Jump to content
Dogomania

Caragh

Members
  • Posts

    1788
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Caragh

  1. Jeszcze pare godzin i bede u kochanych Psinek :loveu::loveu::loveu: [COLOR="Silver"]Dogo mnie dzis nie lubi. Muli mi strasznie, caly dzien wpuscic nie chcialo... :angryy: ale myslami bylam z Wami calusienki dzien :loveu:[/COLOR]
  2. [quote name='bico']i moja deklaracja za listopad dla Pedra już powędrowała;)[/QUOTE] [quote name='natalijo']Wysłałam właśnie przelew za listopad.[/QUOTE] Dziękujemy bardzo Cioteczki :) :loveu:
  3. [quote name='aneta355']Proszę o nr konta wpłacę jednorazowo 20 złotników (listopad i grudzień to u mnie "ciężkie" miesiące) ale jak tu nie wysupłać grosika, kiedy czyta się takie wieści. Lepiej się robi na duszy jak wiadomo, że są jeszcze takie dobre dusze :roll:[/QUOTE] PW z nr poszło :) Bardzo serdecznie dziękujemy, ze pomimo zbliżających sie świat pomagasz Staruszkom :loveu::loveu::loveu:
  4. [quote name='jusstyna85']Umieściłam go na oficjalnej stronie schroniska z informacją,że przebywa w DT.Przydałaby się osobna zakładka dla tymczasów psich i kocich z Rudy.Może będzie,więc Pedro będzie bardziej widoczny...[/QUOTE] Justynko :loveu::loveu::loveu::loveu:
  5. Z deklaracjami u niektórych tez rożnie ;) Także jak najbardziej jest za co :)
  6. [quote name='izzie1983']Posłałam wczoraj wieczorkiem za listopad :)[/QUOTE] DZIĘKUJEMY ŚLICZNIE :loveu::loveu::loveu::loveu:
  7. Nie, nie, ogólnie cały dzień był niefajny. Ale Justyna to optymistka, wiec pewnie nawet nie dala po sobie znać ;) Tarunia - ból, Myszka - powiększony guz, kociaki tez niewesoło Ozzy - kicha krwią, nie je, Pyza nie jadła, operacja Psotki, wydatki. I wszystko w jeden dzień,. A Justynka kocha każdego swojego podopiecznego ponad życie. Mi jak z jednym coś sie dzieje, to już przezywam, a z tyloma naraz... nie wyobrażam sobie. Dlatego pisze, ze nie był to dzień dobry. Ale dziś już chyba lepiej, a przynajmniej nie ma żadnych kolejnych złych wiadomości :)
  8. Madcat, znalazłaś widzę spokojna chwilkę :loveu: Ciesze sie, ze sie udało :):) Ciekawe jak tam dzisiaj kochane psinki... Wczoraj zdecydowanie nie był dobry dzień dla Justynki, same niewesołe wiadomości :roll: mam nadzieje, ze dziś będzie lepiej :)
  9. [SIZE="3"]Hop Czarusiu po domek[/SIZE]
  10. Jestem:D To nie jest daleko ode mnie, mogę sie tam przespacerować w najbliższych dniach, poszukać suni, obfocic :)
  11. Tarunia musi nadal codziennie dostawać zastrzyk przeciwbólowy, bo płacze z bólu jak nie dostanie :placz::placz: Guz Myszuni sie powiększa ale poza tym jest ok
  12. [quote name='izzie1983']Przeleję za listopad we wtorek, mam nadzieję, że to nie będzie problem? :oops:[/QUOTE] Pewnie, ze nie :) Dziekujemy za pamiec o Pedrusiu:loveu:
  13. Hopsiaj Kochana Aszuniu :loveu:
  14. [quote name='madcat1981']Ja obstawiam, że Pedro sobie myśli "jeszcze raz mi błyśniesz w oczy i nie ręczę za siebie:mad:....";)[/QUOTE]:laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2: Nasz 'Aniołek' lubi pozować, ale on jak Diva, ma swoje humorki :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Wiec całkiem możliwe :evil_lol:
  15. [quote name='natalijo']Ale chochliki w oczach (zwłaszcza na ostatnim zdjęciu). Znam to spojrzenie :P[/QUOTE] Oj tak, na ostatnim zdjęciu ma to spojrzenie 'Pilnuj sie, bo zanim sie obejrzysz coś nabroję :diabloti: '
  16. Pedruś dzisiaj: [IMG]http://images42.fotosik.pl/133/28e191a28c0ac67cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/216/012ee65eae4f4debmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/108/1cafa6ae9094a3bbmed.jpg[/IMG]
  17. Tarunia dostaje z reki, po kilka drobnych kulek RC, tak samo Myszka :D Z misek jedzą Pedro i Fibi. A Panie tylko z reki :lol:
  18. Justynka każe bardzo, bardzo, bardzo, baaardzo podziękować za wszelka pomoc i przelewy :loveu::loveu::loveu: Jesteście kochane :loveu::loveu: Ona również przesyła uściski i buziaki dla was Wszystkich i dla Każdej z osobna :lol: Tarunia kochana po zdjęciu szwów, jaka mi sie dzisiaj łysa wydawała bez tego kołnierza :twisted: Zakładany ma tylko na noc, w dzień biega bez i nawet ja rana tak nie swędzi jak ucho po drugiej stronie, które drapie jak oszalała :evil_lol: Buzinka niestety sie nie otwiera, dziś znowu będą podane środki przeciwbólowe :(
  19. Oczywiście, ze pozdrowię i przekażę :) I trzymam kciuki, żebyś wreszcie znalazła ta chwile :cool3:
  20. [quote name='Doda_']Z tym drapankiem po prawym uszku i latajaca lapka to wiedzialam o tym juz daaawno :evil_lol::evil_lol::evil_lol: u weterynarza nie moglam powstrzymac smiechu. Tak dobrze mu bylo... ze pokazywal smieszne minki :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Fiorste, niech TZ przeczyta!!!! Moze weźmiecie Miauczerka na DS? :loveu::loveu::loveu: Przeciez on szuka domku.... chyba ze caragh sie rozmyśli i nie odda :evil_lol: carah czy pieniazki doszly ? A ja nie mam jak sprawdzic czule miejsca u kotów...:placz: musze złapac dzikie i poszukac :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Doda :mad::mad::mad: Wiedziałaś i nic nie powiedziałaś :mad::mad: No teraz masz przechlapane u nas :diabloti: Takiej fajnej rzeczy nie powiedzieć :mad: Pieniążki doszły :) A faktycznie, TZ jak przeczyta, ze taki kot rozmruczany, rozmiauczany czeka, to kto wie :diabloti:
  21. Dokładnie tak Madcat, nie wie pewnie, ze coś wpłynęło, a już na pewno nie wie od kogo, dlatego jak tylko ktoś coś tu napisze,ze przelewał, Justynka dostaje ode mnie smsa :D A o Twoim przelewie powiem jej osobiście, jeszcze 2 godzinki i będę u psinek :loveu::loveu: A 100zl to jest dużo, jest :) Dziękujemy :loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...