-
Posts
26227 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
Zahir - po 2 latach bezdomności trafił do raju :)
DORA1020 replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
Zahirku...nie poddawaj sie..napewno gdzies jest ktos,kto Cie pokocha jak na to zaslugujesz. -
szczeniaczek Farcik już w swoim cudownym domku !
DORA1020 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
[quote name='yolanovi']Dora czy on w ogóle miał jakieś szczepienia? był odrobaczany? dostał coś na pchły?[/QUOTE] Szczepien nie mial,bo byl leczony,byl odrobaczony..on dopiero dochodzi do zdrowia po tej chorobie. Nie wiem czy w tej chwili mozna go odpchlic,on mial chora skore,wiec nie wiem,zapytam weta we wtorek bede u weta,to wezme ksiazeczke,karte leczenia Farcika i Ci wysle. Farcik ma olbrzymi apetyt,tutaj palaszowal,ze hej.... -
szczeniaczek Farcik już w swoim cudownym domku !
DORA1020 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
Ostatnie wydatki na Farcika: -paliwo do Lublina-70zl -sucha karma-0,5kg--6.50zl -smycz-8.40zl Ogolem na Farcika wydalam 488zl Na moim koncie bylo 510zl Zostalo:[B][COLOR=black]22zl[/COLOR][/B] Yolanovi prosze wyslij mi numer konta na pw to wysle pieniazki Napewno sa jeszcze jakies wplaty w Vivie,to jak beda wydatki na Farcika to wysle,a napewno beda,bo szczepienia sie Farcikowi naleza:lol: Dziekuje yolanovi za pomoc maluchowi:loveu::loveu::loveu: -
szczeniaczek Farcik już w swoim cudownym domku !
DORA1020 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
Fotki cudne:lol: dziekuje ludka,ze go zawiozlas do Katowic:multi::lol::loveu:bardzo dziekuje:loveu::loveu: no i oczywiscie Beci:loveu::lol::loveu:dzieki wielllkie:loveu: -
Tak biedna jest ta sunia,i tak sie garnie do czlowieka,a oni chca z niej zrobic robota do pilnowania...nie wiem czego.... i powiedzieli,ze sunia bedzie miala szczeniaki,bo oni maja komu oddac... a policji powiedzieli,ze sunia dostaje zastrzyki zeby nie miala szczeniakow... nie bedzie latwo...a najgorzej szkoda mi suni,ida takie mrozy,ja jej zanoslam slome,bo lezala na golych deskach,ale musze tej slomy dolozyc,zeby mogla zakopac sie w tej slomie jak powiedzialam,ze sunia ma cos z lapka,bo podnosi ja caly czas do gory,albo ma chora,albo jej zimno,to co uslyszalam od niego...nie napisze...szkoda nerwow...
-
szczeniaczek Farcik już w swoim cudownym domku !
DORA1020 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
[quote name='yolanovi']szeleczki ze smyczką, podkłady, zabaweczki i jedzonko czekaja na malucha. mam nadzieję, że wszystko pójdzie gładko z transportem. czy mały ma książeczkę, jakieś szczepienia i jakieś lekarstwa do brania na teraz?[/QUOTE] Bardzo dziekuje wszystkim za pomoc:lol::loveu: Becia przyjechala po maluszka i juz pojechal,dostal na droge szeleczki i smyczke. Tez witaminy,ktore bedzie bral.jedna tabletke dziennie. Nie ma ksiazeczki,moze w e wtorek bede u weta,to wezme i wysle. -
Zahir - po 2 latach bezdomności trafił do raju :)
DORA1020 replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
A przede wszystkim usilnie szukamy domku,Zahirek juz 2 lata w Dt,niesprawiedliwe..... -
[quote name='diana79']mogę ale dopiero w poniedziałek bo mam to wszystko w pracy, nie mam nic i nie wiem o Elzie, Pupilku, Malwinie, Kruszynku, Dora czy one są nadal do adopcji? 2 szczeniaki z przystanku autobusowego są w DS tak? szczeniak z rodziny patalogicznej o Fart Czako nie kojarzę? Dora musi to potwierdzić[/QUOTE] W 1 poscie jest napisane,ktore sa juz w DS Elza w BDT,Pupilek w DS,Malwinka w BDT,Kruszynek w BDT,Czako uciekl z DS
-
Dziekuje:lol:Flaperek wlasnie taki jest.Osoba,ktora dala mu BDT ciagle pyta czy nikt nie pytal o Flaperka. Pytal...i owszem...z W-wy,ale osoba,ktora pytala chciala go zobaczyc i pytala dlaczego dajemy ogloszenia na W-we jak pies jest k/Zamoscia. Ale co to przeszkadza:shake:Janka i Zojka pojechaly do W-wy i nie bylo to problemem.
-
Dziekuje wszystkim za obecnosc na watku:lol: sunia dzisiaj bedzie w Dt dziekuje diana za zalozenie watku:lol: koszt sterylki suni pokryje gmina,dzwonilam do burmistrza i zgodzil sie/chociaz tyle/
-
szczeniaczek Farcik już w swoim cudownym domku !
