elinka
Members-
Posts
3582 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elinka
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
elinka replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Wątek ten i wątek 25domków poleciłam pięciu domkom, które były zainteresowane adopcją mojej obecnej tymczasowiczki Pusi :wink: -
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
elinka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Poleciłam Abbi pięciu domkom, które były zainteresowane adopcją mojej obecnej tymczasowiczki Pusi :fadein: -
Domek z Bydgoszczy już po wizycie przed adopcyjnej. Martik już do mnie dzwoniła, domek wypadł bardzo dobrze, śmiało tym ludziom można by Pusię oddać. Państwo są bardzo odpowiedzialni, niedawno pożegnali swoją 16-letnią sznaucerkę (o ile nic nie przekręciłam) też zaadoptowaną ze schroniska. Teraz mają tylko królika. W rodzinie jest dwójka dzieci (10 i 14 lat). Państwo mieszkają w domku jednorodzinnym z ogródkiem, niedaleko jest las. Pusia będzie mieszkać razem ze wszystkimi w domu. Martik, dziękuję za przeprowadzenie tej wizyty [URL="http://www.webfetti.com/MySpace/Graphics/Smileys/Emotions/Happy2.jhtml"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_1_3.gif[/IMG] [/URL] No to teraz trzeba tylko poczekać na jutrzejszą relację z Katowic, ale coś czuję, że to będzie trudny wybór. :razz:
-
Kotka-głodzi się,wciąż choruje,co z nią zrobić? / MA DOM
elinka replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
A bazarek umieszcza ogłoszenia na stronach: 1.w[URL="http://www.gumtree.pl/"] www.gumtree.pl[/URL]* 2. [URL="http://www.alegratka.pl/"]www.alegratka.pl[/URL] * 3. [URL="http://www.eoferty.com.pl/"]www.eoferty.com.pl[/URL] 4. [URL="http://www.gieldaogloszen.pl/"]www.gieldaogloszen.pl[/URL] 5. [URL="http://www.adopcje.org/"]www.adopcje.org[/URL] 6. [URL="http://www.kupiepsa.pl/"]www.kupiepsa.pl[/URL] 7. [URL="http://www.karusek.com.pl/"]www.karusek.com.pl[/URL] 8. [URL="http://www.psy.pl/"]www.psy.pl[/URL] 9. [URL="http://www.zwierzaki.org/"]www.zwierzaki.org[/URL] 10. [URL="http://www.ofertka.pl/"]www.ofertka.pl[/URL] 11. [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/"]www.przygarnijzwierzaka.pl[/URL] 12. [URL="http://www.cafeanimal.pl/"]www.cafeanimal.pl[/URL] 13. [URL="http://www.vegie.pl/"]www.vegie.pl[/URL] 14. [URL="http://www.ojej.pl/"]www.ojej.pl[/URL] 15. [URL="http://www.pajeczyna.pl/"]www.pajeczyna.pl[/URL] 16. [URL="http://www.pineska.pl/"]www.pineska.pl[/URL] 17. [URL="http://www.animalia.pl/"]www.animalia.pl[/URL]* 18. [URL="http://www.vetmozga.com/"]www.vetmozga.com[/URL]* 19. [URL="http://www.adopcjapsa.pl/"]www.adopcjapsa.pl[/URL] 20. [URL="http://www.petsy.pl/"]www.petsy.pl[/URL]* 21. [URL="http://www.mammisia.pl/"]www.mammisia.pl[/URL]* 22. [URL="http://www.morusek.pl/"]www.morusek.pl[/URL] 23. [URL="http://www.oddamzadarmo.eu/"]www.oddamzadarmo.eu[/URL] 24. [URL="http://www.tablica.com/"]www.tablica.com[/URL] 25. [URL="http://www.rozglos.net/"]www.rozglos.net[/URL]* Gwiazdkami zaznaczyłam strony, na których Zula ma już ogłoszenia. Ogłoszenia pokryłyby się w 35%. Czyli co mam robić Jusstyno85, kupować ten pakiet ogłoszeń z bazarku czy nie? -
