-
Posts
2239 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sator_k_
-
Ze 3h i jesteś u nas ;) Teraz co raz lepsze drogi są.
-
Ponieważ nie mam wagi kuchennej i nie mogę się jej doprosić, czy ktoś mógłby zważyć ile waży szklanka belcando dinner. Albo takiplastikowy kubek do karmy (ja mam do royala), bo teraz daję tak na oko...
-
[quote name='dOgLoV'] a inna historia juz jest jak prowadzi go Sebastian , wtedy Neron idzie koło nogi i pies może sie nawet o niego musnąć i Neron nawet na niego nie spojrzy :crazyeye:[/QUOTE] No to pies Ci taką przysługę robi, a Ty jeszcze tego nie widzisz??? On po prostu dba o Twoje ręce i pokazuje, że trzeba faceta wykorzystywać :D
-
Sator też jak jestem z kimś to nagle ma nagły nawrót głuchoty. To chyba jest dość powszechna choroba u psów :) Z tym moim psem to jest tak, że sukom czasami daje się dominować, a czasami nie. Często jest tak, że jeśli jakiegoś psa zna już dłużej to jest luz, ale począti są czasem trudne. Ogólnie według niego to raczej on powinien być górą, dlatego jeśli widzę, że z zabawy nic nie będzie to zaberam Satora, bo po co sobie nieprzyjemności robić.
-
No to przyjeżdżajcie do nas. Wszyscy są mile widziani. :) Tarnobrzeg wcale nie jest tak daleko. Z Łowicza też by się spokojnie dojechało.
-
A jak reaguje bez smyczy? Czy nie próbowałaś? Bo paradokslanie Sator jest łagodniejszy bez smyczy. Może to dlatego, że - ja jestem wtedy dalej - nie czuje ucisku obroży na szyję, co na pewno wzmaga ogólne napięcie psa. A jest coś takiego za co Neron jest w stanie dać się pokroić, nawet na dworze?
-
Sator dostaje ok. 20, czasami wcześniej. Zamiast ryżu możesz dawać makaron. Satorowi bardzo smakował :)
-
Po piewrsze czy jak nie zje to ma zabieraną miskę? Jeśli nie to zabieraj. Po drugie, skoro nie je to znaczy, że strasznie głodna nie jest. Może tylko delikatnie :) Sator rano też nie chce jeść, dlatego dostaje tylko wieczorem (on je suche)
-
Napiszę po raz kolejny: jak ja Wam zazdroszczę tylu psich przyjaciół. U nas to jest zad**ie za przeproszeniem. Miałam się pytać, czy Duffel zawsze tak ładnie się z innymi psami bawił, ale zapomniałam, że to kastrat :) Bo Sator z psami raczej się nie bawi, toleruje i nie gryzie się, ale bawić się nie potrafi (chyba od razu jako walkę o dominację to traktuje).
-
[quote name='dOgLoV']a Ja mam wrazenie ze Neron wykona kazda komende ale jak idziemy na spacer i spotkamy psa , lub kota to za nic nie usłucha ze ma nie atakowac :roll:[/QUOTE] Sator nie odpuści, żeby nie pobiec do psa jak jest puszczony (chociaż czasami ma zawiasa i się nie rusza i mam czas go złapać szczególnie przy frisbee) także się nie przejmuj. Jedyne co to jak przesadza i krzyknę na niego to puści, ale od psa nie odejdzie. A zdjecia super, jak zwykle zresztą :)
-
Już wróciłam :) Nie trenera żadnego nie mamy. W sumie ciężko nazwać też te przeszkody torem, bo to jest kilka hoperk z pcv, jakiś robiony tunel i średnio stablna kładka, ale od czegoś trzeba zacząć :)
-
No właśnie my już mamy dość tego CHCENIA i się do roboty wzięłyśmy:)
-
Przepraszam, że nie ma zdjęć, ale ostatnio nie mam czasu, bo rozpoczełyśmy z Kashdog porządną batalię o kieleckie agility. Dzisiaj poszedł e-mail do redakcji Echa Dnia. Trzymajcie kciuki, żeby o nas napisali. A zdjęcia postaram się dodać jak najszybciej, choćby takie domowe :)
-
Czyli ostateczne pożegnanie z 2010 :D
-
Bardzo ciekawy pomysł z tymi pokazami. Pewnie to zależy od kierownictwa, ale myślę, że znalazłabyś chętnych. A z psem musisz po prostu ćwiczyć w miejscach gdzie jest dużo ludzi/psów np. w parku, żeby był przyzwyczajony do obecności innych i skupiał się na tobie. Oczywiście te rozproszenia wprowadzane stopniowo :)
-
Uważam, że na nakręcanie poprzez zabawę nigdy nie jest za wcześnie. Żeby łatwiej było psu nosić, tz. lżej, to kupiłabym materialowy dysk np. z trixie.
-
Właśnie o takie dyski mi chodzi. :) Dla mnie profesjonalne są dyski Hero czy Hyperflite, ale czy to będzie model dla początkujących czy zaawansowanych to i tak psu będzie łatwiej się przeciągać dyskiem materiałowym czy gumowym i takie polecam na początek. :)
-
Nie doczytałam, że to szczeniak. Przepraszam. Dla szczeniaka to lepszy byłby materiałowy dysk, bo w tak łatwiej się "wgryźć" psu niż już w taki "profesjonalny" dysk.
-
[quote name='Paula03'] Jeszcze mogłam koło niej jakiegoś kija położyć :diabloti: [/QUOTE] baseball'a :D
-
Ostatnio zepsuła nam się linkowa smycz i pewnie będę szukała niedługo drugiej. Czy możecie polecić jakieś 5m linki z karabinczykiem dla większego psa. Kolor czarny.
-
[URL]http://img502.imageshack.us/img502/7503/dsc02799.jpg[/URL] Może czasami głucha, ale ona jest po prostu piękna :)
-
Kati "dres":evil_lol:
-
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
sator_k_ replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
E tam. Momenty bardzo dobrze uchwycone ;d -
[quote name='bordercollie']JA mam pytanie jakie frisbee dla szczeniaka border collie może być dobre?czekam na odpowiedź:)[/QUOTE] Najlepiej gumowe, żeby było łatwo przeciągać się z psiakiem, żeby go nakręcić, ale ten temat był już wiele razy poruszany. Wsytarczy poszukać trochę na wątkach.