DORA1020 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
[quote name='yolanovi']mama mieszka w Sosnowcu, w bloku na 7 piętrze ale jest winda. Ja pomogłabym mamie przy maluchu, bo moja mama to pani już po 70-tce ale z takim maleństwem na pewno da radę. o ile moja propozycja jest do przyjęcia to trzebaby się rozejrzeć za transportem. DT oczywiście bezpłatny, jedynie na ewentualne wizyty u weta potrzebne byłyby środki finansowe[/QUOTE] Bardzo dziekuje yolanovi:loveu:to naprawde cudowna propozycja,Farcik to grzeczny maluszek,oczywiscie trzeba go wyprowadzac na krotki sapcerek,ale jak jest winda,to nie bylo by problemu.Farcik napewno sie dogada z kotkiem,a nawet lepiej,ze jest jakies zwierzatko,bedzie mu razniej,to cudny maluch i tyle juz wycierpial. Jakies pieniazki sa na koncie Vivy/nawet nie wiem ile/ to bylo by na ewentualne wizyty u weta,pozniej szczepienie.Nie bedzie z tym problemu. Kto moze napisac na transportowym,ze szukamy transportu do Sosnowca? Nie bedzie latwo...ale moze by napisac,ze z Lublina do Sosnowca bedzie latwiej znalezc,bo z Zamoscia to chyba zadnych szans. Do Lublina bysmy zawiezli Farcika. -
szczeniaczek Farcik już w swoim cudownym domku !
DORA1020 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Sarunia-Niunia']Ok, rozumiem, że mieszka w budzie...:(:(:(.... Ale czy ten ktoś, u kogo mieszka w budzie na zewnątrz, nie może się poświęcić i wziąć Go do domu na 10 minut, żeby zrobić jakieś ładne zdjęcia? Przecież pamiętajmy, że im słodsze fotki, tym lepiej dla Maluszka! Jak trzeba będzie pomogę w ogłaszaniu Farcika!!![/QUOTE] Nie ma takiej mozliwosci,nie mam na to wplywu,i tak ciesze sie,ze DT jest i mam gdzie umieszczac psiaki,dlugo szukalam Dt na tym terenie. Jestem i wdzieczna rowniez za to,ze wzieli szczeniaczka ze swierzbem,napewno nikt by mi nie przyjal psiaka chorego na swierzb. Oni sie zgodzili,wozili go do weta do Zamoscia,kapali. Do domu go nie wezma,dlatego szukam dla niego DT. Osoba,ktora miala go wziac na tymczas,nie zgodzila sie ze wzgledu na jego chorobe,dlatego potrzebny jest nowy tymczas. -
Eeeeee,nie bedzie tak zle,to platoniczna milosc:eviltong: moze raczej uwielbienie pieknosci:p
-
Jest wplata za grudzien od Roland_De.Bardzo dziekuje:loveu: Misiaczka opuscily Janka i Zojka.Pojechaly do DS.Bardzo dlugo czekaly...1,5roku. No i dolaczyla kolejna bida,sliczna ON-ka Gabi.Misio sie zakochal:eviltong:zawsze chce byc blisko suni:lol:
-
szczeniaczek Farcik już w swoim cudownym domku !
DORA1020 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
Prosimy...maluch jest uroczy,juz biega z psiakami,nawet szczeka:eviltong::lol: -
Najpiękniejsza Żabka na świecie ma swojego Człowieka !
DORA1020 replied to mussimusk's topic in Już w nowym domu
[quote name='diana79']pewnie Dora nam powie coś więcej o upodobaniach Żabci do wspinaczek po drabinie ;)[/QUOTE] Nie ma co pisac,Zabcia uwielbia chodzenie po drabinie:eviltong:i czasami wchodzi po szczebelkach,lubi tez ganiac z Mundkiem:p dwa zywioly:lol: -
Najpiękniejsza Żabka na świecie ma swojego Człowieka !
DORA1020 replied to mussimusk's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jessii']w sobotę przelałam dla suni 20 zł na konto S.M.E. Szczebrzeszyn.Mam nadzieję, że nic nie pomyliłam.[/QUOTE] Tak,sa pieniazki dla Zabci.20zl.Bardzo dziekuje:loveu: -
szczeniaczek Farcik już w swoim cudownym domku !
DORA1020 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
Na koncie Farcika jest dodatkowo 40zl za bazarkow 20zl z bazarku mikrofon 20zl z bazarku klawiatura Razem na koncie jest [B]93.90zl[/B] -
szczeniaczek Farcik już w swoim cudownym domku !
DORA1020 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
[quote name='diana79']jest cały czas w budzie :( nie ma ogłoszeń tylko FB Dora daj znać czy można go już ogłaszać i szukać DS?[/QUOTE] Mozna go juz oglaszac.Poprosze o nowe zdjecia. -
szczeniaczek Farcik już w swoim cudownym domku !
DORA1020 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolkamadry']ja wplacilam 10 stycznia 30 złotych na fundacje, a na liscie mnie nie ma[/QUOTE] Napewno bedziesz w nastepnym ujeciu:lol: Fundacja ma sporo wplat na rozne psiaki,i naprawde p.Magda Buszko ma duzo pracy,wiec badzmy cierpliwi,wszystkie wplaty beda podane. -
szczeniaczek Farcik już w swoim cudownym domku !
DORA1020 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
Farcik zostal dzisiaj wykapany,mam nadzieje,ze lupiez swierzbowca zginie. Jutro buda prowizorka zostanie spalona,pomieszczenie zdezynfekowane,a Farcik przeniesiony w inne miejsce,blizej pozostalych psiakow. Wetka nie wyznaczyla kolejnej wizyty,Farcik jest zdrowy,no oczywiscie musi brac witamiiny na te 'niedzwiedzie lapki" i dobre jedzonko i juz wszystko powinno byc w porzadku. Prosze szukajmy mu domowego DT. -
szczeniaczek Farcik już w swoim cudownym domku !
DORA1020 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
Wplaty z FB: Jakub Lagiewski-Lodz-28zl Anna Olszewska-Sopot-30zl Marlena Soszynska-Lublin-30zl Karolina Klimkiewicz-W-wa-50zl Elzbieta Baldys-Szczecin-50zl Edyta Bubel-Niszowice-15zl Jacek Majewski-Wroclaw-20zl Na koncie Fundacji Viva z wplat z FB do 10.01.2012r.--jest 223zl.