-
Posts
26216 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
[quote name='Monika z Katowic']Ala - Monika K.K. to ja - Monika z Katowic. :):) W tytule przelewu napisalam: "Monika z Katowic dla Dorka". :)[/QUOTE] Domyslilam sie,ale nie wiem czy Jowita B.Malgorzata i Marek M. to wplaty jednorazowe?No i ponawiam pytanie,czy Sylwia G.B ,ktora wplacila 40zl.to Syla?
-
[quote name='kmurdz']mialaby wspaniale warunki! :)[/QUOTE] Eh...wspaniale,a Mala taka kochana:lol: i widac,ze czuje sie tam dobrze.
-
[quote name='ollalaa']Aleksandra R.-P. to ja :-) To jest moja deklaracja na kwiecień, maj i czerwiec.[/QUOTE] Dziekuje:lol:
-
[quote name='marysia55']przelew poszedł, pewnie będzie we wtorek.[/QUOTE] Dziekuje marysia:lol:Dorek dziekuje.Kolejna cioteczka usmiechnela sie do Dorka:loveu:
-
Mowisz-masz:lol:
-
[quote name='marysia55']Zaproszenie dostałam, ale linka do wątku już nie miał kto mi podać. Więc trochę potrwało zanim sobie go odnalazłam. Jutro poczytam wątek i zobaczę jak mogę pomóc. Jak znam życie to kasa najważniejsza. Cosik pewnie wysupłam dla Dorka.[/QUOTE] Witamy na watku:lol:Znasz zycie,znasz:lol:
-
[quote name='Astaroth']W "komplecie" do Dorka dostałam tabletki Agapurin, już się prawie skończyły, załatwiłam jakby co receptę na następne opakowanie. Wykupić? On je bierze na serce dobrze pamiętam? Przelew doszedł, dzięki.[/QUOTE] Oczywiscie wykupic,jezeli jest taka potrzeba,o ile sobie przypominam Omar byla z Dorciem u kardiologa,ale nie pamietam zalecen.
-
Sliczna i dobra Mala:lol:A nie moglaby zostac w tym miejscu,gdzie jest,widze tyle miejsca do biegania,mialaby fajnie,no i ma przyjaciolke.
-
[quote name='jola_li']Bardzo żałuję, ale pomóc mogę na razie skromnie i tylko jednorazowo :-(. Poproszę o numer konta.[/QUOTE] Wyslalam numer konta na pw. Jola i nie tak:-(,tylko tak:lol:,Dorek ucieszy sie z kazdej zlotowki.
-
[quote name='ala123']wczoraj nadeszły takie wpłaty: Aleksandra R.-P. 15zł Elżbieta O. 15zł Sylwia G.B. 40zł proszę się ujawnić:lol::lol::lol:[/QUOTE] I ja prosze,chcialam uzupelnic w 1 poscie:lol:
-
[quote name='ala123']już Ci podaję na pw i przy okazji informuje,że przed chwilą wysłałam 240 zł Astaroth za kwietniowy pobyt Dorka[/QUOTE] Pedzisz Ala jak wicher,jeszcze dobrze nie przeczytalam,a tu numer konta wyslany,pieniazki Astaroth wyslane,dzieki:lol:Monika,a dzieki Tobie tak kolorowo i cieplo zrobilo sie na watku Dorka:lol:
-
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
DORA1020 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
,, I ja tez codziennie zagladam,czy Barnaba ma jakies ogloszenia? -
[quote name='BasiaD']Ja też dziękuję za zaproszenie..Szkoda żeby ta Milusia trafiła do schronu, bo tam się zmarnuje..Ja niestety pieska wziąć nie mogę,ale bedę jej kibicowac i postaram się jakoś pomóc..Teraz najważniejsze żeby znalazła przynajmniej DT..Podnosze..[/QUOTE] Nie moze trafic do schronu,trzeba pomyslec o dt.jezeli dluzej nie moze byc w tym miejscu gdzie jest.Wszystkie te pieski wyrzucone sa takie lagodne,dobre,kochane.Domek napewno znajdzie sie dla takiej slicznej suni/musi miec imie-propozycje?/tylko troszke trzeba poczekac.
-
[quote name='elkate']26.04 wysłałam 5,00 - nie otrzymaliście?[/QUOTE] Czyli,to stala na maj?
-
Napewno podobna,a nie ta sama?W ubieglym roku moja Kropeczka znalazla domek,a po kilku tygodniach dziewczyna napisala,ze znalazla Kropke na ulicy,chore oczy,zziebnieta,glodna.Jak to na ulicy?Przeciez ona znalazla wspanialy domek.Taki wspanialy,ze baba z Chorzowa/ku przestrodze/wyrzucila ja na bruk,a do mnie lgala,ze Kropka ma sie dobrze,eh....gdybym ja dorwala,troche za daleko do Chorzowa:angryy:
-
Niestety:-(
-
[quote name='Cajus JB']Te w pierwszym poście to są wszystkie ogłoszenia Dorka czy są gdzieś inne?[/QUOTE] To sa wszystkie ogloszenia,plus jeszcze w miesieczniku Przyjaciel Pies.
-
[quote name='Havanka']To moja wpłata. Byłam przekonana, że napisałam swój nick. Robiłam kilka wpłat, może przeoczyłam?[/QUOTE] To jest wplata za 3 miesiace?Bo juz sie troche pogubilam.
-
Bedzie dobrze,napewno,szkoda tylko,ze na ogloszenia nikt nie odpowiada:shake:dlatego tez stale deklaracje dla Dorka sa takie cenne,dzieki nim bedzie wylegiwal sie na kanapie u Astaroth:lol:A propo----Astatoth,jak tam Dorek?
-
Po interwencji Strazy dla Zwierzat,jeden psiak do zabrania,bardzo biedny,smutny,na krotkim lancuchu,bez wody i jedzenia,drugiego KaroII ,ktory jest w podobnej sytuacji,wykupilibysmy,dlatego prosze,popytajcie znajomych,rodzine,moze ktos przygarnalby psiaki,transport zalatwimy,jedynie w taki sposob mozemy im pomoc,Straz nakazala suczke ster.moze po,rowiez zgodzilby sie ja odsprzedac,juz mu chyba nie bedzie potrzebna.Na razie te dwa psiaki pilnie potrzebuja pomocy:-(
-
[quote name='Monika z Katowic']Dziękujemy w imieniu Dorka Havanko!:)[/QUOTE] Dziekujemy:lol:Numer konta wyslalam na pw