Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26225
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. [quote name='ana666']ja mogę poogłaszać ale po niedzieli-teraz sie ucze na egzamny, a po niedzieli rusze z ogłoszeniami ;)[/QUOTE] Dzieki bardzo:lol:az dziw bierze,ze takie sliczne ,male sunieczki tak dlugo czekaja na dom a jeszcze Zahirek tak dlugo czeka,ale on ma sklonnosc do ucieczek:eviltong:
  2. Jest jedna osoba zainteresowana adopcja Barda,jestem w kontakcie mailowym z ta pania. Pani mieszka w Czestochowie,ale przeprowadza sie/nie wiem kiedy dokladnie/ w Bieszczady. Poprosilam o adres do wizyty przedadopcyjnej,na razie w Czestochowie,a pozniej mysle,ze trzeba by w Bieszczadach,tez nie wiem dokladnie w jakiej miejscowosci.
  3. [quote name='ana666']Kochane cioteczki proszę o podanie numeru konta. chcę wpłacić pieniądze z mojego bazarku[/QUOTE] Wyslalam Ci wczoraj numer konta:lol:
  4. Kolejne dwa szczeniaczki wyrzucone:-(ktos wyrzucil na przystanku autobusowym w Bodaczowie/wies k/Sz-na/ dwie malizny,ale chyba zroznych miotow. Podejrzewam,ze z gieldy z Ploskiego /Zamoscia. Ktos nie sprzedal,albo nie dal i sie pozbyl zostawiajac na przystanku.
  5. [quote name='Becia Lublin']co z Haskim, Dora dzwoniłaś dziś do Przemka ?[/QUOTE] Nie widzialam go od trzech dni.Wiec do Przemka nie dzwonilam.U Sylwi DT caly czas aktualny.
  6. [quote name='mrooowka']Przeklejam z miau: [url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=21&t=136788[/url] Mieszkam w okolicy, ale jednak daleko, a też zapsiona - wygląda na pilne![/QUOTE] Widzialam tego pieska,faktycznie nie wygladal najlepiej,dalam mu jesc,byl glodny,ale glodnych psow,ktore maja wlascicieli biega duzo po ulicach Szczebrzeszyna,te psy sa bardzo glodne,czasami rzucaja sie na chleb. Ja chodze z jedzeniem,karmie te psy,ale czasami mi zabraknie i jak pojawi sie nastepny,to juz bedzie glodny. Ale nie tylko ja karmie psy,sa jeszcze osoby,ktore to robia. U tego psiaka zmylila mnie obroza,czerwona obrozke mial na szyi,ale niestety ogonek podkulony.Byl bardzo smutny.
  7. [quote name='ewa gonzales']:ylsuper::thumbs::thumbs: bazarus kochani dla cudnego Barda [URL]http://www.dogomania.pl/threads/219289-Malusi-bazarus-dla-Barda-ze-..smietnika-od-10.12-17.12-do-godz-23.00[/URL][/QUOTE] Dzieki wielkie za bazarek:multi::loveu:
  8. A kto teraz bedzie Barniemu robil fotki? Jest taki sliczny,ze chcialoby sie go przytulic:lol:
  9. Zadzwonila do mnie wczoraj dziewczyna:lol:a pozniej jej chlopak:lol: a pytaniem czy Nero nie zostal znaleziony pol roku temu na stacji paliw w Boleslawcu,bo oni przygarneli z tamtad psiaka,a byly dwa i nie wiedza gdzie sie podzial drugi. Nero jest prawdopodobnie indentyczny jak ich psiak,ale wiadomo,ze Nero nie byl w Boleslawcu:eviltong: bardzo kochaja swojego pieska i powiedzieli,ze znajda dla Nero dom:p moze tak bedzie:lol: chlopak powiedzial,ze zapozna Nero z ich psiakiem,co mu stanowczo odradzilam;)
  10. Dziekuje cioteczki,ze tu jestescie:lol: pobyt na cmentarzu byl dla suczek wielka trauma,Janka bardziej zaufala ludziom i ja pierwsza zabralam jak cala dygotala na deszczu,na Zojke musialam urzadzic "plowanie",nie dala sie zlapac,a jak ja karmilam,to podchodzila blisko,jednak o zabraniu nie bylo mowy.Dzisiaj sa bezpieczne,ale bardzo potrzebuja milosci czlowieka. Opiekun bedzie musial je nauczyc chodzenia na smyczy,bardzo boja sie obrozy i smyczy,wrecz panika,ogonek chowaja pod siebie i dyla,a on nie chcial ich stresowac i ak zostalo,ale trzeba je jakos do tego przyzwyczaic,bo jak bedzie domek w mieszkaniu w bloku,to bedzie problem.
