Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26227
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. [quote name='diana79']Pakiet 10 ogłoszeń dla Muszki: 1. [URL]http://owi.pl/ogloszenie/Malutka_kru...woj_dom,515201[/URL] 2. [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/883...ezc-swoj-dom-/[/URL] 3. [URL]http://www.neeon.pl/196598-malutka-k...-swoj-dom.html[/URL] 4. [URL]http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.htm...d=26&Itemid=11[/URL] 5. [URL]http://www.sprzedasz.pl/dodaj.html[/URL] - Czeka na akceptację moderatora 6. [URL]http://www.ojej.pl/aktywacja_oglosze...0f4ffb2d067473[/URL] - Czeka na akceptację moderatora 7. [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...m-id33878.html[/URL] 8. [URL]http://warszawa.lento.pl/malutka-kru...oj,250442.html[/URL] 9. [URL]http://www.pineska.pl/?controlCode=3...354&do=confirm[/URL] 10. [URL]http://petsy.pl/ogloszenia/2/1/34/21752.html[/URL][/QUOTE] Bardzo dziekuje:loveu:
  2. No i pewnie trzeba intensywnie oglaszac Sucharka.
  3. [quote name='[email protected]']ja proponuję Fart[/QUOTE] Fart:lol: prawdziwe,ale moze troche za powazne ale Farcik,ladnie:lol:
  4. Maly ma wizyte kontrolna w srode moze jakies imie dla szczeniaczka?
  5. Wydatki na maluszka: Wizyta u weta-34zl transport do weta-25zl 10 saszetek Pedigree x 1.85=18.50zl 2 x karma w batonach 2.90=5.80zl miekka szczoteczka-4.30zl 10 x rekawice jednorazowe 0,50= 5zl
  6. Mam problem z transportem,na 10tego to juz nie wypali,ale zeby chociaz 13tego mala pojechala,naprawde nie wiem co wymyslec...
  7. [quote name='masza44']Ja też wpłacałam 30 zł-dekarację stałą za styczeń. Żabciu ładna kwota Ci się zbiera na bazarku:)[/QUOTE] Dziekuje Masza:loveu:
  8. Wplaty na moje konto dla maluszka: Anna Maria Kotwica -Skarzysko-20zl Janusz Podczaska- Warszawa-50zl Natalia Julia Bazylak-Opole-30zl Elypsa--50zl Maria Jezowska-Nowy Sacz-200zl Bardzo dziekuje:loveu::loveu::loveu:
  9. [quote name='iwonamaj']Jak maluszek?[/QUOTE] Duzo je,duzo spi....jak tylko pojawil sie w Dt "rzucal sie" na jedzonko,teraz jest lepiej,zrobil sie wybredny,lubi saszetki z mieskiem Pedigree. Musi byc niestety w odosobnieniu,bo na tymczasie sa inne psiaki. Jest wyprowadzany dwa razy dziennie na krotki spacerek. jest taki biedniutki,ale przeciez minelo dopiero kilka dni,a to niestety dlugie leczenie.
  10. Wplynely pieniazki od diany-40zl. dziekuje:lol:
  11. [quote name='Becia Lublin']przekazałam Barda do rąk Marty. Piesek początkowo biegał po siedzeniu, gdy zaczęłam go drapać za uszkiem wtulił się we mnie i oglądał świat zza okien. Cudowny pies.[/QUOTE] Prawda,ze cudowny:lol: Dzieki Beatko:lol: badz szczesliwy pieseczku:lol:
  12. [quote name='feliksik']ależ się cieszę - przynajmniej on znaleziony[/QUOTE] Tez sie ciesze:lol:jaka ulga rowniez dla Ewci,napewno bardzo to przezyla,ale dobrze,ze juz sie znalazl.
  13. [quote name='DZIR']Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. 4.01.2012 przelałam dla NERO 30PLN za styczeń i luty .[/QUOTE] Bardzo dziekujemy:multi::lol::loveu:
  14. O matko,Stefanek uciekl:-( w kagancu:crazyeye::-( to juz kilka dni minelo....gdzie on moze byc? oby sie szybko znalazl,bo czlowiek na zawal moze zejsc,napewno ktos go widzial,nie ma takiej opcji,zeby psiaka w kagancu nikt nie widzial,najlepiej poprosic o ogloszenia w radiu,ale tez i w prasie,ze zdjeciem,a tu jak na zlosc dlugi weekend/znowu/.gdzie nigdy nic nie mozna zalatwic. Ja szukalam Saymona,ktory uciekl z Ds,ale nie znalazlam:-(:-( Ale Stefcio napewno sie znajdzie.
