-
Posts
26216 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
[quote name='omar']Dorek UWIELBIA jazdę samochodem :-) i dzieci - bez względu na płeć, wiek, rozmiar i gatunek on gemeralnie wszystkich i wszystko uwielbia[/QUOTE] Dzieci to pewnie pierwszy raz zobaczyl na oczy:cool3:siedzac w tej budzie nie widzial niczego i nikogo:shake:. A jazde samochodem pewnie,ze uwielbia,a jeszcze jakby mogl siedziec na kolankach:pto juz byloby super. Jak wiozlam go do Kasi,siedzial mi pod pacha i jeszcze dopominal sie miziania.
-
Serdeczne dzieki Lilith,Dorek ma szczescie.
-
Wszystkie pieski i inne zwierzątka które odeszły w 2009r
DORA1020 replied to wtatara's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak smutno jak odchodza przyjaciele -
Dzieki Cajus za ogloszenia,cudo napisane.Magda czy dzwonila do Ciebie Sylwia z W-wy?Prosilam ja,zeby sie z Toba skontaktowala i zeby tez w miare swoich mozliwosci szukala dla Dorka ds.
-
Mam nadzieje,ze zwolni sie miejsce w lecznicy,chyba bedzie mu lepiej niz w schronisku,jednak to mino wszystko lecznica,a Maxowi przydalby sie dt. Dobrze,ze tam jestescie i opiekujecie sie nim.A co z bazarkiem? Ja nie moge pomoc,jak pisalam od niedawna jestem na dogo i wiele jeszcze przede mna.Ktora cioteczka pomoglaby z bazarkiem?
-
[quote name='omar']Dziękuję w imieniu Dorka :D no i swoim rzecz jasna :)[/QUOTE] No i w moim rzecz jasna:p
-
Max to jedna kupka nieszczescia,a Pirat druga.Zeby tylko Max doczekal tego lepszego zycia.Mielec daleko,ale tam prawdopodobnie dobra opieka,moze zadzwoncie tam i zapytajcie o wszystko,bo moze ta opieka bylaby wystarczajaca .Bo hotelikow jest sporo,tylko nie kazdy podejmie sie opieki nad chorowitym seniorem.A w tym hoteliku przy lecznicy naprawde nie znalazloby sie dla niego miejce?
-
Tez slyszalam pozytywne opinie o Mielcu,tam mial pojechac Dorek,z mojego watku,duzo dobrego o tym hoteliku mowila Teresa Borcz.Kilka dni temu wyslalam jednorazowa deklaracje 12 zl. na adres podany w pierwszym poscie.Kto dorzuci grosik?Wiem,ze styczen to trudny miesiac dla wszystkich,a dla mnie to i caly rok:shake:ale to przeciez nie musza byc duze kwoty,spojrzcie w oczy tego psiaka,reszte podpowie Wam serce:p
-
[B]Wielkie dzieki ketunia[/B],calusy od Doriana.
-
[quote name='majqa']Jest tyle wątków przejmująco smutnych więc jeśli ten będzie tym sympatycznie wesołym, jestem za. Doruś jest bezpieczny, jest mu cieplutko, grzechem jest oczekiwać więcej.[/QUOTE] Tez jestem za,watkow smutnych,tragicznych moc,od razu marzy mi sie wygrana w totka,eh...gdyby tak... [B]malibo bardzo dziekuje za wplate[/B],dzieki tym pieniazkom mozemy ogladac zadowolony pysio Dorka
-
Poker czy otrzymalas na pw.numer konta?Bo cos ostatnio pw.szwankuje.Jezeli nie otrzymalas podaj swoj adres mailowy to wysle.Olga7 bedzie dostepna pod koniec tygodnia,to tez jej wysle.
-
[quote name='malibo57']A kto to wie?;-) Ja nie wiem, na jakie konto wpłacić pieniądze dla Dorka. Mam czekać na info?[/QUOTE] Wyslalam Ci wczoraj pw.z numerem konta,jezeli nie otrzymalas zaraz napisze jeszcze raz.Wyslalam tez ketuni i poker,oldze tez zaraz wysle.