Jump to content
Dogomania

danka4u1

Members
  • Posts

    9819
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by danka4u1

  1. Wielkie nieba! Jak to dobrze buszować nocą na Dogo. Romuś w swoim domku. Biedna siwiutka mordka ma swój dom i swoje na zawsze czlowieka. Muszę jutro przekazać moim niekomputerowym sponsorkom Romusia tę radosną wiadomość i wydrukować zdjęcia psinki u siebie. Sądzę, ze ich październikowe deklaracje bedą jeszcze wpłacone/ Teresa i Hania/ i zapytam, czy nadal podtrzymują deklarację na innego psa.Kogo proponujesz Olu?
  2. Morusku, ja przecież nadal o Tobie pamiętam i odwiedam Twój wątek.
  3. Babuleńko- maleńka, pamiętam o Tobie i odwiedzam Twój wątek, wspominająć...
  4. [quote name='dana'][B]Danusiu[/B] :loveu::loveu::loveu:, wreszcie wróciłaś :multi:. Wypoczęta ;) i w dobrej formie :lol:. Zajrzyj na wielki bazar Maćka :lol:. Tam się dzieje :crazyeye:.[/QUOTE] Jestem Danusiu.Próbuję sie odnaleźć w rzeczywistości nieco zimnej jak na mój gust..:shake: Jak zdrowie Twojej Mamy? Pisałaś, ze były problemy ze zdrowiem. Jak Twoja rzeczywistość zawodowa? Odnalazłaś się już, czy zostałaś wrzucona na głęboką wodę i nie dano Ci czasu na rozpatrzenie się w sytuacji..;) Biegnę na bazarek:multi::multi:
  5. A ja mówię Wam: Dzień dobry-dobry wieczór. Wróciłam do Was i tej sielankowej atmosfery wątku,pełnych uroku i baśniowej nutki zdjęć Dany. Poczytam teraz, co tutaj naopowiadaliście sobie przez ten czas, gdy mnie nie było i podumam nad zdjęciami Dany. A Wam mówię: Dobranoc[URL="http://smayliki.ru/smilie-903107367.html"][IMG]http://s15.rimg.info/f4fdb12f9a9a9ffab3d9ef68ce9188c5.gif[/IMG][/URL]
  6. [quote name='Majkowska']Fajnie sie mają w ogórdku, na trawce, w słoneczku... ale we własnych domach by było najlepiej. Trzymam kciuki. A ten łaciaty kolega... złapał mnie za serce... Też do adopcji?[/QUOTE] [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-SlaiXoIAh8k/T7k6cefTkwI/AAAAAAAABcg/RuBe35T-m8U/s640/IMG_1022.JPG[/URL] A ten łaciaty, to ona. Złośnica Krówka czyli Pieguska. Na temat charakterku i zwyczajów psicy dużo może powiedzieć mestudio;)
  7. [quote name='sleepingbyday']czas leci, moja zośka też już wygląda na stateczną panią.[/QUOTE] A no, leci...mój Oskar też już dawno siwy- i wiecznie młody;)- starszy, jary pan. A Rudzinka nauczyła się czytać, czy zawsze była taka uczona??
  8. Bari to mistrz w kijomanii, ale pokaż też, jak Murzynio walczy z wodą i ze ...sobą. Cieplutkie;) pozdrowienia.
  9. Aż przyjemniej i chłodniej robi mi się, jak oglądam zdjęcia Bariego z nurkowaniem. Cieplutko niech bedzie, ale nieco " stojące powietrze"...czyli duszno. Jak kleszcze- to ze względu na psiaki- i KOMARY- to ze względu na mnie:angryy: Jak przystało na alergika nic mi się nie chce goić po tych stworach i pamiątki swędzące pozostają do następnego sezonu:angryy:
  10. Szczęśliwe te Twoje psiaki. Tyle wody!!! No, nie wiem, czy Murzynek nie wolałby trochę mniej, albo wręcz....bardziej sucho pod łapinami. U nas cieplutko i niech tak dalej będzie. My z Oskarem z tych ciepłolubnych.
