Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26225
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. O jejku,jejku...jaki sliczny widok,Malwinka do raju trafila:lol:slicznosci mordeczka:lol: Masza,ale widze,ze i dla Ciebie miejsca starczylo...zmiescilas sie:evil_lol:
  2. Roland_De wplacil swoja deklaracje za listopad.Bardzo dziekuje:loveu:
  3. [quote name='mussimusk']jutro wysyłam obroże smycz i adresówkę , coby sunia poczuła się bardziej domowa niż bezdomna :) [IMG]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/s320x320/382714_10150416181246389_540366388_8939239_1766658550_n.jpg[/IMG][/QUOTE] Dotarl komplecik dla Zabusi:lol: Bardzo dziekuje:loveu:
  4. [quote name='Ingrid44']Troche mnie tu nie bylo z powodu wyjazdu ale widze ze i tak cicho u Nerusia. Chyba nikt sie nie odezwal z allegro :([/QUOTE] Chyba nikt:shake:a tak niewiele Nerusiowi potrzeba do szczescia...
  5. Wszystkiego dobrego dla Jantarkowych cioteczek:lol: [IMG]http://img853.imageshack.us/img853/7287/76469557.gif[/IMG]
  6. Radosnych Swiat dla wszystkich dobrych serduszek [IMG]http://img853.imageshack.us/img853/7287/76469557.gif[/IMG] zdrowka i wszystkiego naj..naj...
  7. Dolaczam do zyczen:lol:tak Barniemu dobrego domku:lol:zycze rowniez.
  8. [quote name='diana79']to wspaniale że już 9 możesz go zabrać :) mi też przypomina malamuta bardziej niz owczarka ;) a z Krakowa mogłabyś go odebrać? ja myślę ze do Krakowa szybciej udało by się coś załatwić bo ktoś jeździ z Zamościa do Krakowa tylko nie pamiętam kto? było o tym pisane w sprawie przewozu szczeniaków na wątku szczebrzeszyniaków DORA pamiętasz?[/QUOTE] Ale do Krakowa nikt z Zamoscia nie jezdzi,mialam problem ze szczeniakami To do Warszawy jezdzi z Zamoscia Przemek,a do Krakowa niestety...... szczeniaki pojechaly "przy okazji" zabrala je Zadra,jak wiozla psiaka,/chyba do DS/
  9. Dolaczam do zyczen,SPOKOJNYCH I DOBRYCH SWIAT dla dobrych cioteczek:loveu:
  10. [quote name='martu0']urodzony model z niego :)[/QUOTE] Tez tak mysle Bartus bawi sie pileczka,sam jak pluszaczek:lol:
  11. Cudne zdjecia,cudne "malenstwo" a mamusia jest tez taka kochana,zeby znalazla szybciutko dobry domek
  12. [INDENT][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/6823/czikakawoszka.jpg[/IMG] Super reklama Nesquika:eviltong::lol: [/INDENT]
  13. A jakim cudem on taki spokojniutki przy robieniu zdjec? Bartus chyba do niego bardziej pasuje niz Bard,usmiechniety pysio a co do apetytu,to tak jak pisalam wczesniej Bartus nie lubi suchej karmy i pewnie dlatego
  14. ciesze sie,ze wszystko dobrze,trzymajcie sie Dianki:lol:
  15. Caly dzien dzisiaj mysle o tym....
  16. Otrzymalam od Handzi 200zl na PDT.Dziekuje:loveu:
  17. [quote name='Becia Lublin']co taka cisza u pięknych suczek ?[/QUOTE] Wlasnie....taka cisza juz od przeszlo roku:-(
  18. foto tylko zabkow?:pa gdzie calosc pieknotki?:lol:
  19. Udalo mi sie wczoraj odpchlic Barda Fripexem,ale nic to nie dalo,strasznie zapchlony:shake: dzisiaj caly dzien byl na smietniku po poludniu funia przyjechala po niego i go zabrala biedactwo zarobaczone i zapchlone bardzo,funia mowila ,ze zwymiotowal robalami slini sie,pewnie bardzo sie boi,jest taki kochany,lagodny i dobry,zeby juz byl ten luty jak czekalam na funie,wzielam go do swojego popsutego auta i tam czekalismy na nia i Bard zasnal,taki byl zmeczony tym bieganiem i siedzeniem na smietniku,tak mi bylo szkoda budzic go i wpychac do kontenera,ale nie bylo innego wyjscia teraz juz bedzie lepiej i dobrze,ze DS juz czeka na "malucha" kupilam mu obroze i smycz,teraz tylko szczepienia,odrobaczenia,zeby tylko dobrze to wszystko zniosl.
  20. [quote name='ana666']To będe ogłszac oddzielnie, postram sie już dziś ruszyc z ogłoszeniami, a jak nie to jutro:)[/QUOTE] Dzieki ana:loveu:
  21. A,jeszcze zapomnialam napisac,ze DT Ziomka jest teraz DS.:lol: Tak sie ciesze,bo to taka dobra i kochana psinka:lol:
  22. [quote name='masza44']Dziewczyny działacie jak burza![/QUOTE] Oj,burza byla wczoraj,jak nie wiadomo bylo czy pojada... ale,dzieki Ludce i Beci wszystko dobrze sie skonczylo:lol: dzwonilam do P.Sylwi,wszystko jest w porzadku,psiaki dostaly imiona:Mania i Bruno:lol: a w sobote wystapia z P.Sylwia w TVP3
  23. [quote name='mussimusk']jutro wysyłam obroże smycz i adresówkę , coby sunia poczuła się bardziej domowa niż bezdomna :) [IMG]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/s320x320/382714_10150416181246389_540366388_8939239_1766658550_n.jpg[/IMG][/QUOTE] Dziekuje mussimusk:loveu:
  24. Becia Lublin zadeklarowala,ze bedzie zbierala na swoje konto deklaracje z dogo,poprosilam ja o to.Dzieki Becia:loveu: Poniewaz PDT nie wystawia faktur,potrzeba zebrac 150zl. Wplaty do Vivy beda na karme,odpchlenie,odrobaczenie,szczepienia. Z Viva ja sie bede rozliczla fakturami.
  25. Dwa szczeniaczki znalezione na przystanku autobusowym w Bodaczowie pojechaly dzisiaj do DT w W-wie do p.Sylwii. Dziekuje wszystkim,ktorzy pomogli mi w organizacji transportu:loveu: Przemkowi z Zamoscia:loveu: Beci Lublin:loveu: i Lutce:loveu:
×
×
  • Create New...