Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26216
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. [quote name='omar']Dorek UWIELBIA jazdę samochodem :-) i dzieci - bez względu na płeć, wiek, rozmiar i gatunek on gemeralnie wszystkich i wszystko uwielbia[/QUOTE] Dzieci to pewnie pierwszy raz zobaczyl na oczy:cool3:siedzac w tej budzie nie widzial niczego i nikogo:shake:. A jazde samochodem pewnie,ze uwielbia,a jeszcze jakby mogl siedziec na kolankach:pto juz byloby super. Jak wiozlam go do Kasi,siedzial mi pod pacha i jeszcze dopominal sie miziania.
  2. Serdeczne dzieki Lilith,Dorek ma szczescie.
  3. Za slisko,no i chyba na plytkach za zimno.Ale najwazniejsze,ze juz bezpieczny i,ze jestescie blisko:lol:
  4. Dzieki Kasia,ze tu zajrzalas:pPrawda,jaki biedny staruszek ten Maxik:-(,ale dobrze,ze juz w lecznicy,a nie w schronisku.
  5. Oj to sie zmartwilam,ze czuje sie gorzej:-(teraz tak zimno,a on i stary i chory:placz:Dobrze,ze go zabieracie.A co z tym tymczasem w Katowicach?Ja jutro,a najpozniej w poniedzialek wysle rzeczy na bazarek.Martwi mnie tylko,ze to kropla w morzu potrzeb,a na watek wchodzi tak malo osob:-(
  6. Dzieki Cajus za ogloszenia,cudo napisane.Magda czy dzwonila do Ciebie Sylwia z W-wy?Prosilam ja,zeby sie z Toba skontaktowala i zeby tez w miare swoich mozliwosci szukala dla Dorka ds.
  7. Oj tak,tak:p,bo to co jest na dzien dzisiejszy,to stanowczo za malo:shake:
  8. Dzieki olga,warto zapytac,moze beda mogli jakos pomoc biednemu Maxowi,trzymaj sie kochany staruszku
  9. Mam nadzieje,ze zwolni sie miejsce w lecznicy,chyba bedzie mu lepiej niz w schronisku,jednak to mino wszystko lecznica,a Maxowi przydalby sie dt. Dobrze,ze tam jestescie i opiekujecie sie nim.A co z bazarkiem? Ja nie moge pomoc,jak pisalam od niedawna jestem na dogo i wiele jeszcze przede mna.Ktora cioteczka pomoglaby z bazarkiem?
  10. No i ja sie ucieszylam:pnareszcie jakas iskierka nadziei. Co do slodyczy,tez jestem uzalezniona:razz: i nie mam silnej woli,ale figurka niczego sobie,moze dlatego,ze ciagle ganiam z pomoca zwierzakom:lol:
  11. [quote name='omar']Dziękuję w imieniu Dorka :D no i swoim rzecz jasna :)[/QUOTE] No i w moim rzecz jasna:p
  12. Max to jedna kupka nieszczescia,a Pirat druga.Zeby tylko Max doczekal tego lepszego zycia.Mielec daleko,ale tam prawdopodobnie dobra opieka,moze zadzwoncie tam i zapytajcie o wszystko,bo moze ta opieka bylaby wystarczajaca .Bo hotelikow jest sporo,tylko nie kazdy podejmie sie opieki nad chorowitym seniorem.A w tym hoteliku przy lecznicy naprawde nie znalazloby sie dla niego miejce?
  13. Tez slyszalam pozytywne opinie o Mielcu,tam mial pojechac Dorek,z mojego watku,duzo dobrego o tym hoteliku mowila Teresa Borcz.Kilka dni temu wyslalam jednorazowa deklaracje 12 zl. na adres podany w pierwszym poscie.Kto dorzuci grosik?Wiem,ze styczen to trudny miesiac dla wszystkich,a dla mnie to i caly rok:shake:ale to przeciez nie musza byc duze kwoty,spojrzcie w oczy tego psiaka,reszte podpowie Wam serce:p
  14. [B]Wielkie dzieki ketunia[/B],calusy od Doriana.
  15. [quote name='majqa']Jest tyle wątków przejmująco smutnych więc jeśli ten będzie tym sympatycznie wesołym, jestem za. Doruś jest bezpieczny, jest mu cieplutko, grzechem jest oczekiwać więcej.[/QUOTE] Tez jestem za,watkow smutnych,tragicznych moc,od razu marzy mi sie wygrana w totka,eh...gdyby tak... [B]malibo bardzo dziekuje za wplate[/B],dzieki tym pieniazkom mozemy ogladac zadowolony pysio Dorka
  16. Poker czy otrzymalas na pw.numer konta?Bo cos ostatnio pw.szwankuje.Jezeli nie otrzymalas podaj swoj adres mailowy to wysle.Olga7 bedzie dostepna pod koniec tygodnia,to tez jej wysle.
  17. Tez myslalam o takiej pomocy Maxowi,dt u ZuziM to dobry pomysl.
  18. Co tu taka cisza,ten psiak naprawde potrzebuje pomocy.Kazda pomoc na wage zlota,taki biedak,taki smutny,czy ma szanse na lepsze zycie?
  19. [quote name='malibo57']A kto to wie?;-) Ja nie wiem, na jakie konto wpłacić pieniądze dla Dorka. Mam czekać na info?[/QUOTE] Wyslalam Ci wczoraj pw.z numerem konta,jezeli nie otrzymalas zaraz napisze jeszcze raz.Wyslalam tez ketuni i poker,oldze tez zaraz wysle.
×
×
  • Create New...