Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26216
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Sliczny Pilocik,jak nieduzo psu potrzeba,odrobine milosci i szczescie maluje sie na pysiu.
  2. Zapraszamy na bazarek,przed Barnaba trudne dni,czekaja go operacje.
  3. [quote name='malibo57']Omar jest w trasie, poza netem. Czy Omar zgodziła się na publiczne podanie jej danych osobowych i numeru konta na wątku?[/QUOTE] Tak,zgodzila sie,nie umieszczalabym jej danych bez jej zgody,pytalam ja o to na pw. i odpisala,ze moge .
  4. Omar,czy to konto,ktore podalam w pierwszym poscie jest prawidlowe?
  5. Pokaz sie Dorciu,kochany rudasku.
  6. [quote name='ala123']Ewa Gonzalez pisze na wątku bazarkowym, że również wpłaciła 53 złote na konto Omar z zakupu na bazarku[/QUOTE] Dziekujemy Ewie:p
  7. [quote name='Piromanka']I kolejny bazarek dla Dorcika: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/181049-ABSOLUTNE-WSZYSTKO-tu-mamy-Na-Dorka-do-11-03-10-godz-21-00?p=14223600#post14223600[/URL][/QUOTE] Dziekuje Piromanko za zrobienie kolejnego bazarku:lol:
  8. Funiu,zostawilas temu chlopakowi swoj numer telefonu,zeby zadzwonil do Ciebie jak pieska zobaczy?
  9. Dziekujemy Scorpio, Dorkowi bardzo te pieniazki potrzebne.
  10. Trzeba szukac dt.zeby nie lezal na ulicy,bo ktos moze go skrzywdzic,duzy pies moze budzic strach.On musi byc natychmiast zabrany.U mariamc,wiem,ze jest niedrogo,Barnaba mial tam rezerwacje za 200zl.miesiecznie,za tak duzego psa moze byloby i 300zl. Tylko,ze to tak strasznie daleko.Moze ktos ma pomysl na dt.blizej.
  11. [quote name='ala123']facet chciał suczkę ztego co pamiętam, bo chyba wcześniej miał suczkę. Można psa ogłaszać, ale trzeba być pewnym ,że jak ktos się zgłosi ,to pies bedzie;czyli trzeba znaleźć mu jakieś lokum i dopiero wtedy. jestem gotowa zadeklarować 200 zł miesiecznie aby tylko znalexć mu coś tymczasowego[/QUOTE] Alu,wiesz,ze masz zlote serce:lol:zawsze spieszysz z pomoca
  12. [quote name='ala123']a może dogomaniacy od molosów? znamy jakieś niki?[/QUOTE] Masz racje Alu,ja nie znam,ale powysylam linki,tam gdzie bede mogla,moze ktos zna.
  13. Tylko nie do schroniska,tam umrze z glodu,taki duzy pies nie ma szans w zamojskim schronie.Faktycznie budzi respekt,ale na pewno nie jest agresywny,jest tylko zdezorientowany,smutny,ale chyba i ufny.Gdyby mogl liczyc na hotelik lub dt.napewno szybko znalazlby sie dla niego dom.Funia,moze zmien tytul DUZY pies wyrzucony.....lub inaczej,bo to wazne,on taki duzy,potrzebuje natychmiastowej pomocy,zeby ktos go nie skrzywdzil.
  14. Od nas,czyli od Ciebie i ...?To chyba kaska po Atosku,jak sie domyslam?Atos ma domek:p
  15. [quote name='funia']kasa zostala juz przelana[/QUOTE] Slicznie dziekujemy:lol:
  16. No, widac,ze sie rozkreca.Zobaczcie zdjecia w pierwszym poscie i te,czy aby to ten sam psiak?:lol:
  17. Tez tak mi sie wydaje,Max nie jest juz taki smutny,i to madre spojrzenie:p
  18. Wezwalam Straz dla Zwierzat do szkieleta na lancuchu,w Bodaczowie,psiak owczarkowaty,ale skora i kosci.Straz niestety nie moze odebrac psa wlascicielowi,moze go pouczyc,za ok.7 dni sprawdzic czy wlasciciel dostosowal sie do zalecen.Jezeli nie,trzeba podac go do sadu,albo poprosic,zeby dobrowolnie oddal psy.W zwiazku z tym,nie wiem co z rodzinka Karo?Ma ktos jakis pomysl,jak im pomoc?
  19. Juz napisalam do Magdy.
  20. Basiu,dziekuje za zdjecia,usmiechniety,szczesliwy pycholik Barnaby,to balsam na moja dusze
  21. [quote name='funia']Dajcie spokój nie smędzić tutaj ,Dorciu dobre fluidy wysyłam i myślę zawsze o tobie[/QUOTE] Nie smedzimy,ale sama widzisz jak jest,Dorek,kochany chlopak,na minusie,domku ani widu,ani slychu,:shake:No,ale moze twoje dobre fluidy cuda zdzialaja:p
  22. [quote name='majqa']Podnosimy Dorka - Zmorka. Nie do wiary, że nie wzbudzasz psiaku zainteresowania... :-([/QUOTE] Oj nie wzbudza:-(nawet na watku:shake:
  23. Przepraszam,ze znowu sie powtarzam,nie ma gdzie rodzinki zabrac,jezeli beda deklaracje funia napewno pomocy nie odmowi.
×
×
  • Create New...