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
elinka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Posłałam link do Abbi Pani z Krakowa, która była zainteresowana adopcją Pusi. Pani ma 4-letnie dziecko i szuka psa łagodnego. ;) -
Kotka-głodzi się,wciąż choruje,co z nią zrobić? / MA DOM
elinka replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Olgo7, zgłaszam się na wątku. Już od dawna mam w swoim podpisie Miauczerka, podejrzewam więc, że z adopcją Zuli będzie równie ciężko. Ale próbować trzeba. Wkleiłam link do Zuli na wątek Pusi: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187059-Pusia-ma-2-miesi%C4%99czny-tymczas.-Potrzebne-pieni%C4%85%C5%BCki-na-bie%C5%BC%C4%85ce-potrzeby-i-og%C5%82aszanie%21?p=15113886&viewfull=1#post15113886;"]http://www.dogomania.pl/threads/187059-Pusia-ma-2-miesi%C4%99czny-tymczas.-Potrzebne-pieni%C4%85%C5%BCki-na-bie%C5%BC%C4%85ce-potrzeby-i-og%C5%82aszanie!?p=15113886&viewfull=1#post15113886;[/URL] kotkę można by też zgłosić w Kociej Dolinie. Tylko nie wiem, czy tam można zgłaszać zwierzaki ze schronisk, bo coś mi się zdaje, że oni ogłaszają zwierzaki przebywające tylko na DT. [URL]http://www.kociadolina.pl/fundacja,artykul,18,posrednictwo-adopcyjne.html[/URL] Dzisiaj jest już ostatni dzień, ale może zdążę jeszcze wykupić Zuli pakiet 25 ogłoszeń na bazarku u Zivy. Potrzebne jest tylko więcej zdjęć kotki. [url]http://www.dogomania.pl/threads/188593-25-OG%C5%81OSZE%C5%83-tylko-za-6-z%C5%82!!-edycja-2.-Na-Ziv%C4%99-kt%C3%B3ra-zbiera-na-hotel.-Do-31.VII.?p=15114206&viewfull=1#post15114206[/url] -
[quote name='bronek51']trzymamy od dawna kciuki za sunię i musimy powiedzieć, że mimo stojących uszek:cool3: to przy dalszej pielęgnacji będzie z niej terier pszeniczny:lol: - irish soft coated wheten terrier / w Pszczynie jest taka pseudo !/ mamy w naszym stadzie taką zawsze śmiejącą się i żywiołową sunię i mnóstwo radości z jej towarzystwa, czego życzymy nowym właścicielom Puszki[/QUOTE] Bronek, poczytałam o tej rasie w Wikipedii, przyjrzałam się zdjęciom, obejrzałam filmiki i raczej Pusa w typie tej rasy nie jest. Przede wszystkim teriery pszeniczne mają bardziej krępą budowę ciała, są niższe, sierść u nich jest jakby bardziej kędzierzawa. No i te uszy... No, ale jakiegoś podobieństwa można też się dopatrzeć, to raczej kwestia indywidualnej interpretacji. A przy okazji dzisiaj napisała do mnie Olga7 z prośbą o pomoc dla biednej kotki Zuli, którą trzeba uratować ze schroniska, a brakuje pieniędzy nawet na wykupienie dla kotki leków. Wystarczyły by wpłaty nawet po 5zł. :-( Proszę, zajrzyjcie na wątek kotki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/189810-Kotka-g%C5%82odzi-si%C4%99-wci%C4%85%C5%BC-choruje-co-z-ni%C4%85-zrobi%C4%87-w-schronie[/url]
-
[quote name='__Lara']Umówiłam się na poniedziałek na 17.00 ;)[/QUOTE] Znakomicie! :smile: Ciekawe, na kiedy umówi się martik b z domkiem w Bydgoszczy? A [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-%28by-bezdomniak%C3%B3w-by%C5%82o-mniej%29-NOWE-Konto-%21%21%21/page95?p=15110885#post15110885"]tam[/URL] o sterylce już napisałam.
