Jump to content
Dogomania

sator_k_

Members
  • Posts

    2239
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sator_k_

  1. Sator też był "zimowy" i jak oglądałam Chestera to mi się tak łezka w oku zakręciła... :)
  2. Zdjęcia będą tylko jutro lub w sobtę, bo muszę je zrobić ;)
  3. [URL]http://farm2.static.flickr.com/1177/5131190499_489a035bcc_z.jpg[/URL] Jaki zbity pies:evil_lol:
  4. [URL]http://i56.tinypic.com/2q20rxs.jpg[/URL] Jaka misterna fryzura z uszu :D
  5. [URL]http://whippy.pl/[/URL] Tutaj są opisane dyski. Może pomoże Ci to w wyborze.
  6. [URL]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_0897.jpg[/URL] Do nas tak z jęzorem?
  7. Pies ma dwa lata. Dziękuję za odpowiedź, choć to i tak pewnie nie pomoże mi przekonać rodziców, bo oni zawsze jakiś argument znajdą.
  8. sator_k_

    Duffel

    [URL]http://lh5.ggpht.com/_etSO5tzDi_Y/TNbcprJIdQI/AAAAAAAAAxU/L7uEZ5cchWM/DSC03672.JPGTutaj[/URL] Wyglada to tak jakby z jednego tyłka dwa Setery wyglądały ;) Smok normalnie! :D
  9. sator_k_

    Duffel

    [quote name='Ewa&Duffel']Oczywiście szarpaka też będę od czasu do czasu zabierać, ale na pewno nie teraz, bo bym się chyba zabiła w tym śniegu bawiąc się z nim :diabloti:[/QUOTE] U nas na boisku gdzie ćwiczymy śnieg do łydki, a frisbee ciągle w ruch:diabloti: Już co raz lepiej mi idzie rzucanie dysków prawie nieruchomym rękami z zimna :eviltong: Ale fajnie, że Duffel może się z tyloma psiakami spotykać. My tylu przyjaciół nie mamy niestety. A Seta to się musi samotnie czuć wśród tych rerieverów. Co tak "rasistowsko" do spotkań podchodzicie? ;)
  10. Jeśli chcesz pomóc psiakom - to pierwszy A jak chcesz bardziej uniwesralna obrożę - to tą drugą. No chyba, że ekstrawagancko w lato będzie Bono w choinkach chodził to ta piewrsza ;)
  11. [quote name='Chantell'][URL]http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=14200069[/URL] zapraszam ^^[/QUOTE] Czemu wszystko małe:placz:
  12. A teraz to co nie wieczór jest?:eviltong:
  13. [URL]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_r0867.jpg[/URL] Mafia!:diabloti:
  14. sator_k_

    Zi- Nari Roal

    Ale urosła! Śliczna panienka :)
  15. Z tym psem w domu to nawet bardziej chodzi mi chyba o mnie niż o psa (samolub). Szczególnie teraz kiedy jest zima. Ćwiczyć z nim muszę i chcę mniej więcej tyle co w lato kiedy jest cieplutko i bycie na dworze nie sprawia kłopotu. A kiedy tak jak teraz u mnie śniego do łydki jest to zwyczajnie średnio mi się chce. ;) Po za tym jak chcę się do psa przytulić, czy pogłaskać go to cała wyparawa jest z tym ubieraniem :) No, ale nic. Gadaniem niczego nie zmienię. A zmieniejąc temat. To jest po prostu nie sparwidliwe. Jak ćwiczę smam to mi rzuty wychodzą, a jak jestem z Satorem i tak bardzo mi zależy to jest d***. Muszę się uzbroić w więcej zimnej krwi. :D Jakbym kupila jeszcze jakies obroże czy szelki to bym nawet na altanę nie zasłużyła ;) Z dyskami jest trochę inaczej, bo czasami specalnie zabieram rodziców na spacer z dyskami, żeby się nie czepiali, że pierdoły kupuje, tylko żeby zobaczyli co my z tymi dyskami robimy. Wogóle byli pod wrażeniem, że Sator nie zwracal uwagi na innego psa przy frisbee. A jak mama trzymała dyski to zdrajca jeden do niej poszedl i zaczął do trzech naraz skakać:eviltong:
  16. To ja napisze o moim przypadku. Ja sobie kiedyś opuszke ucięłam na krajalnicy, no i skończyło się to tak, że tą naderwaną część trzeba było odwrwać jak już się trochę rana zagoiła, bo ta część obumarła no i już nie chciała przyrosnąć.
  17. [quote name='dOgLoV']ale ja ich postawiłam przed faktem dokonanym ;) przywiozłam go do domu i musiał zostać przecież nie wywalą malutkiej puchatej kuleczki na dwór :lol:[/QUOTE] No ja niestety takiej możliwości nie miałam :) Mam nadzieję, ze uda mi się ze soba zabrać Satora jak będę studiować. Trochę jeszcze do tego daleko, ale planować już planuję.;) Mam nadzieję, że uda mi się znaleźć lokum, gdzie będę mogła z psem mieszkać, no i przede wszytskim, że będę miała dla niego wystarczającą ilość czasu (choć z drugiej strony przeciez studenci tez chyba psy mają i studia kończą nie?) Zamówiłam kolejny dysk. Jak się rodzice dowiedzą to mnie z domu do szopy wywalą ;)
  18. Jaka tropicielka :)
  19. Też mam te pierwsze dwa :P
  20. [URL]http://img210.imageshack.us/img210/3582/dsc02046g.jpg[/URL] Co to ukochany porzuca ukochaną? :)
  21. [URL]http://i53.tinypic.com/16gzqmh.jpg[/URL] Jakie fajne :D
  22. To byłoby najbardziej prawdopodobne, chociaż tutaj to ja się mogę wszytskiego spodziewać :)
  23. No ja właśnie też tak myślę, że te schody, to by nie zrobiły z niego wcale takiego kaleki. Po za tym, gdyby nas w domu nie było, to pies byłby na podwórku, bo tutaj to nawet ja uważam, że nie ma potrzeby, żeby pies sam byl w domu. Niestety decyzja o psie zapadał za szybko, żebym mogła ustalić wrunki na jakich pies będzie mieszkał. Najgorsze jest to, że jak ja każy ich argument obalę, to kończy się z rozmowa stwierdzeniem "Nie i koniec", no i sobie mogę gadać. Ale i tak im zapowiedziałam, że się nie poddam, choć i tak tracę już nadzieję.
×
×
  • Create New...