-
Posts
2239 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sator_k_
-
[URL]http://img266.imageshack.us/i/dscn4113.jpg/[/URL] Jaki śliczny ukłon :)
-
[quote name='dOgLoV']Buahahahahaha :evil_lol: bida aż Neron piszczy :evil_lol: wszystko śnieg przysypal i trza se jakos radzic :evil_lol:[/QUOTE] No tak a Q nie wytrzymała tego napięcia psychiczno-głodowego i wybuchła :D
-
[URL]http://img826.imageshack.us/img826/2881/dsc02541p.jpg[/URL] To u Was takie bieda, że Q musi się N żywić? :D
-
Nie znam wagi gumowego dysku, po prostu znam małe psiaki, dla których ten dysk był za ciężki, dlatego napisałam. Wydaje mi się, że dyskiem materiałowym lepiej się małem psiakowi przeciągac, ponieważ jest on cieńszy, ale to tylko moja opinia.
-
Ja bym dla małego poleciła taki materiałowy na początek, bo gumowy może być dla niego za ciężki.
-
[URL]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/s-1.jpg[/URL] No ja z Satorem raczej nie będę próbowała takich ewoluci wykonywać :D, ale Wam ślicznie to wychodzi.
-
[URL]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/drukarka.jpg[/URL] To ja się ide schować
-
Jaka morderczyni :D
-
[URL]http://img90.imageshack.us/img90/1182/dsc06193a.jpg[/URL] Musi być cierpliwy :)
-
No to fajne spacerki Wam się czasami trafiają :)
-
Oj no to zdolna jesteś. A Fifciak widzę lansuje się dalej w activdogach:cool3:
-
[quote name='Tepes'][COLOR=blue]http://img141.imageshack.us/img141/741/dsc06163b.jpg[/COLOR] [COLOR=blue]ale minka:loveu:[/COLOR] [COLOR=blue]taa walki psów nono...ciekawe:evil_lol:[/COLOR] [COLOR=blue]a rogz super:loveu:[/COLOR][/QUOTE] No mi też się bardzo podoba :) [quote name='Paula03'][URL]http://img227.imageshack.us/img227/1337/dsc06162n.jpg[/URL] Walka :diabloti: [URL]http://img585.imageshack.us/img585/2426/dsc06187.jpg[/URL] :D :D :D Fajną ma koleżankę ;) Pasuje mu ta obróżka, do pyszczka mu w niej :p[/QUOTE] Dzięki :) [quote name='Avaloth']ile zdjęć :loveu: haha walki psów świetne, to zdjęcie z piłką wymiata :D wesołych świąt :)[/QUOTE] wiem :D W Wigilię na prawde dzieją się cuda! Dzisiaj mieliśmy z Satorem jeden z lepszych spacerów. Wogóle cały ten dzień zaczął się podejrzanie, bo Sator nie urządził porannego koncertu szczekania. Jak szliśmy na spacer to szedł całkiem ładnie przy nodze jak na niego. Nie zatrzymywał się za bardzo na wąchanie. Kiedy doszliśmy do naszego boiska okazało się, że odbywa się na nim mecz:mad:(do domu sprzątać, a nie za piłką latać), poszliyśmy, więc na drugie mniejsze. Na początku zaczeliśmy ćwiczyć chodzenie z wgapem na mnie. Oczywiście Sator zamiast patrzeć się ładnie od początku na mnie, to on zaskakiwał po 2-3 krokach. W między czasie mecz się skończył, więc zaczęłam się zbierać, żeby przejść na "naszą" ławeczkę, ale spróbowałam jeszcze raz i Sator wykonał elegancko krok z wgapem. Potraktowałam to jako dobrą wróżbę ;). Przeszliśmy na docelowe miejsce no i wtedy to już Sator przeszedł samego siebie. Mianowicie: - udało nam się dojśc do ok. 5 kroków z wgapem od samego początku; - skuteczność łapania frisbee - super; udało nam się zrobić sekwencję z 5 czy 6 rzutów złapanych pod rząd bez zatrzymywania się (!), a oprócz tego efektowne wyskoki do pionowo rzuconego frisbee - Sator potrafi utrzymać już równowagę przy proszeniu na tyle, że można rozpoznać, że jest to proszenie:eviltong: - Sator całe trzy razy wszedł tylnymi łapami na drzewo! Więcej razy nie chciałam próbować, żeby nie przesadzić. I kto mi powie, że w Wigilię nie dzieją się cuda? Myśle, że pomogło tez trochę to, że nie było kamerzysty i nie miałam takiego parcia, że musi wyjść. [quote name='Paula03']WESOŁYCH, RADOSNYCH ŚWIĄT :p[/QUOTE] My też życzymy wszystkim Wesołych Świąt! Do zobaczenia po świętach :)
-
[quote name='agnieszka24'] Wczoraj została wyadoptowana Lidka, Kropeczka i taki fajny psiak z boksu 40 (jego zdjęć nie było na wątku).[/QUOTE] Super!!! Tak sobie pomyślałam, że może warto n aschronie adopcyjnej umieści o tym wiadomość, żeby było widać, że wolontariusze działają z sukcesami, bo tak to ta strona zieje pustką...
