-
Posts
2239 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sator_k_
-
http://img197.imageshack.us/img197/1678/dsc05566w.jpg Jaka śliczna mordka Sator też bardzo lubi ganiać się z sarenkami :/
-
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
sator_k_ replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
Strasznie leniwe są te psy ratownicze :P A co do problemów na lini mój pies-inny pies, a dokładnie ucieczek i głuchoty to witam w klubie ;) -
[quote name='Sylwia K']później z wiekiem i tak się szkołę dobrze wspomina;)[/QUOTE] Na pewno nie wszystkie lata. Ja wiem, że 2 i 3 kl. gim. to będzie mi się śniła, ale jako koszmar. A wszytsko przez to, że dowaliłam sobie tyle zjęć dodatkowych. Mam zamiar trezci raz nie popełnić tego samego błędu. Na razie odpoczywam sobie ;)
-
Sator zainsalował się bokiem do moich nóg i nie pozwalał odejść, tylko go głaskać musiałam.:) Potem olał babcie, która się nim opiekowała podczas nieobecności, no i jakiś wrak piłki znalazł żeby się z nim ganiać. Wróciłam późno i deszcz padał, więc długo nie mogłam się z nim witać. Dzisiaj miał długi spacerek, ale jest okropnie, teraz znowu pada. Nie mam go nawet za bardzo jak do domu wpuścić, bo jest cały usyfiony, a jakby ściany pobrudził to by była awantura. Muszę jakąś szmatkę znaleźć, wytrezć go i niech trochę na dole obeschnie. Tak po za tym to mi go strasznie w domu brakuje. Szczególnie w taki brzydki dzień. I jeszcze dowiedziałam się dzisiaj, że moia ulubiona tollerka będzie miała szczylki i się załamałam. Najpier borderka teraz tollerka, ale o czym tu marzyć. Nawet swojego psa nie moge mieć tak w 100%...Bycie zależnym od rodziców w pewnych sprawach jest okropne.
-
Zdolny Fifulec :)
-
Psy w biegu to jeden z piękniejszych widoków :)
-
Ostatnie
-
I lecimy dalej
-
Murzasichle :) U nas woda po kostki jest :/ Zdjęcia są takie, jakie są i lepszych nie będzie ;)
-
No to Was już nadrobiłam :) Zdjęcia super. A co z tym projektem i frisbee? bierzecie udział?
-
Udał się, udał. :) A czy się najeździłam. W sumie tak, ale mogło byc lepiej, bo trzy ostanie dni były średnie. Najpierw oblodzony stok, a potem jak nie było mrozu to wolny śnieg był i się rozpędzić porądnie nie mogłam :D
-
Widzę, że w końcu Kashdog zaczęła zdjęcia do galerii wstawiać ;) [URL]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_0881-2.jpg[/URL] Co to za nowy przyjaciel/ółka? :D
-
Wróciłam! :D Pogoda u nas na razie paskundna. Szaro i co najgrosze WIATR. Jak ja dyskami będę rzucała? Chyba nam tylko piłeczka zostaje i długodystansowe spacery. Zdjęcia będą jak je zrobie :P Pisałam Wam, że zaczynamy uczyć się flipów?:cool3:
-
Przyszłam się z Wami pożegnać, bo wyjeżdżam na tydzień na narty. Sator zostaje z babcią i będzie odpoczywał od swojej cholery (czyt. mnie) :D Jeśli będziecie tęsknili za Satorem to zapraszam na bloga:[URL]http://reavstone-dogteam.blogspot.com/[/URL]. W galerii są zdjęcia i flimy, także można sobie będzie nawet na niego popatrzeć.:eviltong: Teraz lecę się kończyć pakować i na ostatni spacerek. Pa;)
-
Te jego powietrzne wygibasy są świetne :D
-
[quote name='dOgLoV'] kaganiec służy tylko i wyłącznie dla bezpieczenstwa otoczenia , Neron jest psem agresywnym , ma psychike zepsuta przeze mnie bo traktowalam go caly czas jak dziecko ale teraz pracuje nad tym zeby było oki :)[/QUOTE] Jego agresja może być tż w jakis sposób spowodowana genami, także nie obwiniaj się za wszytsko. Sama wiem, że czasami trudno jest się powstrzymać przed zagłaskaniem psa. Trzymam mocno za Was kciuki. A zdjęcia śliczne jak zwykle. Chciałabym choć w połowie potrafić uwiecznic Satora moim aparatem (bo z tego co wyczytałam, to Ty masz jednak lepszy :P)
-
Dobrze, że się pojawił przed moimi feriami to będę miała co czytać ;)
-
Jedno lepsze do drugiego :D [URL]http://img830.imageshack.us/i/dscn4964c.jpg/[/URL] to jest boskie ;)
-
[B]konwalia62 [/B] Ja osobiście nie prowadzę psa na flexi i obroży. Flexi jednak uczy psa ciągnięcia, a nie mogę sobie pozwolić, żeby 40kg pies nie umiał chodzić ładnie na zwykłej smyczy i w obroży. Dlatego flexi używam tylkow komplecie z szelkami. Amortyzator możesz przypiąć do obroży, ale czy to zda egzamin, czy nie będzie uczyło złych nawyków nie wiem.
-
To cwaniara mała:diabloti:
-
Ja się teraz dokładnie przyjrzałam i na tym filmiku rzeczywiście głównie ląduje na tylne, ale nie jest tak cały czas. Teraz zaczniemy znowu na agi chodzić to się może coś poprawi :)
-
To ja napiszę coś o flexi dla dużego psiaka. Kupiłam niedawno 8m taśma dla On-ka i jestem bardzo zadowolona. Muszę tylko amortyzator dokupić i wogóle będzie miodzio :D Ja swoją smycz kupiłam w tym sklepie: [URL]http://www.kraina-zwierzaka.pl/pl/produkty/1/Dla__psa_/5/Akcesoria/113/Smycze/114/Smycze_automatyczne/1[/URL] Wydaje mi się, że tu jest o wiele taniej.
-
Neron jaka postawa :D, a Qwendi to może to baletu zapiszcie tak delikatnie stąpa :D
-
Mi też właśnie usunęła się sygnatura, a te co mam są duże i by mi się Dyminiaki nie zmieściły, ale może ogarnę ją i wstawi się gdzieś link do galerii. :)
-
[URL]http://img526.imageshack.us/i/zdjcie0048f.jpg/[/URL] Jaka sierotka :D A bannerek ten mi się bardzie podoba ;)