-
Posts
9819 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by danka4u1
-
Opalik - nie umarł na metrze kwadratowym posadzki...
danka4u1 replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
PROTESTUJĘ,Fifaczek to nie śmierdziuch...:mad: -
[URL="http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.rekin.elblag.com.pl/foto/schronisko/Berni.JPG&imgrefurl=http://www.rekin.elblag.com.pl/schronisko.htm&usg=__RUacYhklZxN2mTUibv7--4_0670=&h=360&w=480&sz=83&hl=pl&start=1&um=1&itbs=1&tbnid=f5jEBAaDLNWQyM:&tbnh=97&tbnw=129&prev=/images%3Fq%3Dpies%2Bw%2Bswoim%2Bdomu%26um%3D1%26hl%3Dpl%26sa%3DN%26rlz%3D1T4GGLL_plPL353PL353%26tbs%3Disch:1"][IMG]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:f5jEBAaDLNWQyM:http://www.rekin.elblag.com.pl/foto/schronisko/Berni.JPG[/IMG][/URL] Rudasku, kiedy tak będzie???
-
Ozi wyrwany z psiego piekła - krówek jedyny w swoim rodzaju MA DOM!
danka4u1 replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Poproszę w wersji do druku na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Dobranoc, Króweczku. Może znajdziesz swój domek szbciej. -
I miło by było zobaczyć to na zdjęciach.
-
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
danka4u1 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Przelałam 20 zł na ogłoszenie dla Kajtka. Co u Was? -
Jak pięknie piszesz o " sielance z dala od cywilizacji" i o Lisiu i Piegusce. Czuję się ,jakbym tam była i razem z Wami oganiała się od komarów....których zresztą nie cierpię, a one bardzo mnie niestety lubią... Dziś internet też mnie dobija, cjhociaż- niestety- nie jestem daleko od cywilizacji na tym 10 piętrze na Górnym Śląsku:shake: Za to pieski cywilizują się nam: lubią bardziej urozmaicone menu, Lisiowa potrafi wytrzymać chwilę bez ukochanego i towarzysza minionej niedoli, Nawet Lisio ogranicza poranne koncerty. Sielanka. Też bym chciala być z Wami i całym zwierzyńcem. Dobrze, że psiaki mimo wieku nie maja problemów z trawieniem i innych problemów zdrowotnych, które by im uniemożliwiały pełne korzystanie z uroków tego raju, w jakim się znalazły. Dziękujemy, Mestudio i czekamy na " leniwe ,dzisiejsze zdjęcia", jak leniwy internet nieco weźmie przyspieszenie.
-
Ozi wyrwany z psiego piekła - krówek jedyny w swoim rodzaju MA DOM!
danka4u1 replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='koosiek']Będę w tym tygodniu robić plakaty dla dwóch innych azylowych psiaków, to mogę i dla Oziego, może coś ładnego mi wyjdzie ;)[/QUOTE] Dzięki, może w końcu to cudo Ozzi znajdzie dom, a na pewno pięknie będzie się prezentował na plakatach:lol: -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
danka4u1 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Co dziś " na froncie" słychać? Mam nadzieję, że dobrze, albo lepiej... Dajcie znać, gdy czas - i psy- pozwolą. -
Hop i hop, a domku jak [U]ni ma ,tak ni ma[/U]:placz::placz:
-
KARO-wkońcu ma dom o którym tak bardzo marzył :)
danka4u1 replied to Angel's topic in Już w nowym domu
Czy będą zdjęcia Karuska ze swojego domku. Miło byłoby zobaczyć zadowolonego i szczęśliwego psa. -
Boluś, czekamy na zdjęcia z domku.Chcemy zobaczyć szczęśliwego pychola.
-
Dzień doberek, o tej godzinie jeszcze nie jest tak ciepło, więc posyłam obiecane wczoraj lody. Teraz nie roztopią się na pewno. Smacznego i miłego dnia. [URL="http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://th.interia.pl/51,b26b3d0d81229237/lody-2.jpg&imgrefurl=http://www.armel.blog.interia.pl/%3FyearID%3D2006%26monthID%3D6%26dayID%3D0&h=368&w=250&sz=23&tbnid=ToQSQoT7btW36M:&tbnh=272&tbnw=185&prev=/images%3Fq%3Dlody&hl=pl&usg=__pEZD0XObqRJhT_2YGc9FpVnSpX8=&sa=X&ei=vpwMTJyYIpKVOIzOpPsP&ved=0CCAQ9QEwAQ"][/URL]
-
[IMG]http://ewajesienna.w.interia.pl/gify/misio.gif[/IMG]Rudasku, dzień dobry i buziaki.Czy tkoś wyjdzie dziś z toba na spacerek? Ja zabieram Cię teraz.:lol: