-
Posts
26218 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
Wszystkie pieski i inne zwierzątka które odeszły w 2009r
DORA1020 replied to wtatara's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak,tak,smutno tutaj:-(takie zycie,eh..... -
Kochana Lora,jak teraz ma dobrze.
-
[quote name='hesia']Dora, a ten "opiekun" odda psa? Moze szukac domu, albo zbierac na hotelik. Nawet w schronisku pies mialby chyba lepiej.[/QUOTE] Dobrze byloby,gdyby znalazl domek,i mial miseczke dobrego jedzonka i ciepla bude.On wogole nie wychodzi z budy,jak zanosze mu jedzenie musze stukac w bude,zeby wyszedl.
-
[quote name='Isadora7']Dora a gdzie jest pies? Kto z Emira interweniował? Może trzeba ponownie?[/QUOTE] Interweniowala w tej chwili byla wolontariuszka Emira,ponowna interwencja nic nie da,o pomoc poprosilam policje ,i niestety jest tak jak bylo.Kiedy na korytarzu stalam z policjantem ,zza drzwi dobiegaly epitety w moim kierunku: ta k......jeb.....niech sie zajmie swoim psem,myslisz,ze z takimi osobami dogadasz sie? Przeciez probowalam ,nie dalo sie.
-
Wlasciciel tego pieska wyjechal do Stanow,a opieke nad pieskiem powierzyl nieodpowiedzialnym osobom.Uwiezili go w rozlatujacej sie budzie z dykty i morza glodem.Piesek jest chyba wiekowy,moze miec ok.10 - 12 lat,rudy kundelek.W ubieglym roku interweniowala w tej sprawie wolontariuszka Emira.Kobieta,ktora opiekowala sie nim obiecala,ze bedzie go karmic.Niestety na obietnicach sie skonczylo. Zglosilam to na policje.Bylam tam z nimi,pouczyli go,ze ma psa karmic i zrobic nowa bude.I na tym sie zakonczylo.Teraz tym pieskiem "opiekuje sie"mezczyzna.Bardzo prosilam go,zebym mogla pieskowi czasami przyniesc cieplej zupy,jego reakcja to - wynocha.W garnku stoja zamarzniete pomyje,daje mu takie jedzenie,zeby udowodnic,ze go karmi.Pomyje zamarzaja,a pies jest glodny.Skradam sie po cichutku,zeby go nakarmic.Boje sie tego czlowieka,a strasznie szkoda mi tego psa.Siennik,ktory zrobilam mu ze slomy,ten czlowiek wyciagnal z budy i wyrzucil,pies spi na golych deskach.Jezeli mu nie pomozemy,moze to dla niego zle sie skonczyc,ja nie moge ciagle sie tam zakradac,zeby nakarmic psiaka,chociaz robie to od kilku miesiecy,ale teraz po interwencji policji,po prostu boje sie.Psiak jest w Szczebrzeszynie. [B][COLOR=teal]Dorek obecnie przebywa w hoteliku u Astaroth[/COLOR][/B] [COLOR=teal][B]Doba w hoteliku 8zl.[/B][/COLOR] [B][COLOR=teal][COLOR=blue]Dane kontaktowe tel.664500434 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/COLOR][/COLOR][/B] Deklaracje jednorazowe ketunia - 500 zl.zl. malibo57 - 500 zl. lilith27 - 110 zl. olga7 - 10zl. Magdalena z Tychow -- wplata 26.02.2010----------150zl. Scorpio -- wplata 01.03.2010 -------------------------35zl. Pliszka ---wplata 09.03.2010--------------------------15 zl./z bazarku Ali123/ Astaroth--wplata 09.03.2010--------------------------25zl./z bazarku Ali 123/ Ewa gonzales--wplata 18.03.2010--------------------53zl./z bazarku Ali 123/ Piromanka-----wplata 22.03.2010--------------------182zl./z bazarkow/ Deklaracje na transport Poker-20 zl Wydatki: -transport 250zl -odrobaczanie 10zl -fiprex 10zl ---------------------------------- Razem 270zl Hotel od 03.01.2010 do 31.01.2010 ------280zl. chip/z dodaniem do baz/ --- 90zl. szczepienia -- 60zl. allegro--12zl. kardiolog--60zl Leki : Agapurin---18.20 zl. Vetmedin---130zl. --------------------------------------------------- [B]Razem:920,20 zl.[/B] [B]1120zl. - 920,20zl. =199,80[/B] [U][B]Rozliczenie Dorkowej skarpety - luty 2010[/B][/U] [U]wpłaty:[/U] Fundusze ze stycznia - [B][COLOR=red]199,80zł[/COLOR][/B] [COLOR=red][COLOR=black]Poker[/COLOR][/COLOR][B][COLOR=red] -[COLOR=black] 20zł[/COLOR][/COLOR][/B] [B]razem: 219,80zł[/B] [U]wydatki:[/U] - Fikprex - 10zł - badanie hormonów tarczycy - 40zł [B]razem: 50zł[/B] [B]219,80zł - 50zł = [COLOR=red]169,80zł[/COLOR][/B] ***** [U]planowane wydatki:[/U] - hotel od 01.02.1010 do 28.02.2010 - 280zł - kardiolog - 60zł + ewentualne badania - kastracja - 150zł (maksymalnie [B]Wydatki 26.02.2010:[/B] -kastracja --176zl. -hotel ---01.02.2010 do 28.02.2010 ---280zl[B][COLOR=red].[/COLOR][/B] Dlug na koniec lutego 2010 101.20zl. Hotelik za 13 dni marca 2010 130zl. ----------------------------------------------------------------- Razem na dzien przeprowadzki do Astaroth 231.20zl. Wplata od Ewy gonzales 53zl. [B][COLOR=indigo]-231.20zl. + 53zl. = -- 171.20zl.[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]29.03.2010 na konto Omar ala123 wplacila zalegly dlug 171.20zl.[/COLOR][/B] [COLOR=black]Zostalo 10.80zl. Do konca marca dlug u Astaroth,gdzie obecnie przebywa Dorek wynosi 144zl.[/COLOR] 144zl - 10.80 = [B][COLOR=red]133.20zl.[COLOR=black] /[/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=red][COLOR=black]to kwota,ktora trzeba zaplacic do 31.03.2010/[/COLOR][/COLOR] [COLOR=darkgreen]Malibo57 wplacila 144zl.[/COLOR] Na koncie zostalo 10.80zl. + 17.50zl /z bazarku/ = [B][COLOR=indigo]28.30zl./[/COLOR][/B][COLOR=indigo][COLOR=black]to jest kwota,ktora jest w tej chwili na koncie Dorka/[/COLOR] [COLOR=indigo][B][COLOR=seagreen]Wplaty jednorazowe:[/COLOR][/B] [/COLOR][/COLOR][B][COLOR=seagreen]Monika z Katowic wplacila 50zl.[/COLOR][/B] [COLOR=seagreen][B]Funia wplacila 50zl.[/B][/COLOR] [B][COLOR=seagreen]Hesia wplacila 50zl.[/COLOR][/B] [B][COLOR=seagreen]Monika z Katowic wplacila 62zl[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]Stan konta na dzien 20.04.2010 [/COLOR][COLOR=darkgreen]240.30zl.[/COLOR][/B] [B][COLOR=green]Wplaty jednorazowe na maj 2010[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorchid]Hesia---wplacila 20.04.2010------50zl.[/COLOR][/B] [COLOR=darkorchid][B]BeaBono--wplacila z bazarku Saby---60zl.[/B][/COLOR] [COLOR=darkorchid][B]Piromanka--wplacila 22.04.2010-----20zl.[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkorchid]jola_li---wplacila 29.04.2010---------30zl.[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorchid]Teresa Borcz--wplacila 4.05.2010----35zl./z bazarku Dory/[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorchid]marysia55---wplacila 4.05.2010------30zl.[/COLOR][/B] [COLOR=darkorchid][B]Ala123-------wplacila 8.05.2010------20zl./z bazarku/[/B][/COLOR] [B][COLOR=magenta]Wplaty z bazarku ali123 i funi[/COLOR][/B] [COLOR=magenta][B]Monika z Katowic--------45zl.[/B][/COLOR] [B][COLOR=magenta]bela51------------------110zl.[/COLOR][/B] [B][COLOR=magenta]Idusiek------------------29zl.[/COLOR][/B] [B][COLOR=magenta]Rodzice------------------15.50zl.[/COLOR][/B] [B][COLOR=magenta]Monika083---------------10zl.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff00ff]Korek221-----------------40zl.[/COLOR][/B] [B][COLOR=olive]Ala123 wplacila na konto Astaroth 240zl. za kwiecien 2010[/COLOR][/B] [B][FONT=Book Antiqua][SIZE=4][COLOR=red][U]Stałe Deklaracje DORKA[/U]: :multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [FONT=Book Antiqua][COLOR=blue][SIZE=4]ala123--wplata 10zl/maj,czerwiec/,wplata 10zl./lipiec,sierpien/[/SIZE][/COLOR][/FONT] [SIZE=4][FONT=Book Antiqua][COLOR=blue]Monika z Katowic--5zl.wplata za maj,15zl.wplata/czerwiec,lipiec,sierpien/,wplata za wrzesien 9zl.[/COLOR][/FONT][/SIZE] [COLOR=blue][SIZE=4][FONT=Book Antiqua]Redpit--wplata 12zl./kwiecien,maj/wplata za czerwiec 9zl,wplata 5zl.za lipiec,wplata 5zl.za sierpien,[/FONT][/SIZE][/COLOR] [COLOR=blue][SIZE=4][FONT=Book Antiqua]Lilith27--wplata 30zl.za 6 miesiecy/od maja do pazdziernika/[/FONT][/SIZE][/COLOR] [COLOR=blue][SIZE=4][FONT=Book Antiqua]Awit -wplata 10zl./maj,czerwiec/wplata 10zl/lipiec,sierpien/[/FONT][/SIZE][/COLOR] [COLOR=blue][SIZE=4][FONT=Book Antiqua]ollalaa--wplata 15zl./kwiecien,maj,czerwiec/,wplata 10zl/lipiec,sierpien/,wplata 5zl.za wrzesien[/FONT][/SIZE][/COLOR] [COLOR=blue][SIZE=4][FONT=Book Antiqua]elkate--10zl---wplata jednorazowa 5zl.+ 10zl.za maj,za czerwiec wplata 10zl,wplata 10zl.za lipiec,wplata 10zl za sierpien[/FONT][/SIZE][/COLOR] [COLOR=blue][SIZE=4][FONT=Book Antiqua]Syla--40zl./wplata za 8 miesiecy/od maja do grudnia/[/FONT][/SIZE][/COLOR] [COLOR=blue][SIZE=4][FONT=Book Antiqua]Ingrid44--20zl.wplata za 4 miesiace/maj,czerwiec,lipiec,sierpien/[/FONT][/SIZE][/COLOR] [COLOR=blue][B]Havanka--15zl.----za 2 miesiace/maj,czerwiec/plus jednorazowo 5zl.-wplata 27.04.2010,wplata 5zl. za lipiec,wplata 5zl.za sierpien[/B][/COLOR] [B][COLOR=blue]Malibo57--40zl./jednorazowo,ale az za 8 miesiecy,wplata od maja do grudnia[/COLOR][/B] [COLOR=blue][B]gonia66--wplata 10zl/lipiec,sierpien/[/B][/COLOR] [COLOR=blue][B]ANIA_C wplata 20zl/od kwietnia do lipca/,wplata 25zl.[/B][/COLOR][COLOR=blue]/[B]sierpien-grudzien/[/B][/COLOR] [B][COLOR=blue]Kakaicezar--10zl.wplata 20zl./maj,czerwiec/[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange]Aga35 z watku Miska,ktory szczesliwie znalazl ds. 150zl.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#00ff00]Pianka wplacila 100 zl. z watku Edka[/COLOR][/B] [B][COLOR=mediumturquoise]Wplata 111.70zl. z watku Tiny[/COLOR][/B] [B][COLOR=#556b2f]Ala123 wplacila na konto Astaroth 248zl.za maj[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkgreen]Ala123 zrobila przelew na konto Astaroth za czerwiec 240zl. i 200zl za lipiec, 256zl.za sierpien,[/COLOR][/B] [B][COLOR=yellowgreen]Na koncie Dorka zostalo 412,80 [/COLOR][/B] [B][COLOR=yellowgreen]652.80 - 240zl.= 412.80[/COLOR][/B] [B][COLOR=#9acd32]412.80 - 200zl= 212.80[/COLOR][/B] [B][COLOR=seagreen]212.80+211.70/od Tiny i Edka/=424.50zl.[/COLOR][/B] [B][COLOR=mediumturquoise]Na koncie Dorka/12.07.2010/-------474.50zl[/COLOR][/B] [COLOR=darkorchid][B]Z bazarku ali123------129.50zl.[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkorange]Na koncie Dorka /22.07.2010/--474.50zl + 129.50zl.= 604zl[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange]Na koncie Dorka/11.08.2010/-----624zl.[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange]Na koncie Dorka/13.08.2010/-----629zl.[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange]Na koncie Dorka /17.08.2010/-----664zl. [/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange]Na koncie Dorka/20.08.2010/------408zl.[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange]Na koncie Doreczka 28.08.2010----417zl.[/COLOR][/B] [B][SIZE=2][COLOR=blue]Serdeczne podziekowania dla Majgi za 114 nowych ogloszen dla Dorka:loveu:[/COLOR][/SIZE][/B] [B]ogloszenia zrobione przez Piromanka,:loveu:[/B] [COLOR=red][U][B]Ogłoszenia:[/B][/U][/COLOR] [URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-DOREK-podaruj-mu-dom-i-cieplo-Pokochaj-W0QQAdIdZ184210767"]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierza...AdIdZ184210767[/URL] [URL]http://www.offer.pl/show.php?id=5107[/URL] [URL="http://owi.pl/ogloszenie/DOREK_-_podaruj_mu_dom_i_cieplo_Pokochaj,101758"]http://owi.pl/ogloszenie/DOREK_-_pod...okochaj,101758[/URL] [URL]http://warszawa.olx.pl/item_page.php?Id=71927420&g=6[/URL] [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/3580741_dorek_podaruj_mu_dom_i_cieplo_pokochaj.html"]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/3580..._pokochaj.html[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/?id=71846&do=view[/URL] [URL]http://vegie.pl/3410.htm#43454[/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,11418,Lw==.html"]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...1418,Lw==.html[/URL] [URL="http://www.eoferty.com.pl/dorek_podaruj_mu_dom_i_cieplo_pokochaj_167986.html"]http://www.eoferty.com.pl/dorek_poda...aj_167986.html[/URL] [URL]http://www.ofertownia.pl/oferta/1229732/dorek.html[/URL] [URL="http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/1482756-dorek-podaruj-mu-dom-i-cieplo-pokochaj/"]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/1482...eplo-pokochaj/[/URL] [URL]http://www.rozglos.net/ogloszenie-133304.html[/URL] [URL="http://www.oglosze.pl/oferta29028_dorek_podaruj_mu_dom_i_cieplo_pokochaj.html"]http://www.oglosze.pl/oferta29028_do..._pokochaj.html[/URL] [URL]http://twojeanonse.com/index.php?name=anons&id=3689[/URL] [URL="http://www.nasipupile.pl/ogloszenia/zobacz/dorek-podaruj-mu-dom-i-cieplo-pokochaj_3936.html"]http://www.nasipupile.pl/ogloszenia/...chaj_3936.html[/URL] [URL]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=71379[/URL] [URL="http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/dorek-podaruj-mu-dom-i-cieplo-pokochaj/11906"]http://www.petworld.pl/ogloszenie/ps...pokochaj/11906[/URL] [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=3908548&cid=170"]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/sho...908548&cid=170[/URL] [URL]http://petsy.pl/ogloszenia/14/1/34/5622.html[/URL] [URL="http://www.bazarek.biz/index.php?p=ogloszenia3&id_kategoria0=6&id_kategoria1=47&id_ogloszenie=14299&id_pokoj=0http://zx.pl/index.php?m=1"]http://www.bazarek.biz/index.php?p=o.../index.php?m=1[/URL] [URL="http://www.gablota.com/czytaj.php/?kategoria=zwierzeta&id_dzialu=1&ido=1332"]http://www.gablota.com/czytaj.php/?k...alu=1&ido=1332[/URL] [URL]http://www.nalepka.info/1,1796,ogloszenie.html[/URL] [URL]http://www.sprzedasz.pl/zwierzeta,6,0.html#[/URL] [URL="http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/4071/dorek__podaruj_mu_dom_i_cieplo_pokochaj.php"]http://www.darmobranie.pl/oddam_za_d...o_pokochaj.php[/URL] [URL="http://www.sogl.pl/index.php?action=details&id=6075&method=adverts"]http://www.sogl.pl/index.php?action=...method=adverts[/URL] [URL]http://www.bardzi.pl/12/posts/11/36/5363.html[/URL] [URL="http://www.psiamania.pl/advertisement_preview.aspx?item_id=1691&title=DOREK---podaruj-mu-dom-i-cieplo%21-Pokocha"]http://www.psiamania.pl/advertisemen...ieplo!-Pokocha[/URL] [URL="http://warszawa.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/dorek-podaruj-mu-dom-i-cieplo-pokochaj,id8bd3a3b69c86.html"]http://warszawa.cwirek.pl/oddam-przy...3a3b69c86.html[/URL] [URL="http://aukcjezwierzat.pl/aukcja6967_DOREK---podaruj-mu-dom-i-cieplo--Pokochaj-.html"]http://aukcjezwierzat.pl/aukcja6967_...Pokochaj-.html[/URL] [URL="http://warszawa.szerlok.pl/oferta/dorek-podaruj-mu-dom-i-cieplo-pokochaj-IDI5D.html"]http://warszawa.szerlok.pl/oferta/do...haj-IDI5D.html[/URL] [URL="http://www.adopcje.org/psy_do_adopcji-7-391-0-2-Warszawa.html"]http://www.adopcje.org/psy_do_adopcj...-Warszawa.html[/URL] [URL]http://adsy.pl/ogloszenia/61/posts/6/10/27651.html[/URL] [URL]http://www.adin.pl/ogloszenia/85855.html[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/14418/podglad/[/URL] [URL]http://www.hodowcy.com.pl/7295[/URL] [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/?woj=mazowieckie&miasto=&wiek=-dowolny-&plec=-dowolna-&gatunek=Psy&imie=&rasa="]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...sy&imie=&rasa=[/URL] [URL]http://www.ojoj.pl/oddam,7,0.html[/URL] [URL="http://wa.stacja.biz/index.php?content=content&id_content=2989"]http://wa.stacja.biz/index.php?conte...d_content=2989[/URL] [URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/DOREK-podaruj-mu-dom-i-cieplo%21-Pokochaj%21,8848"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/...Pokochaj!,8848[/URL] [URL="http://www.warsza.pl/49408_dorek_podaruj_mu_dom_i_cieplo_pokoc.html"]http://www.warsza.pl/49408_dorek_pod...plo_pokoc.html[/URL] [URL]http://www.e-zwierzak.pl/oddam/0,1,0,0,0,0/9207/[/URL] [URL="http://www.za0.pl/za0/auction.php?action=viewAuction&auctionId=22815"]http://www.za0.pl/za0/auction.php?ac...uctionId=22815[/URL] [URL="http://www.warszawacity.pl/flora-i-fauna/oddam-za-darmo/warszawa-dorek---podaruj-mu-dom-i-cieplo-pokochaj.htm"]http://www.warszawacity.pl/flora-i-f...o-pokochaj.htm[/URL] [URL="http://www.ofertka.pl/gielda/szczegoly.php?nr=1394371607"]http://www.ofertka.pl/gielda/szczego...?nr=1394371607[/URL] [URL]http://drobne.centrumofert.pl/index.php?a=os1&id=128943[/URL] [URL="http://www.bono-polska.pl/index.php/a/3/b/2/c/101/d/3/id/13797"]http://www.bono-polska.pl/index.php/...1/d/3/id/13797[/URL] [URL]http://www.kokosy.pl/spolecznosc/[/URL] Dane kontaktowe:tel.664500434, mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [B][COLOR=darkorange]Dziekuje wszystkim cioteczkom,ktore byly na watku i pomagaly w rozny sposob,ktore wplacaly pieniazki na jego hotelikowanie,robily ogloszenia i caly czas kibicowaly Dorkowi:lol: Dzieki:loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff8c00][/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff8c00][/COLOR][/B] [COLOR=darkgreen][B]Zostaly Dorkowi pieniazki w wys.417zl. ktore przeznaczylam/za przyzwoleniem/ na dom tymczasowy dla 2 suczek,ktore mieszkaly na cmentarzu 150zl x 2 = 300zl /platny dt. od 27.08.2010 do 27.09.2010/. 100zl przeznaczylam na dt.dla 2 szczeniakow/suczek/,ktore zostaly zabrane z rodziny patologicznej/od 17.09.2010 do 17.10.2010/. I 17zl przeznaczylam na odrobaczanie Janki,Zojki.[/B][/COLOR] [B][COLOR=#ff8c00][/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff8c00][/COLOR][/B]
-
SUNIA) grzyb,brud i plotki MA DOMEK dziękujemy
DORA1020 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69']Erka...może trzeba będzie monitorowac hacjendę tego łocha...zeby juz żadnego psiaka nie molestował:([/QUOTE] Tez tak mysle,tam co jakis czas powinien ktos byc,zeby sprawdzic czy innej suni nie dzieje sie krzywda,bo ten zboczek:mad: za jakis czas sprowadzi nastepna.Zycze mu....eh....nie bede pisala co:angryy:.Albo nie,napisze jedno malenkie zyczenie:zeby mu tak urwalo j........:mad: -
[quote name='Basia1968']cieszę się niezmiernie, że u Lory wszystko ok - a to, że ma taki wyraz pysia, to pewnie natura taka. Mitra dziekuję za uratowanie i opiekę nad sunią. Bardzo bardzo jestem wdzięczna. I wstawiaj od czasu do czasu zdjęcia, a ponadto napisz co u maluskiej.[/QUOTE] Ja tez bardzo dziekuje,czesto o niej mysle,to glupie,wiem,ale mysle co by bylo gdyby,co by bylo gdybym sie dowiedziala,ze baba ja wyrzucila,a ja nie wiedzialabym gdzie ona jest.Lora duzo przezyla,zostala wyrzucona na ulice,pogryziona przez psy,uwiazana na lancuch/ale nie bylo innego wyjscia/i znowu wyrzucona.Dlatego jest pewnie czasami smutna i zamyslona.Ale teraz jest u ludzi,ktorzy ja kochaja i z czasem zrozumie,ze powiedzenie "pieskie zycie" jej nie dotyczy.[B]Wielkie dzieki Mitra za uratowanie jej zycia[/B]
-
[quote name='bico']to tylko jednorazowe podanie zastrzyku. Myślałam, że masz czasem dostęp do tej suni, bo piszesz o kolejnych planach faceta na nowe mioty itp. Skoro zastrzyku nie może podać też ktoś inny, to sprawa utknęła w martwym punkcie.[/QUOTE] Byc moze uda mi sie pojechac na chwile w nastepnym tygodniu,sprawe znam od 2 lat,jezdzilam tam z byla wolatariuszka Emira,nie wiedzialysmy jak im pomoc,dlatego zarejestrowalam sie na dogo i zalozylam watek Karo,z facetem rozmawialam nieraz,to nie jest czlowiek,z ktorym mozna dojsc do porozumienia,dlatego napisalam,ze o zastrzyku nie ma mowy.On handluje szczeniakami,ma za nie kase,nie zgodzi sie na zastrzyk,a zreszta zastrzyk to nie rozwiazanie problemu,sunie i szczeniaki trzeba zabrac/obiecala to Monia/ale dopiero/jak pisalam wczesniej/w styczniu.
-
[quote name='bico'][B]dlaczego nie ma mowy o zastrzyku? bo nie ma takiej możliwości czy nie podejmiesz się tego? [/B] wiadomo, że efektem końcowym mam być odebranie facetowi zwierząt i zakaz ich posiadania, a do tego, to droga długa i wielce niepewna. A mnie chodziło o rozwiązanie doraźne - uniemożliwienie narodzin kolejnych miotów - na pewno cieczka u suki nastąpi szybciej niż ostatecznie rozwiązanie sprawy z tym facetem - takie niestety są realia prawne i administracyjne.[/QUOTE] Nie podejme sie tego,jak juz pisalam wczesniej obowiazki osobiste nie pozwalaja mi w tej chwili na zajecie sie tym problemem.
-
[quote name='bico']DORA, masz dostęp do tej suni? Możesz do niej podchodzić? Ten facet zostawia Cię czasem samą z sunią? A gdyby tak podać suni zastrzyk antykoncepcyjny? Żeby nie miała cieczek i żeby nie można było "produkować" szczeniaków. Wcześniej z wetem to omówić co i jak się robi, jaka dawka, kiedy i jak podawać - ja się na tym nie znam, ale może warto spróbować przeszkodzić w tym procederze chociaż tak, bo o sterylce pewnie mowy nie ma:([/QUOTE] U suni bylam ostatnio jak jezdzilam do Karo,obowiazki nie pozwalaja mi na to.O zadnym zastrzyku byc nie moze,temu czlowiekowi trzeba odebrac psy,ze zdobytych info.wiem,ze psy/2 szczeniaki sa nadal/gloduja.Na razie nie mamy gdzie ulokowac zabranych jemu psow i to jest glowny problem,Monia obiecala pomoc,ale dopiero w styczniu,wczesniej niestety nie moze:shake:
-
Piesio ma na imie Czesio,pomalutku przybiera na wadze,spi na razie na slomie w pomieszczeniu gospodarczym,maja postawic mu kojec.Niechetnie wychodzi na zewnatrz,jest powolny,nawet,zeby zalatwil swoja potrzebe musza go wyprowadzac,moze w poprzednim miejscu byl tak nauczony.Trafil na szczescie na dobrych ludzi,ktorzy dbaja o niego,martwia sie ,ze nie chce wychodzic sam na zewnatrz i,ze jest smutny,ale mamy nadzieje,ze bedzie lepiej.
-
Skóra i kości Skazana na śmierć głodową SABA Łodź JUŻ W DOMU
DORA1020 replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Brak slow:shake:najgorzej jak w patologicznej rodzinie znajdzie sie zwierzatko,ale czy ten czlowiek zostanie ukarany?W naszym kraju nie ma sprawiedliwych wyrokow,zwlaszcza,jezeli chodzi o znecanie sie nad zwierzetami.Ktos musi tam zagladac czy nie glodza nastepnego.Taka rodzina musi byc ciagle pod kontrola,zeby nie bylo nastepnej tragedi.:shake: i zeby zadna psinka nie podzielila losu Saby:-( -
[quote name='marqs68']czy możesz za jakiś czas np 2 -3 tyg sprawdzić te informacje tak zeby nas uspokoić i trzymac rękę na pulsie ![/QUOTE] Oczywiscie sprawdze i napisze jak psiak sie ma,balam sie,ze trafil do pseudohodowli,ale na szczescie nie.
-
Tak bardzo ciesze sie,ze Karo znalazl swoje szczescie:loveu:a koszmar zycia lancuchowego juz sie skonczyl.Badz szczesliwy Karo:loveu:razem ze swoja rodzina.[B]Dziekuje wszystkim,ktorzy pomogli mi na tym watku,bardzo dziekuje Tobie Marinko,bo ostatnio to glownie Ty opiekowalas sie Karo:loveu:[/B]
-
Jak sobie pomysle ile Kropka przeszla:angryy:nie moge tutaj napisac co mysle i czego zycze tej babie:mad:Kropka napewno nie uciekla,ona ja wyrzucila.Kobieta jest klamczucha."Psia mama",nie daj Boze nikomu takiej mamy.Poniewaz dzwonilam do niej kilka razy,kiedy dowiedzialam sie,ze dziewczyna znalazla Kropke,kobieta nie odbierala telefonu/wlaczala sie poczta glosowa/,a pozniej zadzwonila do mnie i klamala,ze Kropka ma soe dobrze,ze ona jest dobrym czlowiekiem:angryy: i nigdy pieska nie wyrzucilaby.Ze gdyby nie chciala Kropki lub gdyby Kropka uciekla powiadomilaby mnie.A to klamczucha,juz wtedy Kropki u niej nie bylo.Jak ona mogla powiedziec,ze Kropka uciekla,jak rozmawialam z nia kilka dni temu,to mowila,ze z Kropeczka wszystko w porzadku.Mam tylko nadzieje,ze zlo przyciaga zlo.Min\mo wszystko Kropka miala duzo szczescia,bardzo,bardzo dziekuje tej dziewczynie,ze zadzwonila do mnie i powiedziala mi o Kropce,bo nie wiem co byloby gdyby ktos poszedl na wizyte po.a tam Kropki by nie bylo.Juz kiedy wydzwanialam do tej b...mialam mieszane uczucia co do tego,ze Kropce jest tam dobrze,kiedy mowila,ze krzyczy na nia i ze Kropka jest niegrzeczna.Eh....co tu jeszcze pisac,slow mi brak.Ciesze sie tylko,ze Kropka znalazla miejsce dobre i ludzi,ktorzy maja dobre serca.
-
Juz wiem,pies trafil w dobre rece,a tej osoby nie moglam znalezc,bo dziewczyna,ktora zabrala go ,dwa miesiace temu wyszla za maz,zmienila nazwisko i dlatego nikt we wsi nie znal takiej osoby.Piesek zostal odpchlony,odrobaczony,byl bardxzo wychudzony,nie chcial jesc,ale to sie zmienilo.
-
:shake:Problem:-(Dwie godziny szukalam psa.Wies jest duza,nie bylo latwo,odsylali mnie od jednego domu do drugiego,poniewaz nikt nie zna takiej osoby.Bezsensowne byly moje poszukiwania,bo,choc powinien byc taki dom,to ja go nie znalazlam i nikt w calej wsi nie zna takiej osoby.Trafilam w koncu na dom pracowniy UMiG i powiedziala,zebym jutro przyszla do gminy,to poszukaamy takiej osoby,czy jest zameldowana i kto mieszka pod tym numerem,ktory podal mi wet.Mowila,ze w tej wsi jest osoba,ktora handluje psami/prowadzi taka dzilalnosc gosp./:crazyeye:osoba niezbyt zamozna,ktora ma klopoty finansowe,ma jakies dlugi,i nieraz osoba,ktorej winna jest kase,musi czekac,az sprzeda psa,bardzo mi sie to nie podoba:shake: i byc moze to ona zabrala psa na handel/ale to tylko przypuszczenia/.Jutro niestety nie bede mogla tam pojechac,pojde do gminy i poszukamy tej osoby,natomiast pojechac jutro nie moge.Bardzo mi sie to wszystko nie podoba:mad:,nie mam dobrego przeczucia,dlaczego w calej wsi nie znaja takiej osoby?Moze podala falszywe dane?Ale juz ja ja znajde:mad:Tylko,ze mam tyle obowiazkow i nie daje rady.
-
Ja jestem ze Szczebrzeszyna k/Zamoscia,a sunia przebywa w pobliskiej wsi/3km/
-
Jak Karo ladnie podaje lapke,jakby robil to cale swoje lancuchowe zycie
-
[quote name='Paulina_mickey']To kolejny benek w takiej trudnej sytuacji. Wrzuciłam na naszą klasę, dostałam radę żeby napisać do Emir. A ja mogę prosić o jakiś numer telefonu?Wrzucę od razu do tego apelu.[/QUOTE] Na razie wstrzymajmy sie,mam juz adres tej osoby,ktora zabrala benka,jutro tam pojade i zobacze gdzie benek tyrafil.
-
[quote name='hesia']Dora, to tnij jedna sunie, o drugiej pomyslimy pozniej. Masz PW. Zalozylas watek tak jak radzila Soema? Jest mozliwosc przetrzymania po sterylce tej bezpanskiej suni? Oplace w imieniu swinki.[/QUOTE] Nie zalozylam watku,bo cos mi nie wychodzi,zalozylam watek,bo innej osobie potrzeba pomoc i potrzebna jest buda,to ten watek wyskoczyl mi na dogo,chociaz chcialam zalozyc go w pomocy ludziom.Chyba nie bardzo sobie jeszcze radze.A ta bezdomna sunie przetrzyma ta kobieta,bo ma dobre serce,tylko ta sunia jest dzika i moze byc problem.
-
[quote name='marqs68']DORA ? co to znaczy? albo stary albo chory co to za weci sorki tu chyba powinno paść konkretne stwierdzenie miej prosze ręke na pulsie!!!!![/QUOTE] No niestety mamy tutaj takich wet.ja na to nic nie poradze.Konkretne stwierdzenia to moga pasc na dogomanii,natomiast ludzie sa jacy sa,wychodze z siebie kiedy to slysze,ze oddali psa niewiadomo komu/chociaz wczesniej prosili mnie o pomoc/ze pies albo chory albo stary,no cos mu jest,ale sami nie wiedza co,chociaz pies przebywal na terenie lecznicy,pod opieka weta.W koncu dodzwonilam sie tam,ale jakies info bede miala jutro.
-
Ale i tak nic jej nie pomoze,bo jezeli Magda nie zastanie Kropki to juz bedzie wiadomo