Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26218
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Pomoże każda złotówka,dzięki temu kochany Koficzek będzie bezpieczny,robię zawsze wpłaty na konto hoteliku koło 20-go. w tym miesiącu zapłacę wcześniej Bardzo,bardzo Wam dziekuję
  2. Mik-Aga jednorazowa wpłata 30zł. Bardzo dziekuję Dzieki tej wpłacie brakuje juz tylko 100zł za okres od 07.06. do 07.11.2023
  3. Bardzo dziekuję limonce80 za stałą wpłatę 50zł za grudzien. Niestety Koficzkowi brakuje 130zł do zapłaty za hotelik od 07.10.2023 do 06.11.2023
  4. O Koficzku myślę codziennie,brakuje mi tylko czasu na pisanie. Rozmawiałam z P.Wiolą jakiś czas temu. Kofik czuje się dobrze,nawet szczeka na dworze na psiaki sąsiadów,bierze leki na serce. Prosiłam o fotki,ale na razie nie dostałam. Mam wpłatę od Pana Wojtka R. 100zł.Bardzo,bardzo dziekuję
  5. Wpłaty stałe dla Koficzka od Helli---100zł za listopad i od Elf i Mango ---30zł za listopad Serdecznie dziekuję
  6. Nie wiem jakie bierze leki,zapytam. Pani Wiola ostatnio napisała,że kaszle,była z nim u weta i Koficzek dostał leki.
  7. Wpłaty na konto Koficzka: Pucka 69---20zł,stała za listopad Elf i Mango---30zł,stała za pazdziernik Serdecznie dziekuję
  8. Kolejna stała od MikAga---30zł ---za pazdziernik. Serdecznie dziekuję I stała od Nesiowatej za wrzesień,pazdziernik i listopad ---30zł . Bardzo dziekuję Oraz od koja stała za XI i XII ---80zł.Serdecznie i bardzo dziekuję
  9. Mam stałą wpłatę od limonki80---50zł Bardzo dziekuję Kochana limonko,napisałaś,że to wpłata za IX,ale chyba się pomyliłaś,bo za IX już wpłaciłaś Napisałam za XI
  10. Zapłaciłam za kolejny miesiąc hotelikowania Koficzka od 07.09 do 06.10.2023-----600zł Pani Wiola powiedziała,że Kofik kaszle i bierze leki. Domku gdzie jesteś?
  11. Widziałam ją wczoraj jak jechała do Murki Kupka nieszczęścia przerażona,chuda,ogon pod same zęby,trzęsąca się,nic tylko wyć ale taka nadzieja w oczach miała dużo szczęścia,że została wybrana,ale ten wybór jest straszny,trudny do bólu,bo wiele psiaków tam potrzebuje takiej pomocy
  12. Nie tylko ja, Wspólnie zdecydowałyśmy o tym. Wiem,że też chciałabyś,zeby Kofik miał już w końcu dobry dom,ale nic na siłę. To córka tej pani podjęła taką decyzję,gdyby chodziło o jej mamę,i jej decyzję,to napewno do adopcji by doszło. Nie będę się w to już wgłębiała,wczoraj to był dla mnie trudny dzień.
×
×
  • Create New...