Jump to content
Dogomania

Caragh

Members
  • Posts

    1788
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Caragh

  1. Hehehe, a no zdarza sie :lol: Ten z tego zdjecia pojechal, sie upewnie :D [IMG]http://images37.fotosik.pl/234/22d0c432fef8b2b6med.jpg[/IMG] To niestety jedyne foto jakie mam tej dwojki, jednego bede miec jutro wiecej :D
  2. Ale go daleko wywialo :laugh2_2: Powodzenia malenki :thumbs: A Duzym daj duzo radosci ;)
  3. Wybrac sobie mozesz ze albumu mojej Pumci [URL="http://bloodydru.fotosik.pl/albumy/708144.html"]tutaj[/URL] :)
  4. [quote name='Justa&Zwierzaki']Domki odezwiijcie sie , tyle pieknych i miziastych kotów czekana dom .....[/QUOTE] No wlasnie, domki, nie chowajcie sie, tylko po koty ;)
  5. [quote name='Justa&Zwierzaki']Komu pięknego , miziastego no pieknego Miauczerka , komu ......[/QUOTE] A no wlasnie, komu, komu?? :D
  6. Tyle kotow czeka na ten swoj wybrany domek, nie ukrywajcie sie domki :D
  7. Witam Swiatecznie Dziadziusiu :x-mas: :x-mas: :x-mas:
  8. Witam Swiatecznie Niedzwiadku :x-mas: :x-mas: :x-mas:
  9. Witam Swiatecznie Pedrus :x-mas: :x-mas: :x-mas:
  10. Witam Swiatecznie Mrusie :x-mas: :x-mas: :x-mas:
  11. Tylko zmien to "Zostanie wkrotce wykastrowany." :D Bo on juz JEST wykastrowany :eviltong: :eviltong: :eviltong:
  12. Psocia dostala 3 zastrzyki, nie wymiotuje, sama pije wode :) Waglada na to ze slonko zdrowieje :) To teraz bede sie martwic o Twojego Madcat :( Zwierzaki co Was tak na swieta bierze :shake: wtedy to Wam przeciez jeszcze trudniej pomoc. Weci tez maja swieta... Sauronku, oby to nic powaznego, trzymam kciuki za Twoje zdrowko :thumbs:
  13. Myszuniu :thumbs: Psociu :thumbs: Na swieta wyzdrowiejcie, jedzcie i w ogole... no wiecie ;) ZDROWE BADZCIE !!
  14. Psotuniu kochana :thumbs: [img]http://katimoor.za.pl/1-neu/swiateczne-choinka1.gif[/img] [SIZE="4"][color=#0000BF][b]Życzę Wam nadziei, własnego skrawka nieba, zadumy nad płomieniem świecy, filiżanki dobrej, pachnącej kawy, piękna poezji, muzyki, pogodnych świąt zimowych, odpoczynku, zwolnienia oddechu, nabrania dystansu do tego co wokół, chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem i wspomnieniami. Wesołych Świąt![/b][/color][/size]
  15. Psotuniu kochana :thumbs: [SIZE="4"]Życzę Wam nadziei, własnego skrawka nieba, zadumy nad płomieniem świecy, filiżanki dobrej, pachnącej kawy, piękna poezji, muzyki, pogodnych świąt zimowych, odpoczynku, zwolnienia oddechu, nabrania dystansu do tego co wokół, chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem i wspomnieniami. Wesołych Świąt!
  16. Psotuniu kochana :thumbs: [img]http://katimoor.za.pl/1-neu/swiateczne-choinka1.gif[/img] [SIZE="4"][color=#0000BF][b]Życzę Wam nadziei, własnego skrawka nieba, zadumy nad płomieniem świecy, filiżanki dobrej, pachnącej kawy, piękna poezji, muzyki, pogodnych świąt zimowych, odpoczynku, zwolnienia oddechu, nabrania dystansu do tego co wokół, chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem i wspomnieniami. Wesołych Świąt![/b][/color][/size]
  17. Psotuniu kochana :thumbs: [img]http://katimoor.za.pl/1-neu/swiateczne-choinka1.gif[/img] [SIZE="4"][color=#0000BF][b]Życzę Wam nadziei, własnego skrawka nieba, zadumy nad płomieniem świecy, filiżanki dobrej, pachnącej kawy, piękna poezji, muzyki, pogodnych świąt zimowych, odpoczynku, zwolnienia oddechu, nabrania dystansu do tego co wokół, chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem i wspomnieniami. Wesołych Świąt![/b][/color][/size]
  18. A ja mojego wariata musialam sila do domu ciagnac :-o Bo jemu dobrze na mrozie bylo :-o No ale ja juz rak i nog nie czulam, wiec nie bylo wyboru :evil_lol:
  19. Psotuniu kochana :thumbs: Zdrowka malenka :thumbs:
  20. A no wlasnie :) Wiec sie Mysi nie maco dziwic, ze chce cos innego ]:->
  21. A co tam zapaszek, psiak sie coraz to kochanszy robi, pracuje nad soba maluch ;)
×
×
  • Create New...