-
Posts
26227 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
Szczebrzeszyn- pomocy! uratujmy serce psiaczka bezimiennego!
DORA1020 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
[quote name='DIF']Suniątko jest już u nas! Nie będzie miała na imię ani "Muszka", bo jedną już mamy: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/219620-Ma%C5%82a-Muszka-o-spojrzeniu-zranionej-sarny-......-%28?p=18218952#post18218952"][COLOR=blue][U][B]Muszka[/B][/U][/COLOR][/URL] Ani Karusia, bo jedną już mamy: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/217523-Karo...-Przepi%C4%99kna-sunia....%21"][COLOR=blue][U][B]Karo[/B][/U][/COLOR][/URL] Będzie się chyba nazywała Masza! Powiem jedno... baaaardzo mi się ta sunieczka podoba! Taki czarny, nastroszony, maleńki lisek! :loveu: I niestety podejrzewam, że jest w ciąży. Jest dosyć gruba i ma wywalone cycuchy na wierzch! :([/QUOTE] Chyba jest..zostala zabrana juz takim stanie, -
[quote name='DORA1020']od psychicznie chorej kobiety zostaly zabrane szczeniaki,nie wiem ile w sumie bylo ich 6 ,jeden mial zlamana lapke i juz nie zyje[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/217941-Szczebrzeszyn-pomocy!-uratujmy-serce-psiaczka-bezimiennego!/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] Krystyna zabrala je,ale nie wiem czy wszystkie,dzwonila,ze sa jakies problemy,caly czas plakala i nie moglam jej zrozumiec,mowila,ze szczeniaki sa w oplakanym stanie i zawiezli je od razu do weta co dalej,nie wiem....[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/217941-Szczebrzeszyn-pomocy!-uratujmy-serce-psiaczka-bezimiennego!/images/smilies/shake.gif[/IMG] :-(:-([/QUOTE] Trzy szczeniaki byly juz w stanie agonalnym,zostaly przez wetow uspione[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] uratowane dwa,trafia na tymczas....
-
Szczebrzeszyn- pomocy! uratujmy serce psiaczka bezimiennego!
DORA1020 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
[quote name='DORA1020']Przy dobrych wiadomosciach i niestety nie dobre:shake: od psychicznie chorej kobiety zostaly zabrane szczeniaki,nie wiem ile w sumie bylo ich 6 ,jeden mial zlamana lapke i juz nie zyje:-( Krystyna zabrala je,ale nie wiem czy wszystkie,dzwonila,ze sa jakies problemy,caly czas plakala i nie moglam jej zrozumiec,mowila,ze szczeniaki sa w oplakanym stanie i zawiezli je od razu do weta co dalej,nie wiem....:shake:[/QUOTE] Trzy szczeniaki byly juz w stanie agonalnym,zostaly przez wetow uspione:-( uratowane dwa,trafia na tymczas.... -
od psychicznie chorej kobiety zostaly zabrane szczeniaki,nie wiem ile w sumie bylo ich 6 ,jeden mial zlamana lapke i juz nie zyje[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/217941-Szczebrzeszyn-pomocy!-uratujmy-serce-psiaczka-bezimiennego!/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] Krystyna zabrala je,ale nie wiem czy wszystkie,dzwonila,ze sa jakies problemy,caly czas plakala i nie moglam jej zrozumiec,mowila,ze szczeniaki sa w oplakanym stanie i zawiezli je od razu do weta co dalej,nie wiem....[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/217941-Szczebrzeszyn-pomocy!-uratujmy-serce-psiaczka-bezimiennego!/images/smilies/shake.gif[/IMG] :-(:-(
-
Zahir - po 2 latach bezdomności trafił do raju :)
DORA1020 replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
Cz Zahirek ma jakies ogloszenia? -
Gabi - DONka już kochana i niezapomiana - ma DS :)
DORA1020 replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
Potrzebuje rowniez kogos do przeprowadzenia wizyty w Warszawie-Grochow Pan nie odpuszcza,tez chce miec szanse.Wybiore najlepsze miesjce dla suni. -
Szczebrzeszyn- pomocy! uratujmy serce psiaczka bezimiennego!
DORA1020 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Przy dobrych wiadomosciach i niestety nie dobre:shake: od psychicznie chorej kobiety zostaly zabrane szczeniaki,nie wiem ile w sumie bylo ich 6 ,jeden mial zlamana lapke i juz nie zyje:-( Krystyna zabrala je,ale nie wiem czy wszystkie,dzwonila,ze sa jakies problemy,caly czas plakala i nie moglam jej zrozumiec,mowila,ze szczeniaki sa w oplakanym stanie i zawiezli je od razu do weta co dalej,nie wiem....:shake: -
Szczebrzeszyn- pomocy! uratujmy serce psiaczka bezimiennego!
