-
Posts
26218 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Ho,ho,ho,ale duzo ogloszen:lol:dzieki Lucynka:loveu:a jeszcze dojda plakaty,nie ma mocnych,przystojniacha znajdzie wspanialy domek. -
mała beżowa sunia Lisia, kochana kruszyna MA JUŻ DOM :)
DORA1020 replied to marzenawtf's topic in Już w nowym domu
Takich wariatek,histeryczek i dewotek nie brakuje......niestety:razz:- 209 replies
-
mała beżowa sunia Lisia, kochana kruszyna MA JUŻ DOM :)
DORA1020 replied to marzenawtf's topic in Już w nowym domu
Koniecznie trzeba zadzwonic i zapytac jak sie ma Lisia w nowym miejscu.- 209 replies
-
mała beżowa sunia Lisia, kochana kruszyna MA JUŻ DOM :)
DORA1020 replied to marzenawtf's topic in Już w nowym domu
Ale macie kontakt z osobami,ktore sie nia opiekuja?Wiec moze wiesci od nich,co u Lisi?Czy ten strach juz troszeczke opanowany?- 209 replies
-
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Sliczny.... -
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Cos nikt Nerusia nie odwiedza,moze jamora zasypalo:roll: -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
DORA1020 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wlasnie,wlasnego domku,moze w tym roku......:lol: -
Dziekuje Ci za ta wiadomosc,ciesze sie z doreczkowego szczescia,tymbardziej,ze dopiero teraz poznal ludzka dobroc,przez tyle lat siedzial w rozlatujacej sie budzie zapomniany przez "opiekunow",kogo obchodzilo,ze Dorek boi sie petard,niejednego sylwestra siedzial w kacie budy trzesac sie ze strachu.Ale teraz szczescie usmiechnelo sie do niego,trafil do wspanialych ludzi:lol:,ktorzy otoczyl go prawdziwa miloscia.Zycze wszystkim staruszkom takich domkow.
-
Staruszek N.N. Niech świat wie, że żył tu i Miś
DORA1020 replied to agata-air's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wszystkim staruszkom zycze w Nowym Roku zdrowka i bezpiecznych,kochanych domkow,a cioteczkom,zeby mialy sily i zdrowie sluzyc braciom mniejszym,wiele cieplych,pogodnych dni:loveu: -
Niestety na zakonczenie roku mam kolejna smutna wiadomosc:-(uciekl rowniez Czako:-(psiaki byly w miejscowosciach lezacych blisko siebie.Opiekunowie szukali ich,ale chyba nie do konca tak jak potrzeba.Ala dzwonila na policje,do weta,soltysa i innych osob,troche boje sie tego,ze Sajmon mogl rozpoczac wedrowke do swojego bylego domu,a to przeciez bardzo daleko i zima mu sie nie uda:-(.Policja przyjela zgloszenie,wiec mimo.ze jestem z natury pesymistka,mam nadzieje,ze sie znajda.
-
Rodzice,wpisz w 1 poscie,ze Kruszynek jest na bezplatnym tymczasie u Krystyny,nie u Ali, popraw kwote z bazarku,ktora zle wpisalam,nie 244.50zl. a 264.50zl. I kwoty z nowego bazarku z 09.11.2010----216.70zl. z 28.11.2010---180.50zl. Razem:397.20zl. Rozliczenie: 160zl.dlug za budy,25zl.zakup kaganca dla Dory,50zl.tymczas Miski/od stycznia 150zl./ 15zl.smycz,147.20zl. karma. I jerszcze dodaj Miske na tymczasie jest,mloda,duza,czarna suczka zabrana z rodziny patologicznej.No i jeszcze jest jeden szczeniaczek,synek Jaknki,a teraz dolaczyly jeszcze dwa.
-
mała beżowa sunia Lisia, kochana kruszyna MA JUŻ DOM :)
DORA1020 replied to marzenawtf's topic in Już w nowym domu
A jak Lisia,nadal boi sie?- 209 replies
-
Niestety pospieszylam sie i juz zamowilam ten plakat na bazarku,teraz glupio odwolywac. A Sajmona nie ma juz tydzien,facet mial oddzwonic jak wroci,ale nie wrocil,a na zdjeciu jest w starym domu,jego opiekunka ciezko zachorowala i musiala wyjechac do Lublina do corki,a Sajmonem nie mial sie kto opiekowac,ale gdybym wiedziala,ze sie tak stanie,to wolalabym dojezdzac go karmic,mam okropne wyrzuty sumienia.Pies,ktory ucieka nie powinien do ds. isc daleko od tego miejsca,w ktorym jest,bo jak ucieknie to wiadomo,ze wroci do starego miejsca,a jak pojedzie gdzies daleko,to nie ma takiej szansy.Dlatego sa klopoty z Nero,Zahirem no i Nevill daje noge,ale wraca,bo pies,jak mu dobrze to wraca.Dzisaj p.Marysia,ktora ma na tymczasie Majke znalazla w polu chora,mloda sarenke,a wlasciwie koziolka,od rana siedze na telefonie szukam pomocy, a na tymczas wczoraj trafily te szczeniaczki znalezione na przystanku autobusowym,same problemy.