-
[quote name='__Lara']To czekam cioteczki na dokładne dane Państwa na Pw to się umówię.[/QUOTE] Laro, dziękuję, że się zgodziłaś i już posłałam PW [quote name='Akrum']asza witamy na wątku :) super, że podjeliście decyzje o adopcji Pusi, że na poważnie podchodzicie do sprawy-to widać chociażby właśnie w chęci pokrycia kosztów, no i w szukaniu transportu. Często jest tak, że każdy od razu mówi że sami mamy pozałatwiać transport i nawet się do niego dołożyć nie chcą... Elinka, ja napisałam do Moniki z Katowic i do _Lary wczoraj, jednak żadna mi nie odpisała do tej pory. Zaraz wyślę im jeszcze raz zapytanie, bo mogło czasami nie dojść. [B]Jeśli wizyta w Katowicach wypadłaby super, to zawsze domkowi w Bydgoszczy można by inną sunię zaproponować - i tym sposobem może się uda że dwie sunie będą niedługo się cieszyły nowym domkiem[/B] :)[/QUOTE] Akrum, jeśli chcemy być uczciwi wobec obu tych domków to tak zrobić nie można ponieważ obie Panie przedwczoraj niemal jednocześnie zadzwoniły do mnie w sprawie adopcji Pusi. Najpierw zadzwonił do mnie domek z Bydgoszczy, a potem z Katowic, ale oba te domki jeszcze chwilkę się zastanawiały, więc oferta adopcji Pusi była ciągle aktualna. A później otrzymałam od obu tych domków potwierdzenie, że jednak chcą zaadoptować Pusię, więc poprosiłam obie Panie o swoje namiary w sprawie przeprowadzenia u nich wizyt przed adopcyjnych. Dlatego decyzja, u kogo ostatecznie zamieszka Pusia zapadnie dopiero po przeprowadzeniu wizyt w obu tych domkach. No, a później otrzymałam i nadal otrzymuję inne e-maile i telefony w sprawie adopcji Pusi, ale suni nie da się podzielić, więc następnym już osobom mówię, że sprawa adopcji suni jest już nieaktualna. Oczywiście, wszystkie osoby pytam o ich e-maile i zapraszam do zajrzenia na inne wątki adopcyjne, np. na wątek 25domków. [quote name='Martecek']ale się cieszę, że Pusia ma takie wzięcie:) mam nadzieję, że będzie szczęśliwa w swoim nowym domku....póki co bidulka troszeczkę pocierpi po tej sterylce, moja Astrunia szybko doszła do siebie więc trzymam kciuki, żeby Pusia też szybciutko stanęła na łapkach:) elinka piękne zdjęcia, szczególnie to z dzieciątkiem;)[/QUOTE] Pusia bardzo powoli, ale dochodzi do siebie. Dziewczyna ma już kołnierz (kosztował 16zł), a odkąd ma go na szyi to widzę, że stała się nieco spokojniejsza. Wie, że lizać rany nie może i dzięki temu leży teraz spokojnie i sobie po prostu śpi. Widzę, że przy sterylce taki kołnierz to jednak dobra sprawa.:happy1: [IMG]http://a.imageshack.us/img839/8305/1078.jpg[/IMG] [IMG]http://a.imageshack.us/img827/5827/1079.jpg[/IMG] [IMG]http://a.imageshack.us/img441/8580/1082h.jpg[/IMG] [IMG]http://a.imageshack.us/img826/2979/1097.jpg[/IMG] [IMG]http://a.imageshack.us/img831/4285/1083.jpg[/IMG]
-
Aszo, a czy Ty jesteś może tym domkiem z Katowic, z którym wczoraj rozmawiałam telefonicznie? Piszesz, że chcesz kupić dla suni kołnierz. To bardzo miłe z Twojej strony, jednak dopóki nie przeprowadzimy wizyt przed adopcyjnych we wspomnianych wcześniej domkach to nie ma gwarancji, że sunia trafi właśnie do Ciebie. A Pusia, choć obolała, ciągle usiłuje lizać sobie brzuszek, więc chyba kołnierz będzie trzeba kupić. Myślę, że te gatki poporodowe, gdy suczka poczuje się lepiej nie wystarczą. Na razie Pusia cały czas leży, od wczoraj jeszcze nic nie sikała, mąż zniósł ją dzisiaj na trawkę (mieszkam na czwartym piętrze), ale ona tylko się pokładała i chciała lizać brzuszek. Jeść i pić też za bardzo nie chce, ale kiełbaskę i dwa kawałki masełka, które podsunęłam jej pod nosek zjadła. Wody też trochę popiła. Jednak boję się, aby sunia, gdy brzuszek przestanie boleć, nie wygryzła sobie szwów. Do weterynarza na kontrolę idziemy w poniedziałek, a od jutra przez trzy dni Pusia będzie dostawać TAMOX, antybiotyk w tabletkach. Co do spraw organizacyjnych to Akrum, dziękuję, za pomoc w temacie wizyt przed adopcyjnych. Zaraz napiszę do martik i dziewczyn z Katowic. Kilka dni temu zakończył się także [URL="http://www.dogomania.pl/threads/188905-zakonczony-PIESKI-PROSZA-O-POMOC%21%21.Pomoz-im.