  11. Dziekuje Ty$ka za zalozenie watku:loveu:dla kochanych suniek
  12. Dziekuje Masza za allegro:loveu: trzeba sunie wysterylizowac,bo nie wiadomo czy znajdzie sie teraz jakis domek dla niej
  13. Bardzo dziekuje Ty$ka za tekst dla suniek,ktore juz tak dlugo czekaja na dom:loveu: Niestety nie doszlo do adopcji suni z terminalu:-( i huski po tygodniowej nieobecnosci znowu na ulicy:-(
  14. [quote name='Jolanta08']Patologia z reguły zgadza się oddać psa za flaszkę wódki,co powiedzieli i za co bądź za ile oddadzą sunię?[/QUOTE] No mysle,ze za ta flaszke pewnie by oddali,jeszcze tak trzeba sprobowac.
  15. Na razie trzeba pomyslec o wyciagnieciu z tamtad suni,niestety nie chca jej oddac. To jest patologia,Krystyna byla tam,zastala cale towarzystwo "pod wplywem",agresywnych,szkoda gadac. Jedyna nadzieja w wykupieniu suni i umieszczeniu jej w Dt.
  16. [quote name='diana79']Ty$ka masz już pierwsze posty :) doszły fotki psiaków na maila? jutro wyślę kolejne ;) nie wiem co się dzieje z Elzą, Sajmonem i innymi psami które są na pierwszej a których nie ogłaszam[/QUOTE] Z Elza tak jak bylo,nadal czeka na dom,oglaszaly ja dziewczyny z Fundacji Sfora Husky Sajmon uciekl,szukalam go przez ogloszenie w prasie,w Psy Zaginione,dzwonilam,byl odzew,ktos go gdzies widzial,a pozniej okazywalo sie,ze to nie on,biedny Sajmon,gdzie on moze byc:-(
  17. Dzieki Ty$ka:loveu: tylko trzeba troszeczke poprawic Zahirek bardziej przypomina huskiego niz owczarka,i ma charakter huskacza,tzn. sklonnosc do ucieczki, Zahir moze mieszkac w mieszkaniu w bloku,ale nie moze zostac sam w mieszkaniu,bo z nudow obgryza drzwi:eviltong: i nie jest wykastrowany. Zahirek to trudny do adopcji psiak ze wzgledu na swoje ucieczki, jak go znalazlam rok temu,to i znalazlam mu dom w pobliskiej wsi,6km od Szczebrzeszyna,osiem razy z tamtad uciekal i za kazdym razem go tam zawozilam,az w koncu dalam spokoj,a ci ludzie nie mieli cierpiliwosci i pewnie nie chcieli troche popracowac z psiakiem,bo za piatym czy szostym razem wrocil do tej rodziny,ale pozniej znowu dal dyla przed moj blok.
  18. Przyszla dzisiaj karma dla bezdomniakow i puszki dla staruszka Kruszynka. Bardzo dziekuje Ingrid:loveu::multi::loveu:
  19. Tak cicho na watku,jak tu pomoc psiakom:-( Deklaracji malo,tylko 10zl to gdzie zabrac te pieski? Dzwonila funia,ze moze przyjac psiaki,ale z zabezpieczeniem finansowym,czyli 250zl za jednego,a deklaracji malo. kochane cioteczki,rozsylajmy watek,zeby uzbierac na pomoc psiakom moze ktos zrobi wydarzenie na FB,tam tez jest pomoc. Psiaki beda mogly byc w hoteliku u funi,ale musza miec na to kase:-(
  20. Krystyna bedzie tam jutro,zobaczymy jak sie sprawy maja.
  21. [quote name='Mazowszanka']Bardziej zdenerwowałam się postawą policji niż wiadomością o kolejnych dręczycielach,bo od policji należałoby spodziewać się więcej niż od zwykłych prymitywów. Biedne psy.[/QUOTE] No coz policja zachowala sie tak a nie inaczej,oprawcy ciesza sie,ze maja poparcie policji
×
×
  • Create New...