-
Posts
26216 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
No tak,mam to samo........martwi mnie,ze domku s. nie widac,chociaz to taka kochana i dobra psinka.Ala123 oglosila go w jakims miesieczniku,zastanawiam sie gdzie jeszcze mozna szukac dla niego domku.
-
[quote name='majqa']Hm... nie mamy wyjścia, trzeba czekać.[/QUOTE] No,to czekamy,a do Dorcia nikt juz nie zaglada:shake:
-
Wszystkie pieski i inne zwierzątka które odeszły w 2009r
DORA1020 replied to wtatara's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Niedawano dowiedzialam sie,ze odszedl Norman,owczarek colle,taki dobry i kochany psiak,wiele przeszedl,byl bardzo dlugo leczony,nikt nie wiedzial co mu jest,hotelik,klinika,hotelik,znowu klinika,ds.ktory okazal sie nieodpowiedzialny i znowu u kogos na tymczasie,az w koncu po 2 latach znalazl ds.Mial tam isc,ale nie doczekal.Dziekuje wszystkim,ktorzy pomogli Normanowi. -
[quote name='Piromanka']Przelalam 182 zl na rzecz Dorka.[/QUOTE] Slicznie dziekuje Piromanko:lol:Czekamy na rozliczenie Omar,zeby bylo wiadomo jak z finansami Dorka
-
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
DORA1020 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bela,probowalam wyslac Ci pw.ale chyba masz zapchana skrzynke. -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
DORA1020 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ilosc guzow,to nie problem,wazne,zeby nie byly zlosliwe,ale na badanie histopatologiczne chyba trzeba bedzie troche poczekac.Przeczucie mowi mi,ze bedzie dobrze,ale to moze nie przeczucie,moze chcialabym,zeby bylo dobrze. -
Piromanko,wysylam Ci na pw.numer konta.Faktycznie Dorek smutny,pokochal Omar calym swoim rudym serduchem/z wajemnoscia/a teraz nowe,nieznane mu miejsce.Czas,zeby staruszek znalazl stala przystan.
-
Co u Dorka?
-
Jak Dorek zaklimatyzowal sie w nowym miejscu?Bo to chyba dzisiaj przeprowadzka?
-
Czekamy na Ale,lepiej,zeby transport byl wczesniej,Zuzia nie je,nie wiem jak dzisiaj,ale wczoraj nie jadla,jest zestresowana.Jak ja odwozilam do hoteliku,nie chciala wysiadac z auta.W pore zostala zabrana,jeszcze jeden dzien i mieszkalaby w budzie i zaraz bylyby szczeniaczki.Facet powiedzial konkretnie i do mnie i do Ali,ze bedzie rozmnazal,bo po to suczki sa.Zuzia jest piekna,madra,grzeczna,uwielbia ciepelko i lezenie na fotelu.Wszystkie badania u wet.zniosla ze stoickim spokojem,byla taka grzeczna,a ogonek caly czas "chodzil",do wszystkich.Wet.powiedziala,ze Zuzia ma ok.2-3lata.
-
Piromanka niestrudzenie zbiera kase na Dorka,a Dorek ciagle na minusie,a domku nie widac,troche sie martwie
-
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']DORA, dostałam już zdjęcia Twoich rzeczy od _bubu_, jutro ruszy bazarek. Choć to i tak nie wystarczy na pokrycie długu, może ktoś jeszcze wspomoże jakimś bazarkiem?[/QUOTE] Oj,pewnie,ze nie wystarczy:shake:A moze podanko do Kundelkowej Skarbonki?Moze Maksio dostalby jakis grosik na rehabilitacje?On bardzo tego potrzebuje.
-
[quote name='majqa']Podnosimy Dorka, bo się już za długo zasiedział u Omar.[/QUOTE] Oj tak,gdzie ten domek dla rudego pieknisia?
-
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
DORA1020 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czekamy na zdjecia,czekamy na info.kiedy pierwsza operacja,czy w tym tygodniu?