  11. A ja mogę iść z psem chyba na basen...:shake:
  12. Dzięki za zdjęcia:loveu: Wiesz coś więcej o Rudej? Jak zdrówko, bo po pyszczku widać, ze latka lecą...:shake:, ale w takich warunkach, gdzie i swoje lustro ma panna do przeglądania, latka nie są uciążliwe.
  13. Gdzie -Ruda spędzasz zasłużone wakacje? Należy Ci się po spracowanym, psim życiu..;)
  14. [quote name='Olena84']Mam nadzieje, że ktos jeszcze wejdzie na ten wątek po takich tematach ;)[/QUOTE] Do odważnych swiat należy:evil_lol: Jestem bez względu na tematy;), może nawet ..ze względu;), a na pewno specjalnie dla Romusia:loveu: Do Katowic mam bliziutko.....;)
  15. Pozdrowionka:loveu: nieco chłodniej- mieszane uczucia mną miotają;) i szkoda i nie szkoda upałów i tak rzadkiego u nas pięknego lata, ale żyć zwierzakom i nam trudno w takich klimatach- wieczorny spacer z dziadeczkiem Oskarem będzie wytchnieniem po zaduchu ostatnich dni. Muszkieterom też przyda się trochę powietrza i chłodu, bo chłopaki wracają znad jeziorka chyba na ostatnich łapach, chociaż mały wampirek nie traci rezonu, a wielki Bari udaje, ze czeka jeszcze na cd zabaw z ..piłką. Przyjemnego, wieczornego wypoczynku.:loveu:
  16. Osoba, która zgłosiła się na wrocławskim wątku do wizyty, nie może niestety jej odbyć. Szukamy dalej, czy pozostajemy w błogiej nieswiadomości, że Peggi szczęśliwa w nowym domku...:shake: oby tak było... [B]Ula,[/B] widziałaś ostatnio Meggi? Dobrze, ze chociaż ta połowa dwupaku jest pod kontrolą wszystkowidzącego oka Uli. Pozdrawiam Cię:loveu:
  17. Danusiu, bywam na Dogo- o ile mi pozwala na to:mad:- oglądam jak zwykle Twoje zdjęcia i czytam, co u Was. Nie za bardzo mam kiedy pisać. Wszystko dorywczo, jak uda mi się wygospodarować chwilę, ale i tak dobrze, że jest, jak jest. Pozdrawiam Was wszystkich:loveu:
  18. Franusiu, i ja byłam u Ciebie i pamiętam cały czas:loveu:
  19. [quote name='Maciek777']Jak zawsze piękne fotki:) ..... czy te wszystkie zwierzaki mają wściekliznę i pozwalają do siebie podejść?:eviltong: [/QUOTE] He he he:evil_lol: to dotyczy tej wscieklizny, bo Muszkieterowie jak zwykle prezentują się okazale.
  20. Witaj :loveu::multi::loveu: Jak Dogo już będzie łaskawsze, poopowiadaj nam, jak tam było.Może jakieś zdjęcie..?
  21. Olu, jak Cię Romuś nie odtrąci;), proszę, postaraj się zrobić mu jakieś zdjęcie. Muszę ucieszyć oko moich niekomputerowych koleżanek widokiem zadowolonego psiaka. Zawsze przekazuję im zdjęcia w postaci tradycyjnej czyli papierowej. Szerokiej drogi podczas Twoich urlopowo-psich wojaży. Rybnik jest w pobliżu...co Ty na to?
  22. [quote name='Dogo07'] więc wklejam tutaj WYDARZENIE na FB: [URL]https://www.facebook.com/events/483812908374359/[/URL]. [/QUOTE] Odwiedziłam Tuptusia na FB i zaprosiłam znajomych do kudłatka.
  23. Aneeri,pozwól sobie na czas żałoby, smutku i łez po odejsciu Nodiego. Niczego nie przyspieszaj. Nadejdzie ten czas, że dotwojego domu znów zawita psiak, Nodi- chociaż w innym futerku. Trzymaj się.:loveu:
×
×
  • Create New...