Jump to content
Dogomania

danka4u1

Members
  • Posts

    9819
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by danka4u1

  1. Hurra! Mamy dzień dobrej kupy !!! I tak trzymać- dosłownie i w przenośni... Bardzo się cieszę z nieco wyjaśnionej sytuacji. Fifaczek i jego Pani odpoczną nieco. Buziaki dla wszystkich z" inaczej pachnącym Fifaczkiem" włącznie
  2. Pozdrawiam Was i biegnę do pracy.. Rzeczywiście Pieguska tak się zachowuje, jak piszesz, Mestudio. I chciałabym, i się boję.... Moj Oskar, o którym pisałam wcześniej, że nie chce spać na kocykach, też preferuje zwykłą ziemię niż trawkę...De gustibus.....
  3. Dzień dobry ! Jak dobrze, że odpowiedziałaś i ŻE JEST LEPIEJ. Biegnę do pracy. To musi być dobry dzień
  4. [quote name='gonia66']Dlatego ja tez postaram się Was cieszyć(Wasze oko znaczy:D) jak najcześciej:):)[/QUOTE] Trzymamy za słowo, BABUNIU:evil_lol: :lol:
  5. [URL="http://img231.imageshack.us/i/img2278n.jpg/"][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/9254/img2278n.jpg[/IMG][/URL] Szczęśliwa Sonieczka śpi sobie. Dobranoc.
  6. Miętus- psie kochany, śpisz? Co u Was? Niepokoi mnie milczenie:shake:
  7. PROTESTUJĘ,Fifaczek to nie śmierdziuch...:mad:
  8. [URL="http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.rekin.elblag.com.pl/foto/schronisko/Berni.JPG&imgrefurl=http://www.rekin.elblag.com.pl/schronisko.htm&usg=__RUacYhklZxN2mTUibv7--4_0670=&h=360&w=480&sz=83&hl=pl&start=1&um=1&itbs=1&tbnid=f5jEBAaDLNWQyM:&tbnh=97&tbnw=129&prev=/images%3Fq%3Dpies%2Bw%2Bswoim%2Bdomu%26um%3D1%26hl%3Dpl%26sa%3DN%26rlz%3D1T4GGLL_plPL353PL353%26tbs%3Disch:1"][IMG]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:f5jEBAaDLNWQyM:http://www.rekin.elblag.com.pl/foto/schronisko/Berni.JPG[/IMG][/URL] Rudasku, kiedy tak będzie???
  9. Poproszę w wersji do druku na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Dobranoc, Króweczku. Może znajdziesz swój domek szbciej.
  10. I miło by było zobaczyć to na zdjęciach.
  11. Przelałam 20 zł na ogłoszenie dla Kajtka. Co u Was?
  12. Już o tym pisałam kiedyś, ale zginęło w natłoku innych postów: wpłaciłam DWA razy po 50 zł-17.05 i 24.05 po 50 zł, a zapisana jest JEDNA wpłata.Jeśli się mylę i gdzieś przeoczyłam, przepraszam, ale proszę sprawdzcie.
  13. Jak pięknie piszesz o " sielance z dala od cywilizacji" i o Lisiu i Piegusce. Czuję się ,jakbym tam była i razem z Wami oganiała się od komarów....których zresztą nie cierpię, a one bardzo mnie niestety lubią... Dziś internet też mnie dobija, cjhociaż- niestety- nie jestem daleko od cywilizacji na tym 10 piętrze na Górnym Śląsku:shake: Za to pieski cywilizują się nam: lubią bardziej urozmaicone menu, Lisiowa potrafi wytrzymać chwilę bez ukochanego i towarzysza minionej niedoli, Nawet Lisio ogranicza poranne koncerty. Sielanka. Też bym chciala być z Wami i całym zwierzyńcem. Dobrze, że psiaki mimo wieku nie maja problemów z trawieniem i innych problemów zdrowotnych, które by im uniemożliwiały pełne korzystanie z uroków tego raju, w jakim się znalazły. Dziękujemy, Mestudio i czekamy na " leniwe ,dzisiejsze zdjęcia", jak leniwy internet nieco weźmie przyspieszenie.
  14. Wytrzymałam, ćwicząc swój charakter aż do tej godziny... Co u starszego, sympatycznego pana czyli naszego Fifaczka??
  15. [quote name='koosiek']Będę w tym tygodniu robić plakaty dla dwóch innych azylowych psiaków, to mogę i dla Oziego, może coś ładnego mi wyjdzie ;)[/QUOTE] Dzięki, może w końcu to cudo Ozzi znajdzie dom, a na pewno pięknie będzie się prezentował na plakatach:lol:
  16. Nic dodać, nic ująć....Dzień dobry wszystkim zwierzakom Renatki- hurtem, bo inaczej nie da rady wobec ogromu stanu posiadania- i dla posiadaczki tego zwierzyńca= też niech dobry będzie ten dzień.
  17. Nie byłabym tego taka pewna, ale nie mam teraz innych możliwości..:shake:
  18. Co dziś " na froncie" słychać? Mam nadzieję, że dobrze, albo lepiej... Dajcie znać, gdy czas - i psy- pozwolą.
  19. Hop i hop, a domku jak [U]ni ma ,tak ni ma[/U]:placz::placz:
  20. Czy będą zdjęcia Karuska ze swojego domku. Miło byłoby zobaczyć zadowolonego i szczęśliwego psa.
  21. Boluś, czekamy na zdjęcia z domku.Chcemy zobaczyć szczęśliwego pychola.
  22. Ja na temat piwka mam mieszane uczucia, ale jak tak lubisz, podeślę... Tylko serio, nie mogę na Twoim wątku wkleić żadnego zdjęcia i nie wiem, dlaczego... To dobrze, że lody " rozpuściły się" po drodze, pa
  23. Dziękuję za zaproszenie na wątek. Zapisuję i poczytam potem- czas, czas- finansowo wspomóc niestety nie mogę, bardzo mi przykro, ale będę tutaj.
  24. Dzień doberek, o tej godzinie jeszcze nie jest tak ciepło, więc posyłam obiecane wczoraj lody. Teraz nie roztopią się na pewno. Smacznego i miłego dnia. [URL="http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://th.interia.pl/51,b26b3d0d81229237/lody-2.jpg&imgrefurl=http://www.armel.blog.interia.pl/%3FyearID%3D2006%26monthID%3D6%26dayID%3D0&h=368&w=250&sz=23&tbnid=ToQSQoT7btW36M:&tbnh=272&tbnw=185&prev=/images%3Fq%3Dlody&hl=pl&usg=__pEZD0XObqRJhT_2YGc9FpVnSpX8=&sa=X&ei=vpwMTJyYIpKVOIzOpPsP&ved=0CCAQ9QEwAQ"][/URL]
  25. [IMG]http://ewajesienna.w.interia.pl/gify/misio.gif[/IMG]Rudasku, dzień dobry i buziaki.Czy tkoś wyjdzie dziś z toba na spacerek? Ja zabieram Cię teraz.:lol:
×
×
  • Create New...