-
Posts
26227 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
Borys już szczęśliwy w swoim wymarzonym domku :) :) :)
DORA1020 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Sliczny psiak:lol: -
Szczebrzeszyn- pomocy! uratujmy serce psiaczka bezimiennego!
DORA1020 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
[quote name='gryf80']przejeżdżam przez niego jak jadę z psami do janowa na "hasanie"lub na grzyby w lasy janowskie.ale staruszek jakis dziwny daja nowa budę darmą a on nie chce może opieka społeczna powinna się nim zająć,bo pewnie skoro tak mówi to chyba nie w pełni umysłowo..[/QUOTE] Staruszek to pies....a facet wcale staruszkiem nie jest.....ale z jego umyslem a takze sercem napewno jest cos nie tak... -
Szczebrzeszyn- pomocy! uratujmy serce psiaczka bezimiennego!
DORA1020 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
[quote name='diana79']5 miesięczna malizna czy ona mieszka w Dt w budzie czy w domu? [IMG]http://images41.fotosik.pl/1287/1ed76037aa32c342.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/1342/c94cffb1a91df880.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/1295/29443ccdf21ed258.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/1343/954778ee97cdc89b.jpg[/IMG][/QUOTE] Sunia jest w domu,to jeszcze malenstwo,podrosniety szczeniak,i w dodatku krotkowlosa. -
Szczebrzeszyn- pomocy! uratujmy serce psiaczka bezimiennego!
DORA1020 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
[quote name='gryf80']ja na zaproszenie,kurde nie mam kasy,ale co najwyżej podniosę.masakra coraz więcej psów ze szczebrzeszyna....i to same najgorsze wypadki.a co tam u tych psiaków teraz słychać.[/QUOTE] A wiesz,to napewno nie koniec...Szczebrzeszyn otoczony wsia.ludzmi bez serc,gdybym o wszystkim chciala powiedziec..........:-(:-(:-( wczoraj Krystyna weszla/bez pozwolenia/ na posesje takiego czlowieka...bez serca...bo pies staruszek na lancuchu zadek przymarzl mu...i nie mogl sie ruszyc,tylko probowal wstac na przednie lapki,a tylu nie mogl oderwac od lodu:-( pies mieszka w za ciasnej budzie....byly tam dziewczyny z Elpisu z nowa buda dla psiaka,facet nie przyjal budy...powiedzial,ze pies bude ma...zostawily tylko pieskowi nowa obroze i lancuch:-( dzisiaj miala byc tam pomoc...tzn.zmuszenie faceta do przyjecia budy...horror:shake: piesek stary,cale zycie na lancuchu,nigdy w zyciu nie byl glaskany:-( moge jeszcze powiedziec o innych tragicznych sytuacjach....:shake: ale nie powiem....naprawde borykamy sie z duzymi problemami o Szczebrzeszynie jeszcze nie raz uslyszycie:shake: -
Szczebrzeszyn- pomocy! uratujmy serce psiaczka bezimiennego!
DORA1020 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Ta kudlata sunia to Muszka a to malenstwo ze zrosnieta lapka nie ma imienia oni ta sunie kopali,tak mowila sasiadka i napewno wtedy zlamali jaj lapke sunia ma rowniez obciety ogonek,albo jej obcieli,albo przytrzasneli drzwiami -
Gabi - DONka już kochana i niezapomiana - ma DS :)
DORA1020 replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
Watpie.....ale zadzwonilam...z Tomaszowa Lub. do Sz-na....za daleko... Facet ma przyjechac i zobaczyc,ale nie robilabym sobie nadziei... -
szczeniaczek Farcik już w swoim cudownym domku !
DORA1020 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
Wyslalam do yolanovi karte leczenia Farcika,wyslalam priorytetem,wiec jutro powinna otrzymac. I wyslalam kase,ktora byla na moim koncie dla Farcika-88zl. Yolanovi potwierdz jak otrzymasz. -
[quote name='diana79']jak tam Misiu sobie radzi w takie mrozy?[/QUOTE] Misiaczkowi na szczescie mrozy nie straszne,zaopatrzyl sie w sadelko:lol: Misio mimo,ze gluchawy i slepawy to wszystkiego ciekawy/ale mi sie rymuje:p/ lubi sobie powyc i poszczekac,i lubi towarzystwo suczek:lol:
-
Gabi - DONka już kochana i niezapomiana - ma DS :)
DORA1020 replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
Skoro jest na forum ON-kow moze ktos ja wypatrzy...oby... -
Szczebrzeszyn- pomocy! uratujmy serce psiaczka bezimiennego!
DORA1020 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Nie ta Ewuniu,druga miala zlamana lapke,ale sie zrosla,jak biedactwo musialo cierpiec jak chodzila ze zlamana lapka:-( sunie dwie zostaly zabrane...nie ma tam juz wiecej...a sasiadka bedzie czuwala czy nie sprowadza nastepnych... zdjecia zrobione juz na tymczasie wysle pozniej dianie i ja poprosze,zebvy wstawila na watek ta sunia byla juz w tej komorce gdzie chcieli zaglodzic tego psiaka,co adoptowal go kierownik schronu czekal by ja taki sam los:shake: -
Zahir - po 2 latach bezdomności trafił do raju :)
DORA1020 replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
Psiaczek cichutko i pokorniutko czeka na swoj domek.Dlugo juz czeka.......... -
Szczebrzeszyn- pomocy! uratujmy serce psiaczka bezimiennego!