-
[IMG]http://img3.imageshack.us/img3/2466/dsc06186rg.jpg[/IMG] No i na koniec Sator w końcu pokazał swoje prawdziwe oblicze:evil_lol: [IMG]http://img585.imageshack.us/img585/2426/dsc06187.jpg[/IMG]
-
Potwierdzam jestem idiotą :D [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/4861/dsc06175c.jpg[/IMG] [IMG]http://img510.imageshack.us/img510/9417/dsc06176u.jpg[/IMG] [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/2115/dsc06179pi.jpg[/IMG] [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/8025/dsc06182c.jpg[/IMG] [IMG]http://img585.imageshack.us/img585/1530/dsc06185u.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img687.imageshack.us/img687/1147/dsc06166t.jpg[/IMG] Walki psów [IMG]http://img513.imageshack.us/img513/7578/dsc06167c.jpg[/IMG] Chwila dla rogza [IMG]http://img573.imageshack.us/img573/549/dsc06172.jpg[/IMG] [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/1397/dsc06173k.jpg[/IMG] [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/637/dsc06174i.jpg[/IMG]
-
[quote name='Paula03']Świetnie wam idzie! Świetnie! Pozazdrościć ;)[/QUOTE] Dziękujemy :) [quote name='przeszlus']Jak to nie jest finał DCDC,a co ? podziwiam 0:37 mi się strasznie spodobało, 1:33 też,a te manewry 1:50 :p Sator to wspaniały ONek :) W przeciwieństwie d tych które stojąc siedzą jest ma wspaniałe kątowanie,i taki elastyczny kręgosłup :) Eee tam jak Bonulowa wróci to dokonczymy ;) Ejj i jak tam nasza terapia kto pierwszy ? :p[/QUOTE] Muszę zrobić zdjęcie postawy mojego przerasowionego on-ka ;) W sumie jedyny plus tego, że Sator nie ma rodo to to, że ma poprawną postawę (a rodzice nie mają dysplazji), a nie właśnie tyłek na ziemi. Teraz zdjęcia z naszego dzisiajszego spaceru, na którym wykończyłam wszytskich, a najbardziej siebie ;) Spotkalismy Lolkę [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/2838/dsc06160g.jpg[/IMG] [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/9994/dsc06161y.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/1337/dsc06162n.jpg[/IMG] Lolciak [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/741/dsc06163b.jpg[/IMG] [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/2023/dsc06165f.jpg[/IMG]
-
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
sator_k_ replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
[quote name='Niufciak']No niestety, uroki czarnego psiaka:loveu: To żałuj ze nie widzisz jego miny jak mu szelki lub kamizelke zakładam:D Jakby ktoś mu ojca tłuczkiem do ziemniaków zabił:D:D [/QUOTE] Jakie homeryckie porównanie :D -
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
sator_k_ replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
[quote name='Niufciak']te zdjęcia też są straszne.. masssakraaa..[/QUOTE] Połączenie śniegu i czarnego psa musiało się tak skończyć :D Psa widać to najważniejsze;) To zdjęcie w halterze to jakby go ktos zbiły ;) Ale kolorek mu pasuje -
[quote name='Paula03'] Dzisiaj miałyśmy trening frisbee, ale poszło fatalnie, Kati nie chciała łapać dysku... ech... A już było tak dobrze. No trudno za kilka dni zobaczymy jak będzie ;)[/QUOTE] Nie martw się. Jakbym czytała o Satorze tydzień temu, ale już mu przeszło :)