Tylko nie do schroniska,tam umrze z glodu,taki duzy pies nie ma szans w zamojskim schronie.Faktycznie budzi respekt,ale na pewno nie jest agresywny,jest tylko zdezorientowany,smutny,ale chyba i ufny.Gdyby mogl liczyc na hotelik lub dt.napewno szybko znalazlby sie dla niego dom.Funia,moze zmien tytul DUZY pies wyrzucony.....lub inaczej,bo to wazne,on taki duzy,potrzebuje natychmiastowej pomocy,zeby ktos go nie skrzywdzil.