-
Posts
26227 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
[quote name='diana79']Pakiet 10 ogłoszeń dla Muszki: 1. [URL]http://owi.pl/ogloszenie/Malutka_kru...woj_dom,515201[/URL] 2. [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/883...ezc-swoj-dom-/[/URL] 3. [URL]http://www.neeon.pl/196598-malutka-k...-swoj-dom.html[/URL] 4. [URL]http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.htm...d=26&Itemid=11[/URL] 5. [URL]http://www.sprzedasz.pl/dodaj.html[/URL] - Czeka na akceptację moderatora 6. [URL]http://www.ojej.pl/aktywacja_oglosze...0f4ffb2d067473[/URL] - Czeka na akceptację moderatora 7. [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...m-id33878.html[/URL] 8. [URL]http://warszawa.lento.pl/malutka-kru...oj,250442.html[/URL] 9. [URL]http://www.pineska.pl/?controlCode=3...354&do=confirm[/URL] 10. [URL]http://petsy.pl/ogloszenia/2/1/34/21752.html[/URL][/QUOTE] Bardzo dziekuje:loveu:
-
Odchuchany Harry znalazł dom!!! I ma już kilka Aniołów...:)
DORA1020 replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
No i pewnie trzeba intensywnie oglaszac Sucharka. -
szczeniaczek Farcik już w swoim cudownym domku !
DORA1020 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
[quote name='[email protected]']ja proponuję Fart[/QUOTE] Fart:lol: prawdziwe,ale moze troche za powazne ale Farcik,ladnie:lol: -
szczeniaczek Farcik już w swoim cudownym domku !
DORA1020 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
Maly ma wizyte kontrolna w srode moze jakies imie dla szczeniaczka? -
szczeniaczek Farcik już w swoim cudownym domku !
DORA1020 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
Wydatki na maluszka: Wizyta u weta-34zl transport do weta-25zl 10 saszetek Pedigree x 1.85=18.50zl 2 x karma w batonach 2.90=5.80zl miekka szczoteczka-4.30zl 10 x rekawice jednorazowe 0,50= 5zl -
Najpiękniejsza Żabka na świecie ma swojego Człowieka !
DORA1020 replied to mussimusk's topic in Już w nowym domu
[quote name='masza44']Ja też wpłacałam 30 zł-dekarację stałą za styczeń. Żabciu ładna kwota Ci się zbiera na bazarku:)[/QUOTE] Dziekuje Masza:loveu: -
szczeniaczek Farcik już w swoim cudownym domku !
DORA1020 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
Wplaty na moje konto dla maluszka: Anna Maria Kotwica -Skarzysko-20zl Janusz Podczaska- Warszawa-50zl Natalia Julia Bazylak-Opole-30zl Elypsa--50zl Maria Jezowska-Nowy Sacz-200zl Bardzo dziekuje:loveu::loveu::loveu: -
szczeniaczek Farcik już w swoim cudownym domku !
DORA1020 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwonamaj']Jak maluszek?[/QUOTE] Duzo je,duzo spi....jak tylko pojawil sie w Dt "rzucal sie" na jedzonko,teraz jest lepiej,zrobil sie wybredny,lubi saszetki z mieskiem Pedigree. Musi byc niestety w odosobnieniu,bo na tymczasie sa inne psiaki. Jest wyprowadzany dwa razy dziennie na krotki spacerek. jest taki biedniutki,ale przeciez minelo dopiero kilka dni,a to niestety dlugie leczenie. -
Najpiękniejsza Żabka na świecie ma swojego Człowieka !
DORA1020 replied to mussimusk's topic in Już w nowym domu
Wplynely pieniazki od diany-40zl. dziekuje:lol: -
Bard, szczeniak ze śmietnika trafił na salony :)
DORA1020 replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Becia Lublin']przekazałam Barda do rąk Marty. Piesek początkowo biegał po siedzeniu, gdy zaczęłam go drapać za uszkiem wtulił się we mnie i oglądał świat zza okien. Cudowny pies.[/QUOTE] Prawda,ze cudowny:lol: Dzieki Beatko:lol: badz szczesliwy pieseczku:lol: -
Ds wyczarowany z dt! kochaja Stefunia! -dziekujemy !calem sercem!
DORA1020 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
[quote name='feliksik']ależ się cieszę - przynajmniej on znaleziony[/QUOTE] Tez sie ciesze:lol:jaka ulga rowniez dla Ewci,napewno bardzo to przezyla,ale dobrze,ze juz sie znalazl. -
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
[quote name='DZIR']Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. 4.01.2012 przelałam dla NERO 30PLN za styczeń i luty .[/QUOTE] Bardzo dziekujemy:multi::lol::loveu: -
Ds wyczarowany z dt! kochaja Stefunia! -dziekujemy !calem sercem!
