-
Posts
26225 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
Najpiękniejsza Żabka na świecie ma swojego Człowieka !
DORA1020 replied to mussimusk's topic in Już w nowym domu
O jejku,jejku...jaki sliczny widok,Malwinka do raju trafila:lol:slicznosci mordeczka:lol: Masza,ale widze,ze i dla Ciebie miejsca starczylo...zmiescilas sie:evil_lol: -
Roland_De wplacil swoja deklaracje za listopad.Bardzo dziekuje:loveu:
-
Najpiękniejsza Żabka na świecie ma swojego Człowieka !
DORA1020 replied to mussimusk's topic in Już w nowym domu
[quote name='mussimusk']jutro wysyłam obroże smycz i adresówkę , coby sunia poczuła się bardziej domowa niż bezdomna :) [IMG]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/s320x320/382714_10150416181246389_540366388_8939239_1766658550_n.jpg[/IMG][/QUOTE] Dotarl komplecik dla Zabusi:lol: Bardzo dziekuje:loveu: -
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ingrid44']Troche mnie tu nie bylo z powodu wyjazdu ale widze ze i tak cicho u Nerusia. Chyba nikt sie nie odezwal z allegro :([/QUOTE] Chyba nikt:shake:a tak niewiele Nerusiowi potrzeba do szczescia... -
Jantar,smutny psiak POJECHAŁ DO WSPANIAŁEGO DOMU!!!
DORA1020 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Wszystkiego dobrego dla Jantarkowych cioteczek:lol: [IMG]http://img853.imageshack.us/img853/7287/76469557.gif[/IMG] -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
DORA1020 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dolaczam do zyczen:lol:tak Barniemu dobrego domku:lol:zycze rowniez. -
Bard, szczeniak ze śmietnika trafił na salony :)
DORA1020 replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
[quote name='diana79']to wspaniale że już 9 możesz go zabrać :) mi też przypomina malamuta bardziej niz owczarka ;) a z Krakowa mogłabyś go odebrać? ja myślę ze do Krakowa szybciej udało by się coś załatwić bo ktoś jeździ z Zamościa do Krakowa tylko nie pamiętam kto? było o tym pisane w sprawie przewozu szczeniaków na wątku szczebrzeszyniaków DORA pamiętasz?[/QUOTE] Ale do Krakowa nikt z Zamoscia nie jezdzi,mialam problem ze szczeniakami To do Warszawy jezdzi z Zamoscia Przemek,a do Krakowa niestety...... szczeniaki pojechaly "przy okazji" zabrala je Zadra,jak wiozla psiaka,/chyba do DS/ -
Dolaczam do zyczen,SPOKOJNYCH I DOBRYCH SWIAT dla dobrych cioteczek:loveu:
-
Bard, szczeniak ze śmietnika trafił na salony :)
DORA1020 replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
[quote name='martu0']urodzony model z niego :)[/QUOTE] Tez tak mysle Bartus bawi sie pileczka,sam jak pluszaczek:lol: -
Najpiękniejsza Żabka na świecie ma swojego Człowieka !
DORA1020 replied to mussimusk's topic in Już w nowym domu
Cudne zdjecia,cudne "malenstwo" a mamusia jest tez taka kochana,zeby znalazla szybciutko dobry domek -
Najpiękniejsza Żabka na świecie ma swojego Człowieka !
DORA1020 replied to mussimusk's topic in Już w nowym domu
[INDENT][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/6823/czikakawoszka.jpg[/IMG] Super reklama Nesquika:eviltong::lol: [/INDENT] -
Bard, szczeniak ze śmietnika trafił na salony :)
DORA1020 replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
A jakim cudem on taki spokojniutki przy robieniu zdjec? Bartus chyba do niego bardziej pasuje niz Bard,usmiechniety pysio a co do apetytu,to tak jak pisalam wczesniej Bartus nie lubi suchej karmy i pewnie dlatego -
ciesze sie,ze wszystko dobrze,trzymajcie sie Dianki:lol:
-
Caly dzien dzisiaj mysle o tym....
-
Borys już szczęśliwy w swoim wymarzonym domku :) :) :)
DORA1020 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Otrzymalam od Handzi 200zl na PDT.Dziekuje:loveu: -
Najpiękniejsza Żabka na świecie ma swojego Człowieka !
DORA1020 replied to mussimusk's topic in Już w nowym domu
foto tylko zabkow?:pa gdzie calosc pieknotki?:lol: -
Bard, szczeniak ze śmietnika trafił na salony :)
DORA1020 replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
Udalo mi sie wczoraj odpchlic Barda Fripexem,ale nic to nie dalo,strasznie zapchlony:shake: dzisiaj caly dzien byl na smietniku po poludniu funia przyjechala po niego i go zabrala biedactwo zarobaczone i zapchlone bardzo,funia mowila ,ze zwymiotowal robalami slini sie,pewnie bardzo sie boi,jest taki kochany,lagodny i dobry,zeby juz byl ten luty jak czekalam na funie,wzielam go do swojego popsutego auta i tam czekalismy na nia i Bard zasnal,taki byl zmeczony tym bieganiem i siedzeniem na smietniku,tak mi bylo szkoda budzic go i wpychac do kontenera,ale nie bylo innego wyjscia teraz juz bedzie lepiej i dobrze,ze DS juz czeka na "malucha" kupilam mu obroze i smycz,teraz tylko szczepienia,odrobaczenia,zeby tylko dobrze to wszystko zniosl. -
[quote name='masza44']Dziewczyny działacie jak burza![/QUOTE] Oj,burza byla wczoraj,jak nie wiadomo bylo czy pojada... ale,dzieki Ludce i Beci wszystko dobrze sie skonczylo:lol: dzwonilam do P.Sylwi,wszystko jest w porzadku,psiaki dostaly imiona:Mania i Bruno:lol: a w sobote wystapia z P.Sylwia w TVP3
-
Najpiękniejsza Żabka na świecie ma swojego Człowieka !
DORA1020 replied to mussimusk's topic in Już w nowym domu
[quote name='mussimusk']jutro wysyłam obroże smycz i adresówkę , coby sunia poczuła się bardziej domowa niż bezdomna :) [IMG]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/s320x320/382714_10150416181246389_540366388_8939239_1766658550_n.jpg[/IMG][/QUOTE] Dziekuje mussimusk:loveu: -
Najpiękniejsza Żabka na świecie ma swojego Człowieka !
DORA1020 replied to mussimusk's topic in Już w nowym domu
Becia Lublin zadeklarowala,ze bedzie zbierala na swoje konto deklaracje z dogo,poprosilam ja o to.Dzieki Becia:loveu: Poniewaz PDT nie wystawia faktur,potrzeba zebrac 150zl. Wplaty do Vivy beda na karme,odpchlenie,odrobaczenie,szczepienia. Z Viva ja sie bede rozliczla fakturami.