajnie rozjaśniają taką ciemną Fifke :)
  7. [B]sugarr [/B]dzięki, wydaje mi się, że zrozumiałam :) [B]Kashdog [/B]ja też się zastanawiałam.:evil_lol: No i musimy się KONIECZNIE spotkać. Teraz u mnie na boisku nikogo nie ma, więc można spokojnie psa puszczać.:cool3:
  8. A ja mam w głowie cały czas taką jedną sunię, która wygląda jak mały borderek. Ona jest w boksach z przodu na początku szczekała jak się do nie wchodziło. Ona siedzi razem z druga dzikuską. Nie wiem jak jest z nimi teraz, ale tak było przynajmniej w sobote dwa tygodnie temu jak sobie z nimi siedziałam. Nie wiem czy ta suńka o której piszę nadaje się już do adopcji. Jeśli tak to ja poprosze Kashdog, żeby ją obfociła i ją mogę spróbować poogłaszać na borderkowych forach.
  9. Kurcze [B]vege* [/B]jak kiedyś będę zamawiała jeszcze szelki z activ (a będę na pewno ;)) to się do Ciebie zgłoszę po zestawienia:eviltong:
  10. [URL]http://i51.tinypic.com/mh84n7.jpg[/URL] To mi jakoś najbardziej przypadło do gustu :)
  11. [URL]http://img208.imageshack.us/img208/6546/okamia8.jpg[/URL] Mi się to podoba :D
  12. Bardzo wszystkim dziękuję za odwiedziny i miłe słowa :) :) Dalej utrzymujemy się w klimacie frisbee. Proszę bardzo filmik z niedzieli http://www.youtube.com/watch?v=1DPCEGi61tc Wiem, że do finałów DCDC to nam jeszcze daleko, ale i tak jest dumna i z siebie i (przede wszystkim) z Satora, bo uważam, że jest i tak nieźle, a przede wszystkim sprawia nam to obojgu przyjemność :). Co do przyjemności. JA CHCĘ NA AGILITY!:diabloti:
  13. U nas jest tak samo! 90% błędów we frisbee to popełniam ja, a nie Sator. Super te słoneczne zdjęcia! Od razu cieplej się człowiekowi robi :D [SIZE=1]Zapraszam na frisbowy filmik do nas zaniedługo. Musi się wczytać ;)[/SIZE]
  14. Cudna ta kurteczka :D Lisa też ;)
  15. Nie chiałam wstawiać tych zdjec, bo to takie na szybko w odmu, ale skoro [B]Agnes [/B]tęskni za zdjęciami to się może nadadzą ;) Oczywiście jak widać obrożę, to się musial pies ruszyć [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/9660/dsc06085f.jpg[/IMG] [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/8067/dsc06087sh.jpg[/IMG]
  16. [URL]http://img600.imageshack.us/i/img0052da.jpg/[/URL] Jaka mina:cool3::roflt: Kurcze 70kg - chyba bym nigdy nieopanowała.
  17. Znam to uczucie, kiedy widzisz jak psiak, którego musiałaś wynosić na rękach z boks, bo tak się bał, na łączce najpiewr zaczyna niuchać, potem podnosi ogonek, a na końcu przytula się do ciebie, albo chce się bawić. To jest uczucie nie do opisania...
  18. [quote name='Ewa&Duffel'] Powtórzę się oczywiście, ale nie mogę się napatrzeć, jak on z pasją biega za tym frisbee ;) A dlaczego chcesz odłożyć treningi na razie ? Miałam odłozyć, bo na ostatnim treningu złapał może dysk ze 3 razy no i się załamałam.:( Ale przyszła do mnie koleżanka i wyraziła chęć na spacer, no to nie mogłam się powstrzymać :D Dzisiaj z Satora byłam zadowolona, gorzej ze mną ;)
  19. Jeszcze chyba coś znajdę :)
  20. A można się zapytać czemu się na halter zdecydowałaś? :)
  21. Ciąg dalszy
  22. Przepraszam, że Wam przerwę tą uroczą wymianę zdań:eviltong: Z Satorem mogę sobie siedzieć na dole w korytarzu, dalej nie ma wstępu. Wiem, że miałam rzucić frisbee do przyszłego roku, ale złapałam fotografa i musiałam to wykorzystać :evil_lol:
  23. sator_k_

    Duffel

    Napiszę krótko. On jest po prostu piękny:loveu:
  24. Jaki odlot :evil_lol:
  25. Wygoda psa przede wszystkim, ale jeśli może jeszcze przy okazji moje oko nacieszyć to czemu nie? ;)
×
×
  • Create New...