-
Posts
26225 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Nerus ma teraz duzo ogloszen:lol: i napewno ktos go wypatrzy. -
Borys już szczęśliwy w swoim wymarzonym domku :) :) :)
DORA1020 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Dziekuje diano:loveu:za ogloszenia -
Szczebrzeszyn- pomocy! uratujmy serce psiaczka bezimiennego!
DORA1020 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
W tym tygodniu mam mase roboty,i sterylke Muszki,i wyjazd do DS suni z terminalu i prosby o wizyty p/adopcyjne i tutaj na miejscu,ehhhh ale o psinkach nie zapominam,musze zorganizowac Krystynie wyjazd do Michalowa,ona nie ma auta,ani pieniedzy na autobus,zeby tam dojechac. Moze uda sie w piatek.Dziekuje Kochane cioteczki,ze tu jestescie. -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
DORA1020 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jak to czytam,to tez usmiech mi sie maluje:lol: -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
DORA1020 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Co u Barnusia?Bo jakos cichutko tutaj. -
czteromiesięczna sunia Czika zostaje na stałe w DT
DORA1020 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
One sa takie kochane po mamusi,ich mama to sunia do serca przytul,dobrze,ze ma szanse na domek. Czika to byla bardzo przestraszona,baaaardzo sie bala,najbardziej ze wszystkich maluchow. -
[quote name='ludka']Wczoraj do DS pojechal podobny do Muszki Korek, tylko chudzinka i piesek. Kora78 ma wiecej zgloszen o niego i udostepnia kontakt do zainteresowanych. Moze warto sprobowac. To watek Korka [URL]http://www.dogomania.pl/threads/218131-Korek-jamnikowaty-kosciotrupek-w-DS/page7[/URL][/QUOTE] Tak,Muszka bardzo podobna do Korka,ale psinka taki biedniutki,ciesze sie,ze takie biedactwo ma juz domek. Muszka tak dobrze wyglada,bo w ciazy. Jutro malutka Muszka bedzie wysterylizowana.
-
[quote name='Żunia']Odnośnie suni z Żurawnicy. Nie wiem, kto ją podkarmiał i gdzie była jej stodoła. W środę będę w schronie to zapytam. Postaramy się zrobić jej fotki i wrzucić na zamojskie psiaki. Niestety, nie pomożemy w sprawie psiaków z Michalowa- mamy jamnikowatą sunię, staruszka którego musimy wytransportować do Wrocka i onkę z Kosobud. Jamnikowata już po sterylce, onka na osobnym wybiegu będzie " ciachana" w najbliższym czasie.Zająć się nimi trzeba.[/QUOTE] Szkoda,ze nie mozecie pomoc psiakom z Michalowa:-( dobrze,ze suczki sa sterylizowane,bo inaczej to nalewanie wody do dziurawego dzbanka. Mam nadzieje,ze sunia z Zurawnicy szybko znajdzie dobry domek,jak bedzie na watku zamojskich psiakow bedzie miala wieksze szanse.
-
[quote name='Żunia']Spróbujcie podpisać umowę z dr Kulikiem,to naprawdę dobry lekarz, dyspozycyjny, kocha psy i umie robić to, co robi. Umowa z wetem, który ma taaakie ceny nie ma sensu bytu ( sorry- to jest moje zdanie i może się mylę ).[/QUOTE] Wiem,ze na dr.Kulika mozna liczyc, ale to nie ja podpisuje umowe z wetem,tylko Fundacja Zwierzeta I My,a ta Fundacja ma siedzibe w Poznaniu.
-
Jaki bidulek,dobrze,ze juz ma domek. W Szczebrzeszynie jest podobna sunia,czarna z biala krawatka,wazy ok8kg,jutro bedzie wysterylizowana.
-
Jantar,smutny psiak POJECHAŁ DO WSPANIAŁEGO DOMU!!!
DORA1020 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Niezle to wyglada:lol: a i towarzystwo wazne. U mnie na tymczasie staruszek Misio,niewidzi i nie slyszy,ale jak jest bez towarzystwa trzech malych suczek to wyje,a jak jest z suczkami to radosc niesamowita. I tak z Jantarkiem ale Jantarek dlugo czeka na dom,a tyle ma ogloszen,ale moj Nerus tez juz przeszlo rok czeka na dom,tak to jest.....niektore psiaki maja wiecej szczescia,a niektore bardzo dlugo czekaja na dom. -
Dziekuje bardzo w imieniu Misiaczka:loveu:
-
Szczebrzeszyn- pomocy! uratujmy serce psiaczka bezimiennego!
DORA1020 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Wlasnie,trzeba przemyslec jak to rozgryzc,z wlasnego doswiadczenia wiem,ze nie jest latwo. -
czteromiesięczna sunia Czika zostaje na stałe w DT
DORA1020 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
[quote name='masza44']Trzeba czekać na kogoś sensownego. Co do powyższego domku szkoda słów.Napisze tylko, że ja jestem niezbyt przychylna adopcjom szczeniąt do domów z małymi dziećmi. W 90% traktują szczeniaka jak zabawkę dla dziecka, a przy najmniejszym problemie się pozbywają.[/QUOTE] Tez tak uwazam.tak tez jest z malymi kotkami,dla malych dzieci zywe zabawki. -
Borys już szczęśliwy w swoim wymarzonym domku :) :) :)
DORA1020 replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='diana79']dzięki za rozliczenie uzupełniłam na FB :) a jak tam buda dla Borysa?[/QUOTE] Bedzie w tym tygodniu:lol: -
Miala byc sterylizowana Muszka na koszt Fundacji Zwierzeta i My. Wetka ze Sz-na,ktora ma umowe z Fundacja nie wysterylizuje suni po kosztach jakie placi za sterylke Fundacja, czyli 120zl. Za sterylke trzeba zaplacic 240zl,czyli dolozyc 120zl do tego co zaplaci Fundacja. Tak drogo,poniewaz to sterylka aborcyjna.
-
[quote name='Żunia']Dziś kierownik schroniska złapał w Żurawnicy i przywiózł do schronu bezdomną sunię mieszkającą dotychczas w stodole. Piszę tak informacyjnie, bo podobno ktoś interesował się sunieczką i jej kolejnymi miotami ( podejrzewam, że to była któraś ze szczebrzeszyńskich cioteczek.[/QUOTE] Nic nie slyszalam o suni z Zurawnicy,jest sunia na Brodach,na terminalu,to o niej caly czas p[iszemy.
-
czteromiesięczna sunia Czika zostaje na stałe w DT
DORA1020 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
Dalej cisza.....nikt nie dzwoni:-(nikt nie chce Czikusi:-(kto ja zabierze do DT? Jest taka dobra psinka...