DORA1020 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jolanta08']Czy już coś wiadomo o suni ?[/QUOTE] Teraz juz tak. Sasiadka tych ludzi zadzwonila i powiedziala,ze teraz w tej ciemniej i zimnej komorce zamkneli malutka sunie,ktora do tej pory trzymali w domu. Pojechala tam z policja Krystyna,suczki zostaly odebrane.Ta,ktorej zdjecie jest rowniez. Ta malutka sunia jest okropnie zarobaczona,robaki z tylka wylaza,okropnosc.Podadza jej dzisiaj tabletke od robali,ale nie wiem czy pomoze.Sunia miala rowniez zlamana lapke,ktora niestety zrosla sie i sunia kuleje.Sunie sa zaglodzone ,bardzo lgna do ludzi.Ta mala wskoczyla Jurkowi na rece /opiekun psiakow na tymczasie/ i juz nie chciala zejsc,na rekach ja przyniosl. Sunie zostaly zabrane na tymczas. BARDZO PROSZE O POMOC potrzebne sa deklaracje,koszt pobytu jednego psiaka 150+karma ja nie moge ich zabrac bez deklaracji,mam dlugi psiakow bez deklaracji jeszcze za grudzien. Fantow na bazarki juz nie mam,sprzedalam z domu wszystko co bylo do sprzedania..... Bardzo prosze-pomozcie tym suniom. Na koncie mam 70zl to byly wplaty jak zostal zalozony watek i te pieniazki mam,ale potrzeby sa wieksze. -
Borys już szczęśliwy w swoim wymarzonym domku :) :) :)
DORA1020 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Mam nowe zdjecia przystojniaczka,ale nie mam czasu wyslac,ale wysle napewno...moze jeszcze dzisuaj mi sie uda..... -
szczeniaczek Farcik już w swoim cudownym domku !
DORA1020 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
Przyszla kaska dla Farcika od diany-66zl.-z bazarku.Bardzo dziekuje:lol: Na moim koncie jest w tej chwili 88zl.Odesle te pieniazki do yolanovi. -
szczeniaczek Farcik już w swoim cudownym domku !
DORA1020 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
[quote name='yolanovi']o to coś konkretnego:lol:. czekam zatem na info jaki to szampon, bo szkoda malucha, denerwuje go to swędzenie[/QUOTE] Szampon ma nazwe Malaset albo Malased---jest to bardzo drogi szampon,butelka kosztuje 150zl. Wiec kup na centymetry,tak tutaj weci sprzedawali na kapanie Farcika.Do czasu wizyty u weta napewno zlagodzi to swedzenie. -
[quote name='Yv1958']A nie mozna tak kidnaping zrobic?:cool3: Przeciez to jest jakas paranoja!:angryy:[/QUOTE] Zrobi sie...zrobi....
-
szczeniaczek Farcik już w swoim cudownym domku !
DORA1020 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
On musi byc kapany w specjalnym szamponie....zapytam weta w jakim...i napisze..to napewno mu ulzy.... -
szczeniaczek Farcik już w swoim cudownym domku !
DORA1020 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
[quote name='diana79']o nie i koniec dobrych wieści :( może to jakieś uczulenie? on ma jeszcze delikatną skórę po chorobie może obtarł za bardzo sobie brzuszek o dywan? oby nic groźnego, koniecznie do weta jak najszybciej, pieniążki na leczenie są na koncie fundacji więc na razie starczy może wet też zaleci jakieś konkretne jedzonko? może zamówić mu jakąś karmę?[/QUOTE] Kurcze...kolejne zmartwienie:-( nie mozna tak dlugo czekac..jutro dopiero dostane ksiazeczke,zanim do yolanovi dojdzie to tez minie ze dwa dni:shake: a to trzeba juz natychmiast do weta moze ja zadzwonie pozniej,bo teraz ze wzystkim mam urwanie glowy...do weta i niech mi powie jak byl leczony,a ksiazeczke wezma juro i zaraz wysylam. -
Zahir - po 2 latach bezdomności trafił do raju :)
DORA1020 replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
[quote name='diana79']ja mu nie porobię ogłoszeń bo portaciłam wszystkie zapamiętane loginy i hasła nie wiem ile czasu mi zejdzie nim to odzyskam zamówiłam mu pakiet 55 ogłoszeń na bazarku na Warszawę [URL="http://www.dogomania.pl/threads/221322-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-%29-Zbieram-zam%C3%B3wienia%21Do-18.02-g.22-00.Na-Pszczyn%C4%99"]http://www.dogomania.pl/threads/221322-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-%29-Zbieram-zam%C3%B3wienia!Do-18.02-g.22-00.Na-Pszczyn%C4%99[/URL].[/QUOTE] Wielkie dzieki diana:multi::lol::multi::lol: caluski od Zahirka:loveu: -
Gabi - DONka już kochana i niezapomiana - ma DS :)
DORA1020 replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
[quote name='diana79']przepiękna sunia :) oby szybko dom znalazła Dora ona na pewno ma poniżej roku?[/QUOTE] Wlasnie nie wiem,ta jest chyba starsza,ale trudno mnie samej okreslic wiek. Ale na pewno ma wiecej iz 10m-cy,moze 2 lata? To sliczna i bardzo madra sunia...ale pilnie szuka nowego DT,w tym musi byc uwiazana i bardzo cierpi z tego powodu...a ja jeszcze bardziej.... sunia niestety ma sklonnosci do ucieczki i gdyby nie byla uwiazana ucieklaby sobie gdyby sunia mieszkala w domu i byla wyprowadzana na spacerki,to napewno nie ucieklaby,mozna ja nawet pusicic/pod kontrola/ zeby sobie pobiegala,bo zaraz wraca na zawolanie,jest madra czip trzeba by sprawdzic u weta -
Zahir - po 2 latach bezdomności trafił do raju :)
DORA1020 replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
Ludzie....gdzie jestescie? Czy nikt oprocz mnie i Ty$ki nie zajrzy do takiego kochanego psiaczka,ktory tak dlugo czeka na dom.