-%28"]bazarek dla Pusi[/URL]. Pieniążki z bazarku 80zł na konto Pusi już dotarły.[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/new_multi.gif[/IMG] Matrecek i Milcia17, bardzo Wam dziękuję :Rose::Rose::Rose::Rose:
-
[quote name='mikoada']Boziu biedactwo czyli jednak tak jak przypuszczałaś elinko Pusia była szczenna :( dobrze, że już po wszystkim i sunia dochodzi do siebie po zabiegu... ja jestem ze śląska ale niestety nie z Katowic przychodzą mi na myśl Cioteczki Amikat i _Lara może będą mogły przeprowadzić wizytę...[/QUOTE] Dzięki mikoado. Dzisiaj padam już ze zmęczenia, ale jutro napiszę PW do obu dziewczyn. Faktycznie _Lara niedawno przeprowadzała w Katowicach wizytę dla mojej poprzedniej tymczasowiczki Miki.
-
[quote name='mikoada']Super wieści, trzymam kciuki żeby wizyty wypadły pozytywnie :)[/QUOTE] Ja też mam nadzieję, że wypadną pozytywnie, ale najpierw trzeba te wizyty przeprowadzić. Czy któraś z obecnych tu Cioteczek jest może z Katowic lub Bydgoszczy? [quote name='MikAga'][URL]http://allegro.pl/item1166386345_pusia_w_typie_briard.html[/URL][/QUOTE] MikAgo, dziękujemy za nowe Allegro dla Pusi [URL="http://www.webfetti.com/MySpace/Graphics/Smileys/Love/Thank-You.jhtml"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/23/23_30_126.gif[/IMG] [/URL] [quote name='mikoada']Właśnie czy są już jakieś wieści. Jak tam Pusia po sterylizacji??[/QUOTE] Pusia przeszła sterylizację dobrze, obecnie już śpi w Tdomku. Okazało się, że dziewczyna była szczenna, na szczęście ciąża była jeszcze młoda. Na brzuszku suni są też jakieś stare zrosty, weterynarz mówił, że wygląda to zupełnie tak, jakby Pusia miała już kiedyś jakiś zabieg, jednak żadnych śladów po szwach tam nie ma. W lewym oczku Pusia ma malutkie odbarwienie pigmentu, nie jest jednak to nic poważnego. Natomiast na zębach zaczyna pojawiać się kamień. Pusia ma około trzech lat. Weterynarz sprawdził też, czy sunia nie ma przypadkiem czipa. Pusia jest już po sterylizacji [IMG]http://img836.imageshack.us/img836/1408/1022x.jpg[/IMG] W poporodowych gatkach i [IMG]http://img837.imageshack.us/img837/5935/1038.jpg[/IMG] Z ubrudzonym noskiem w sreberku[IMG]http://img832.imageshack.us/img832/5319/1029.jpg[/IMG] Odpoczynek po zabiegu [IMG]http://img837.imageshack.us/img837/2624/1069e.jpg[/IMG] I [I]'Spotkanie po wakacjach'[/I] - zdjęcie na życzenie DarkWater ;) [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/4762/1019y.jpg[/IMG]
-
Pusia w tej chwili właśnie jest sterylizowana. Oprócz tego kazałam wetowi wyciąć suni piąte pazury, bo sterczały jej na boki. Weterynarz mówił, że w 200zł ze wszystkim się zmieści. Za godzinę jadę po sunię do lecznicy. Fakturę poproszę, aby weterynarz wystawił na Sandomierskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt, ponieważ wniosek Pusi o refundację zabiegu został w akcji Sterylizacja przyjęty. A dzisiaj miałam dwa telefony w sprawie dziewczyny, z Katowic i z Bydgoszczy. Oba domki zdecydowanie chcą zaadoptować Pusię i oba zgodziły się na wizyty przed adopcyjne.