DORA1020 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
O matko,Stefanek uciekl:-( w kagancu:crazyeye::-( to juz kilka dni minelo....gdzie on moze byc? oby sie szybko znalazl,bo czlowiek na zawal moze zejsc,napewno ktos go widzial,nie ma takiej opcji,zeby psiaka w kagancu nikt nie widzial,najlepiej poprosic o ogloszenia w radiu,ale tez i w prasie,ze zdjeciem,a tu jak na zlosc dlugi weekend/znowu/.gdzie nigdy nic nie mozna zalatwic. Ja szukalam Saymona,ktory uciekl z Ds,ale nie znalazlam:-(:-( Ale Stefcio napewno sie znajdzie. -
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Nie ma nic zlego ani w tekscie,ani ogloszeniach,Nero po prostu nie ma szczescia:shake: dlugo czeka,ale Janka tez dlugo czekala i w koncu znalazla super domek,moze Nerusiowi tez w koncu sie uda. Tez tego nie rozumiem,ze tak dlugo czeka,Nero taki dobry psiak i taki duzy pieszczoch. Lucynko,a czy Viva juz wplacila wszystkie uzbierane pieniazki,czy cos jeszcze zostalo na ich koncie? -
[quote name='diana79']nie muszą wiedzieć że to Twoja zasługa, możesz udawać że nic o tym nie wiesz w razie czego, po interwencji mam nadzieję załatwią im sądowny zakaz trzymania zwierząt a do tego czasu też mają jakiś sposób aby im tego zabronić, a jak nic się nie zrobi to zwierzaki nadal będą u nich cierpieć a kolejne nowe też sobie moga bezmyślnie zabierać a tak to przynajmniej będa świadomi mniej lub bardziej konsekwencji, kary finansowej i pewnie będa woleli mieć święty spokój niż jakąś fundację czy TOZ na głowie[/QUOTE] Nie,nie...to nie jest takie proste jak piszesz oni nie zaplaca zadnej kary finansowej,sa to ludzie biedni,korzystaja z Opieki Spolecznej,Caritasu i nnych instytucji pomagajacych takim ludziom nie beda swiadomi rowniez zadnej konsekwencji,bo sa to ludzie ograniczeni umyslowo,i ty do nich mowisz,a oni geby otworza i nie rozumieja co do nich mowisz. Byl tutaj na interwencji byly Emir,byla tez policja i co? Moze przez miesiac bali sie,jeszcze tutaj strach moze cos zdzialac. Ale pozniej nikt nie interesowal sie czy oni maja znowu jakies zwierzeta czy nie,wiec znowu zaczeli po malu znosic. Teraz boje sie,ze to moze sie powtorzyc. Ta rodzina musi byc pod stala kontrola,raz w miesiacu ktos tam byc i sprawdzic czy nie maja kolejnych zwierzakow. A czy z Lublina beda przjezdzac i to sprawdzac? Inaczej to nie ma sensu. Tutaj trzeba madrze pomyslec jak zrobic,zeby nie zaszkodzic.
-
[quote name='Ingrid44']Biedny Maluszek, co za ludzie ze do takiego stanu doprowadzili szczylka :([/QUOTE] Mowia,ze im podrzucili malenstwo,ale ja nie wierze oni nie powiedza skad go maja,przeciez tam napewno byly inne szczeniaki i moze tez sa chore:shake: ktos chce przyjechac i odebrac im zwierzeta,ale oni po jakims czasie sprowadza nowe i beda trzymali te zwierzaki w domu i nikt nawet nie bedzie wiedzial,ze jakies zwierzaki tam sa. Dla mnie to duzy problem,bo to ludzie ograniczeni umyslowo. W tej chwili wiem jakie psiaki i kociaki tam sa,bo mi ufaja,ale po interwencji juz do domu mnie nie wpuszcza i nie bede wiedziala,czy sprowadzili nastepnego.
-
Rowniez wielkie dzieki:loveu:
-
Bardzo dziekuje:loveu:w imieniu pieknego rudaska:lol:
-
szczeniaczek Farcik już w swoim cudownym domku !
DORA1020 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
[quote name='diana79']a co z DT kiedy będzie mógł tam trafić bo jak rozumiem na razie nie może iśc do DT ze względu na świerzb?[/QUOTE] Mysle,ze po wizycie kontrolnej,czyli po 12.01 mozna juz myslec o DT u Kasi. -
szczeniaczek Farcik już w swoim cudownym domku !
DORA1020 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
[quote name='auraa']13 miesięcy? Chyba pomyłka. Będzie dobrze. Leki, dobra karma i wyrośnie na psa! Ja takiego kilka lat temu ukradłam. Właściciel twierdził, że najlepiej mu smakują ogórki i pomidory. Tylko to spadało ze stołu po libacji.[/QUOTE] Sory...pewnie,ze pomylka 13 tygodni.