-
Posts
1788 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Caragh
-
TAMI po wspaniałym tymczasie u POKER znalazla wymarzony DOMEK! :)
Caragh replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker'][B]Biorę ją na DT[/B] , trzeba wymyślić coś z transportem.Do kiedy ma kwarantannę?[/QUOTE] Ale sie malenkiej poszczescilo, juz oferta DT :loveu::loveu::loveu: -
:laugh2_2: "malej zarazie" :laugh2_2: Ale w sumie, zgodze sie z Toba, na pewno mu sie przyda taka Korcia :) [quote name='natalijo'] W taki sposób moja Dabulka "ujarzmiła" nadpobudliwego ON-ka mojej mamuśki. Robił się z niego niezły dominator, aż wkroczyła Dabi (mniejsza o ponad połowę od niego) i została "przywódcą stada" Trochę śmiesznie wygląda, jak Dabi zabiera mu zabawki,kości, zjada najlepsze przysmaki z jego miski a on, wielkolud leży i patrzy z niemym wyrzutem :) A wystarczyło, żeby kilka razy postraszyła go ząbkami :P:P[/QUOTE] Ale i tak mi zal tego 'ONka mamuski' ;)
-
No pewnie, ze jest, jak najbardziej :) Przystojniak z niego :loveu:
-
[quote name='[email protected]']Taki piękny piesek domki się powinny bic o niego[/QUOTE] A no wlasnie...
-
TAMI po wspaniałym tymczasie u POKER znalazla wymarzony DOMEK! :)
Caragh replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
O matko, jaka ona wystraszona :( Te spojrzenie... ten ogonek podkulony... :( :( :( -
Biedactwo :shake: bede malucha odwiedzac...
-
TYCHY Pilnie dom dla 6l jamnika, pani ciężko chora i już nie ma sił:(
Caragh replied to Kessi77's topic in Już w nowym domu
No i co u Jamnisia?? Nie udalo sie?? :( -
Pedrus jak zawsze, wobec mnie aniolek :p Grzeczny, posluszny, zero agresji :) Odwracanie uwagi patyczkiem, gdy idzie jakis pies, tez coraz lepiej dziala :) Czesto Pedrus nawet nie widzi tego innego psiaka :) A co tez pozytywne, nawet gdy patyczek uznaje za swoja zabawke, nie staje sie agresywny gdy np Fibi sobie go wezmie :) To tyle z dzisiejszego spacerku, tutaj jeszcze fotki, jak wyglada wymeczony Pedrusiek :loveu::loveu::loveu: [IMG]http://images38.fotosik.pl/226/9213b4bb2cb364f5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/230/e03393892faf2996med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/230/a7cec8284ce6c901med.jpg[/IMG]
-
Ja przynajmniej podrzuce psiaka :loveu:
-
Witam wszystkich, malych i duzych :)
-
Pręgus Bari - wreszcie znalazł dom dla siebie!
Caragh replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
:thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: