Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26216
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. [quote name='Lucyna']A jaki byłby koszt jego hotelowania gdzieś w pobliżu Zamościa, może u Funi?[/QUOTE] Nie wiem czy u niej jest miejsce,ale chyba nie ,zapytam,ale nie ma kasy,wlasnie wyslalam zdjecia fantow i opisy na bazarek,ktory zrobi dla Nero Piromanka,ale mam jeszcze troche fantow,wiec moze jeszcze jeden bazarek,bo bez kasy nikt go nie przyjmie,a moze na sierpien trzeba go umiescic w hoteliku,a po wakacjach moze mialby wieksza szanse na adopcje.
  2. [quote name='Lucyna']Dla Nero też zamówiłam pakiecik ogłoszeniowy, może coś da ...[/QUOTE] Jak to dobrze,ze tu jestes,dzieki:loveu: Z psina,to mam same klopoty,ucieka,sciaga obroze z lancuchem i dyla na ulice,ciagle ktos go przyprowadza,gdyby teren byl ogrodzony,nie byloby tego problemu,jak odchodze placze:placz: wyje,popiskuje i jeszcze inne odglosy psiego niezadwolenia,tylko sie bawic:eviltong: a ja przeciez chodze tam 3 razy dziennie,a bardzo czesto i wiecej.
  3. Ala,dziekuje za rozliczenie:lol:
  4. Ulzylo mi,bo juz widzialam wszystko w czarnym kolorze,Dorek do adopcji,a taki chory:crazyeye: Bogu dzieki,ze nic mu nie jest,upaly niestety niejednemu psinie daly sie we znaki,a juz niedlugo nastepne:shake:
  5. [quote name='majqa']O jasny gwint. :-( To czekamy na resztę info. :-( Dziękuję Malibo, dobrze, że bida została wzięta w obroty, bo jeśli nie ostatni to był dla niego przedostatni gwizdek. Dziewczyny, a teraz zapytam przyziemniej... Jak stoimy z kasą? Czy mamy tyle: "[B][COLOR=yellowgreen]Na koncie Dorka zostalo 412,80 [/COLOR][/B][B][COLOR=yellowgreen]652.80 - 240zl.= [COLOR=red]412.80[/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=black]"?[/COLOR][/QUOTE] Biedny Dorek:-( to staruszek,napewno ma wiecej niz 10 lat,to i zdrowie mu szwankuje,i serduszko juz slabiutkie:shake:a dodatkowo te upaly nie sprzyjaja dobremu samopoczuciu,moze i z tego powodu Dorek stracil apetyt,ale to tez niestety starosc:-( Ala123 napisze ile jest kasy na koncie Dorka,poniewaz przyszly wplaty od Tiny i Edka,no i Ala zaplacila za hotelik za lipiec.
  6. [quote name='Monika z Katowic']Obliczyłam, że Dorek ma teraz 112 ogłoszeń. :loveu: Imponujące! :multi: :multi:[/QUOTE] Tak:lol:teraz czekamy na telefony.
  7. [quote name='olga7']A może to facet mieszkający w blokach i szukający dużego psa ,by go uwiązac np. na działce -a pies by tam glodowal często .Kto wie..:shake:[/QUOTE] Moze,dlatego nie wchodzilam w szczegoly.Dzisiaj dzwonilam do redakcji Przyjaciel Pies,Nero bedzie mial ogloszenie ze zdjeciem.No i jeszcze niezawodna Lucynka wspominala cos o dodatkowych ogloszeniach.
  8. Ja tez sie ciesze,ze Barni czuje sie dobrze:lol:,a jak ma sie czuc,jak ma taka opieke i jest kochany:lol:
  9. Dzisiaj dzwonil facet z Lublina,zastanawial sie skad mam tyle psow,bo co ogloszenie,to moj numer:evil_lol:,ale chcial pieska ok.8-9 m-cy,wiekszego,do bloku...:crazyeye:
  10. Wlasnie,a ja mam czas do konca lipca,a czas tak szybko leci,chyba trzeba robic bazarki i zbierac na dt. wysle Piromance zdjecia fantow,moze bedzie miala czas zrobic bazarek,gdyby Nero wczesniej znalazl dom,to przeciez potrzeby sa,na kase czeka Dorek,Pilot,Kora,Luna,Barnaba.
  11. Na watek zaglada tylko Lucyna i ala123,szkoda,Nero to taki kochany psiak.
  12. Dzisiaj odwiedzila Nerusia cioteczka ala123:lol: Mialysmy zrobic pare fotek,ale ja zapomnialam aparatu,a Ali cos w komorce wysiadlo
  13. To zdjecie jest superowe:lol: Dziekuje cioteczki za to co robicie dla Dorka:loveu: Majga,dlugo Cie nie bylo,ale jak wrocilas.....od razu pedzisz z pomoca,[COLOR=blue]wielkie dzieki:loveu:[/COLOR] [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/8696/imgp1294v.jpg[/IMG]
  14. Jaki sliczny ten nasz Dorus:lol: az chcialoby sie go pomiziac,dziekujemy za fotki:loveu:
  15. Bardzo dziekujemy za ta wplate:loveu: i cioci Monice za niestrudzana zebry dla Dorcia:loveu:
  16. Oooooo,ciesze sie,teraz czekam na telefony.[B][COLOR=#00bfff]Dziekuje cioteczko.[/COLOR][/B]
  17. Bardzo serdecznie wszystkim wplacajacym dziekuje:loveu:Probowalam naniesc zmiany w pierwszym poscie,ale mi nie wchodzi:shake:nie wiem dlaczego
  18. [quote name='Lucyna']Zrobiłam dla Nero wyróżnione allegro, sprawdźcie proszę nr telefonu i maila. Może coś dodać lub ująć :roll: wydaje mi się, że jest fajne ... :lol: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1100968502[/URL][/QUOTE] Super wyroznione allegro:lol:Numer tel. i mail w porzadku,nic dodac,nic ujac:lol:[COLOR=darkorchid]Wielkie dzieki:loveu:[/COLOR]
  19. Czy do schroniska trafily trzy male psiule ze Szczebrzeszyna?Mala kudlata sunia,jej przyjaciel,ktory chodzil za nia krok w krok,czarny piesek i jeszcze jakis z dlugimi uszami.Ta dwojke przyjaciol dokarmialam na smietniku,bardzo sie o nich martwie.Mial byc jeszcze zabrany duzy czarny psiak,ale go zabralam,jest na niezamieszkalej w tej chwili dzialce,tam moze byc do konca lipca,zalozylam mu watek,ale martwie sie o te trzy male pieski.Prosze napiszcie ,jak cos wiecie.
  20. [quote name='Piromanka']Dora, prześlij mi na maila to wstawię teraz od razu. Mam chwilę wolną.[/QUOTE] Juz wyslalam:eviltong:ale nie wiem czy zdazylam
  21. [quote name='Lucyna']Dorka, to wklej tutaj tekst i będzie można korzystać, przydadzą się jeszcze zdjęcia. Dobrze jeśli będą z dzieckiem. Jeśli ogłaszać go jako miłośnika dzieci, to zdjęcie z dzieckiem obowiązkowe. Czy dasz radę takie zrobić? Twarz dzieciaczka nie musi być widoczna.[/QUOTE] Zdjecia z dzieckiem juz sa,moze dzisiaj Ala wstawi,bardzo dziekuje p.Joannie za napisanie tekstu:loveu: i ali123 za wklejenie. Piesek to wlasciwie jest mlodszy,ma 2,3lata.
  22. Dziekuje za zaproszenie,sunie urocze,malutkie,mysle,ze dlugo nie beda czekaly na domek.
  23. Biedna Luna,mloda psinka,a tyle juz przeszla,mysle,ze jeszcze troche to potrwa zanim do konca zaufa czlowiekowi.
  24. [quote name='Monika z Katowic']Żeby był choć jeden telefon o DORKA! [IMG]http://www.gify.org/bazagif/flora/flora008.gif[/IMG][/QUOTE] No wlasnie:shake:chociaz jeden,gdzieby tu jeszcze Dorcia oglosic,tak sobie mysle czy w Metrze mial ogloszenie,ale chyba nie,moze oglaszac go w Krakowie?Tzn.plakaty,sama juz nie wiem.
×
×
  • Create New...