-
[quote name='Szarotka'][B]W tym poscie jest sporo pytan, moze te bez odpowiedzi powtorzyc. [/B] Mam nadzieje, ze spotkam Elinke i Pusie, ale narazie sytuacja nie jest pewna ..........[/QUOTE] Pytania z tego postu są wszystkie aktualne, bo na razie odpowiedziała tylko Dogo07(na PW) i w tej chwili Leni.
-
[quote name='leni356']Elinko, jedna pani pytała czy jest możliwość sprawdzenia jak Pusia reaguje na koty? Druga pani szuka kudłatej, średniej wielkości suni (do 50 cm, ale nie napisała czy chodzi o wielkość w kłębie) - to może wymierz ją i zważ to dodam wymiary do ogłoszeń.[/QUOTE] Dogo muli i muli, ale właśnie wróciłam od sąsiadki, która ma trzy koty. Poszłam do niej z Pusią na koci test.:kociak: Pusia kotów nie atakowała, natomiast bacznie je obserwowała i w zasadzie robiła to co one. Gdy koty przyglądały się Pusi, ona przyglądała się im. Gdy jeden, nieco śmielszy zaczął zbliżać się do suni, Pusia chciała .... schować się w ścianie :scared:. Po prostu Pusia tych kotów - obserwatorów nieco się bała. Ale ogólnie do całej trójki skromnie merdała ogonkiem. Myślę, że jeśli przyszły kot nie będzie na Pusię burczał i fukał to Pusia jest w stanie zaprzyjaźnić się z takim domownikiem. Natomiast na spacerach kocie sprawy mają się nieco inaczej. Tutaj są inne warunki, teren neutralny, są tu uciekające koty i Pusia każdego zauważonego kota najchętniej to by od razu pogoniła. Zresztą tak samo bardzo chętnie usiłuje zaczepiać spacerujące psy. Ale wydaje mi się, że ona robi to bardziej dla zabawy niż dla chęci pożarcia potencjalnego futrzaka. I rozmiary Pusi ;). wysokość: 48cm w kłębie (łbem dosięga do lub nieco za kolano) waga: 13,4 kg zdjęcia w miarę dobrze oddające proporcje suni: [IMG]http://img832.imageshack.us/img832/2856/pusiachomiaks067.jpg[/IMG] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/2111/pusiachomiaks068.jpg[/IMG] A ja przypominam, że dobiega końca termin możliwości zasponsorowania dla Pusi ogłoszeń: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/188593-25-OG%C5%81OSZE%C5%83-tylko-za-6-z%C5%82%21%21-edycja-2.-Na-Ziv%C4%99-kt%C3%B3ra-zbiera-na-hotel.-Do-31.VII"]http://www.dogomania.pl/threads/188593-25-OG%C5%81OSZE%C5%83-tylko-za-6-z%C5%82!!-edycja-2.-Na-Ziv%C4%99-kt%C3%B3ra-zbiera-na-hotel.-Do-31.VII[/URL] I ciągle nie ma odpowiedzi na pytania postawione w poście [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187059-Pusia-ma-2-miesi%C4%99czny-tymczas.-Potrzebne-pieni%C4%85%C5%BCki-na-bie%C5%BC%C4%85ce-potrzeby-i-og%C5%82aszanie%21?p=15072848&viewfull=1#post15072848"]#460[/URL] ze str.46. :icon_roc:
-
Jeżeli chodzi Ci o stronę [URL]http://www.psydoadopcji.pl/category/pies/[/URL], to też tam nie widzę takiej opcji. Myślę, że wklejenie tam ogłoszeń ma w jakiś sposób powiązanie z facebookieim. Ogłoszenie o Pusi ktoś inny tam wkleił, ale jak to zrobił to nie mam najmniejszego pojęcia [URL="http://www.webfetti.com/MySpace/Graphics/Smileys/Super-Smileys/Hairy.jhtml"] [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_60.gif[/IMG] [/URL]. [URL]http://www.psydoadopcji.pl/2010/07/szukamy-domku-dla-slicznego-usmiechnietego-puszka/[/URL]
-
Bonsai, przeważnie na wszystkich stronach to musisz najpierw się zarejestrować i zalogować, a potem szukasz pozycji [I]dodaj ogłoszenie[/I], wpisujesz treść ogłoszenia, dodajesz zdjęcia i gotowe. Natomiast na facebooku po zalogowaniu szukasz[I] psy do adopcji[/I], treść ogłoszenia wpisujesz w [I]napisz coś[/I], dodajesz [I]link[/I] do zdjęcia i klikasz [I]podziel się. [/I][URL="http://www.webfetti.com/MySpace/Graphics/Smileys/Super-Smileys/Brushing.jhtml"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_45.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.webfetti.com/MySpace/Graphics/Smileys/Super-Smileys/Brushing.jhtml"] [/URL]
-
Zrobiłam dziewczynie cztery ogłoszenia: [URL="http://www.webfetti.com/MySpace/Graphics/Smileys/Entertainment/Other/Mime.jhtml"][/URL] [URL="http://www.webfetti.com/MySpace/Graphics/Smileys/Entertainment/Stage/Opera.jhtml"] [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_13_4.gif[/IMG] [/URL] [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/26596/PUSIA-szuka-domu/#[/url] [url]http://szerlok.pl/oferta/pusia-szuka-domu-ID2Awe.html[/url] [url]http://www.facebook.com/settings/?tab=privacy#!/pages/Psy-do-adopcji/130184941674[/url] [url]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=85111[/url]
-
[quote name='leni356']Dwie osoby się kontaktowały w sprawie Pusi, przekazałam namiary na Ciebie Elinko[/QUOTE] Dzisiaj otrzymałam PW z zapytaniem o Pusię od underjj, być może to jedna z osób od Ciebie? Poza tym dziewczynę wkleiłam na wątek śląski: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189208-%C5%9Al%C4%85sk-Poszukuje-psa%21?p=15082309&viewfull=1#post15082309"]http://www.dogomania.pl/threads/189208-%C5%9Al%C4%85sk-Poszukuje-psa!?p=15082309&viewfull=1#post15082309[/URL] adopcyjny: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/188126-przygarn%C4%99-suk%C4%99-w-typie-labladora-goldena-huksy-bernardyn-akita?p=15082328&viewfull=1#post15082328[/URL] i na podkarpacki: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/189222-doros%C5%82a-dziewczynka-charakter-labradora-wygl%C4%85d-niekoniecznie-D-podkarpacie?p=15082342&viewfull=1#post15082342[/URL]
-
[quote name='Bonsai']Dobrze wiedzieć, że nikogo już Piksel nie obchodzi. :/ Jest w domu tymczasowym, niech Bonsai sobie radzi. Nic dziwnego, że nikt nie chce być DT. :shake:[/QUOTE] Ja też Pixelka odwiedzam, choć niestety, odnoszę podobne wrażenie jeśli chodzi o moją tymczasowiczkę Pusię. :icon_roc:
-
[quote name='carolinascotties']Chester wyglada wspaniale!!! mam nadzieje, ze zapal mu troche opadl ;) [B]Great Hope - czy odwolujemy alarm szukania nowego domu?[/B] czy wujek planuje ciachnac chlopaka? (wykastrowac znaczy sie:cool3:)[/QUOTE] No właśnie, bo ciągle nie wiem co mam napisać o Chesterku na wątku 25domków?
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
elinka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='andegawenka']Taaak. jak prawie wszystko w necie. ale na tym watku już nie będę wklejać....[/QUOTE] Podobno na infekcję narażony jest nie ten co czyta tylko ten co wkleja. [URL="http://www.webfetti.com/MySpace/Graphics/Smileys/People/Male/Mullet.jhtml"] [/URL] [URL="http://www.webfetti.com/MySpace/Graphics/Smileys/People/Sick/Say-Ah.jhtml"] [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/15/15_6_27.gif[/IMG] [/URL] A ja może nawet nie świadomie, ale tu jestem. To wszystko przez Tofika. :evil_lol: Niestety, finansowo nie mogę wesprzeć chłopaka :oops:, ale chociaż będę go odwiedzać. -
[quote name='Szarotka']To ja Pusie podniose :):)[/QUOTE] Nie wiem czy wakacje lub upały są tego przyczyną, ale Pusię odwiedza coraz mniej Cioteczek. Szarotko, dobrze, że chociaż Ty jesteś. [URL="http://www.webfetti.com/MySpace/Graphics/Smileys/People/Hippie.jhtml"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/15/15_8_219.gif[/IMG] [/URL]