  15. Nie ma nic zlego ani w tekscie,ani ogloszeniach,Nero po prostu nie ma szczescia:shake: dlugo czeka,ale Janka tez dlugo czekala i w koncu znalazla super domek,moze Nerusiowi tez w koncu sie uda. Tez tego nie rozumiem,ze tak dlugo czeka,Nero taki dobry psiak i taki duzy pieszczoch. Lucynko,a czy Viva juz wplacila wszystkie uzbierane pieniazki,czy cos jeszcze zostalo na ich koncie?
  16. [quote name='diana79']nie muszą wiedzieć że to Twoja zasługa, możesz udawać że nic o tym nie wiesz w razie czego, po interwencji mam nadzieję załatwią im sądowny zakaz trzymania zwierząt a do tego czasu też mają jakiś sposób aby im tego zabronić, a jak nic się nie zrobi to zwierzaki nadal będą u nich cierpieć a kolejne nowe też sobie moga bezmyślnie zabierać a tak to przynajmniej będa świadomi mniej lub bardziej konsekwencji, kary finansowej i pewnie będa woleli mieć święty spokój niż jakąś fundację czy TOZ na głowie[/QUOTE] Nie,nie...to nie jest takie proste jak piszesz oni nie zaplaca zadnej kary finansowej,sa to ludzie biedni,korzystaja z Opieki Spolecznej,Caritasu i nnych instytucji pomagajacych takim ludziom nie beda swiadomi rowniez zadnej konsekwencji,bo sa to ludzie ograniczeni umyslowo,i ty do nich mowisz,a oni geby otworza i nie rozumieja co do nich mowisz. Byl tutaj na interwencji byly Emir,byla tez policja i co? Moze przez miesiac bali sie,jeszcze tutaj strach moze cos zdzialac. Ale pozniej nikt nie interesowal sie czy oni maja znowu jakies zwierzeta czy nie,wiec znowu zaczeli po malu znosic. Teraz boje sie,ze to moze sie powtorzyc. Ta rodzina musi byc pod stala kontrola,raz w miesiacu ktos tam byc i sprawdzic czy nie maja kolejnych zwierzakow. A czy z Lublina beda przjezdzac i to sprawdzac? Inaczej to nie ma sensu. Tutaj trzeba madrze pomyslec jak zrobic,zeby nie zaszkodzic.
  17. [quote name='Ingrid44']Biedny Maluszek, co za ludzie ze do takiego stanu doprowadzili szczylka :([/QUOTE] Mowia,ze im podrzucili malenstwo,ale ja nie wierze oni nie powiedza skad go maja,przeciez tam napewno byly inne szczeniaki i moze tez sa chore:shake: ktos chce przyjechac i odebrac im zwierzeta,ale oni po jakims czasie sprowadza nowe i beda trzymali te zwierzaki w domu i nikt nawet nie bedzie wiedzial,ze jakies zwierzaki tam sa. Dla mnie to duzy problem,bo to ludzie ograniczeni umyslowo. W tej chwili wiem jakie psiaki i kociaki tam sa,bo mi ufaja,ale po interwencji juz do domu mnie nie wpuszcza i nie bede wiedziala,czy sprowadzili nastepnego.
  18. [quote name='Becia Lublin']jutro jadę do Zamościa po Barda, mogę zabrać przy okazji Janke do Lublina tylko trzeba szybko załatwić transport do Warszawy, co Wy na to ?[/QUOTE] To bylo by fajnie,ale jak tak szybko zalatwic transport z Lublina do W-wy?
  19. Wizyta wypadla pomyslnie:lol: przyszla pancia suni jest wspaniala osoba,o wielkim sercu,to bedzie cudowny domek,tak sie ciesze,w koncu malenka Janka bedzie miala swoj domek,maz P.Teresy nie moze sie doczekac przyjazdu suni dlatego szukam transportu z Zamosci do W-wy.
  20. Dzieki Becia:multi::loveu: jeszcze szukamy transportu do W-wy dla Janki,wizyta wypadla pomyslnie:lol: Pani Teresa,przyszla pancia suni jest wspaniala osoba,Janka 1,5 roku czekala na dom,ale warto bylo czekac na taki domek. Dziekuje Ewa za ta wizyte:loveu:
  21. Rowniez wielkie dzieki:loveu:
  22. Bardzo dziekuje:loveu:w imieniu pieknego rudaska:lol:
  23. [quote name='diana79']a co z DT kiedy będzie mógł tam trafić bo jak rozumiem na razie nie może iśc do DT ze względu na świerzb?[/QUOTE] Mysle,ze po wizycie kontrolnej,czyli po 12.01 mozna juz myslec o DT u Kasi.
  24. [quote name='auraa']13 miesięcy? Chyba pomyłka. Będzie dobrze. Leki, dobra karma i wyrośnie na psa! Ja takiego kilka lat temu ukradłam. Właściciel twierdził, że najlepiej mu smakują ogórki i pomidory. Tylko to spadało ze stołu po libacji.[/QUOTE] Sory...pewnie,ze pomylka 13 tygodni.
×
×
  • Create New...