-
Kruszynek to tymczasowicz u Krystyny,piesek nieduzy stary i bardzo chory,choruje na serce,ciagle kasze,ma reumatyzm,jest to tymczas bezplatny,bo Krystyna ma dobre serce,chociaz finanse u niej kruchutkie.Karme dla Kruszynka sponsoruje Ingrid.Zdjecia byly,ale nie wiem gdzie sa,moze komus wyslalam,nie wiem.Jak uda mi sie zrobic,to beda,wszystkiego na raz nie dam rady zrobic.Dzisiaj zrobilam fotki Majce,Rodzice wysle Ci mailem,to wstaw prosze na watek i dodaj do allegro,jak jutro taniej,to moze trzeba zrobic allegro Majce,ma juz sporo zdjec.Majka to mloda sunia,ma ok.1,5roku. Janka i Zoja to tez mlode sunie,maja moze ok.roku,moze ciut wiecej, Zahir to rowniez mlodzieniec w podobnym wieku,mlodziutki jest Strazak,ma ok.1 roku, ok.7-8 miesiecy ma Miska,Dora tez jest mloda,ale na razie nie nadaje sie do adopcji.Nie wiem jak Kasia,Ala byla z nia u weta to moze napisze.O Korku tez napisze Ala.Nie wiem kiedy uda mi sie porobic nowe zdjecia,nowych zdjec Strazakowi nie uda mi sie zrobic do jutra,a jest ich naprawde malo,chyba ze dwa.Zamowie tez na bazarku plakat/20zl./ plakat grupowy,moze uda sie zamiescic na nim ze 4 psiaki,Marinka rozwiesi w Lublinie,a moze jeszcze w innym miescie.Jak bedzie plakat odbijemy na xero i mozna rozwieszac,moze w taku sposob psiaki znajda dom.Mam tez smutna wiadomosc,bardzo smutna:-(Sajmon uciekl z ds.wykopal dziure pod siatka i uciekl:placz:Krystyna/ktora ma na tymczasie Kruszyne/dzwonila do faceta kilka razy i pytala czy wrocil,jednak nie wrocil,a mnie ciezko na sercu,nie do opisania ciezko,dokarmialam tego psiaka.
-
mała beżowa sunia Lisia, kochana kruszyna MA JUŻ DOM :)
DORA1020 replied to marzenawtf's topic in Już w nowym domu
A my znalazlysmy 2 szczeniaczki w pudelku zostawione na przystanku autobusowym,dzien przed wigilia,ale do schronu nie oddamy,chociaz nasz tymczas,to juz nie tymczas tylko male schronisko,a dlugi za tymczas horendalne,ale w schronie nie przezyja:-(a psiak,ktory mial kochana pancie,rowniez w schronie nie przezyje:placz:niestety wiecej smutku niz radosci na tym swiecie:-(- 209 replies
-
Rodzice,na tymczasie jest jeszcze mloda 7-mies. sunia zabrana z rodziny patologicznej,Miska i malutki 6,5kg.psiak Strazak,zabrany od Strazy Pozarnej,przyblakal sie do nich,a podczas jednej akcji,malo nie przejechal go woz strazacki.Zdjecia wyslalm Ci mailem,doszly? Kilka Miski i niestety tylko jedno udalo mi sie zrobic Strazakowi.I kilka fotek ma Zahirek,wspanialy chlopak,jednak ma sklonnosc do ucieczki,Zahir to taki rudy huski,uciec lubi,wyje,nie szczeka,ale to strasznie dobre i kochane psisko.I jest jeszcze szczeniak,synek Janki,ma 2 m-ce.
-
[quote name='Rodzice Maciusia :)']Dora - daj fotki i opis na maila i pusc mi smsa (masz do mnie numer) albo sygnal jak juz wyslesz to wejde na kompa i wrzuce na I strone. Dzisiaj postaram sié uporzadkowac pierwsze posty.[/QUOTE] Nie mam zdjec tych szczeniakow,one sa w Zawadzie /15km.od Sz-yna/ dzwonila do mnie Krystyna /ona tam mieszka/ i mowila o tym problemie,ktory musimy wspolnie rozwiazac.Wiem tylko,ze to czarne szczeniaczki,piesek i suczka.Ale ten,kto je wyrzucil,wlozyl do pudelka karme,widzicie jakie dobre serca:angryy: pewnie z okazji swiat i ktos chcial w ten sposob pozbyc sie wyrzutow sumniena,ale nie tedy droga,mam nadzieje,ze te malenstwa,beda podlego czlowieka przesladowac chociaz w snach.Ja wiem,ze zrobicie ogloszenia,tylko problem jest taki,ze w tym tygodniu szczeniaczki trzeba zabrac,a nie mamy gdzie,tymczas peka w szwach,drugiego jeszcze nie mamy,a i klopoty finansowe,dlatego sie martwie.