DORA1020 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Za transport Muszki do Lublina zaplacilam 70zl -
Szczebrzeszyn- pomocy! uratujmy serce psiaczka bezimiennego!
DORA1020 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
[quote name='diana79']ok roczna suńka jest w DT w budzie a druga półroczna jest w tym samym DT w domu tak Dora?[/QUOTE] Tak,zgadza sie. Nie pisalam tego wczesniej,bo do konca nie bylo wiadomo,ktora sunia bedzie w hoteliku. Miala jechac biala malutka sunia,ktora jest w rodzinie patologicznej,i biega po Szczebrzezynie w poszukiwaniu jedzenia. Jednak nie udalo sie jej zlapac,a mialam na to tylko 2 dni,bylo bardzo zimno i bidulka sie gdzies skryla,ale nie zapomniam o niej,i tej pomocy niedlugo bede dla nie szukac. Wobec czego pojechala Muszka z Michalowa. Hotelik u DIF k/W-wy oplaca BiankaO.Bardzo dziekuje:loveu: Bianka bedzie szukala suni domu:lol: Po Muszke przyjechala Becia Lublin i zabrala ja do Lublina,dzieki:lol: a z Lubilna zabierze ja niezawodna Ludka/ktorej ostatnio troche dokuczam;)/ Muszka w drodze do W-wy:lol: Dzieki wielkie Ludka:lol::lol::lol: Dziekuje wszystkim zaangazowanym w pomoc:lol::loveu::lol: -
Tak,wlasnie przyszla.Dziekuje bardzo:loveu: I przyszlo 300zl od mari.Dziekuje:loveu:
-
Szczebrzeszyn- pomocy! uratujmy serce psiaczka bezimiennego!
DORA1020 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
[quote name='rudakacha']Deklaruję po 20 PLN na obydwie sunie czyli razem 40 PLN stałej. Ale mocna jestem w matmie, co...;-) Podajcie proszę namiary na nr konta. A tak na marginesie... zatłukłabym sq....synów "właścicieli"...[/QUOTE] Bardzo dziekuje za deklaracje:loveu: konto takie samo jak do wplaty na staruszka Misia. -
Szczebrzeszyn- pomocy! uratujmy serce psiaczka bezimiennego!
DORA1020 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Na moje konto wplynelo 200zl dla suni.Zaplacilam za DT. Nicka osoby,ktora pomogla nie podaje /na prosbe/ Bardzo dziekuje za pomoc:lol::loveu::lol: -
Zahir - po 2 latach bezdomności trafił do raju :)
DORA1020 replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
A czas leci....niedlugo Wielkanoc....nie ma szczescia Zahirek...tak jak Nero... -
Muszka - spokojna, łagodna... w końcu doczekała się HAPPY ENDU :)
DORA1020 replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
Ty$ka Muszka nie wazy 8kg....6kg to gora.....jest malutka,moze na zdjeciach wydaje sie wieksza,ale to drobinka... -
Flaper - uroczy, młody, towarzyski... czy w końcu odnajdzie miłość?
DORA1020 replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
Ja zagladam.....Flaperek jest w BDT to bardzo mily i lagodny piesek,szybko mial znalezc dom....niestety wciaz czeka moze mieszkac w domu z ogrodem,ale rowniez w mieszkaniu w bloku,Flaperek jest posluszny,nauczony czystosci i chodzenia na smyczy,nic tylko adoptowac:lol: -
Staruszek N.N. Niech świat wie, że żył tu i Miś
DORA1020 replied to agata-air's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zegnaj Mikuniu:-( -
[quote name='Ty$ka']Propac nie ma konserwantów, generalnie jest to lepsza wersja Royala, to amerykańska karma. Na wagę - chodzi o to, że nie jest w normalnym opakowaniu, ale w woreczkach [nigdy tak nie kupuję, ale ostatnio dłuuugo szła mi karma i nie doszła zanim mi się wcześniejsza skończyła, więc musiałam wdepnąć do zoologa i kupić na wagę :/]. Zostały mi 2kg... nie wiem czy chcesz, bo jak nie to mogę najwyżej oddać do schroniska ;). Mnie to tam obojętnie czy pójdzie na bezdomne psy do Ciebie, czy tam.[/QUOTE] Chcialabym,pewnie..... ale nie wiem czy psiaki w schronie bardziej nie potrzebuja dostalam teraz karme i psiaki maja,to daj moze do schronu....tam wiecej tych bidulkow.
-
[quote name='Ty$ka']Jaką karmą karmisz psy? :) Niedługo przyjdzie do mnie Bozita, a w tej chwili mam Propac (ale kupowany na wagę :(), którego mój pies nie chce jeść, więc mogłabym Ci wysłać... (tylko jak pisałam, jest kupowany na wagę :/)[/QUOTE] Karmimy psiaki karma Brit i karma,ktora wysyla Ingrid,nie pamietam nazwy,ale psiaki ja wcinaja,az im sie uszy trzesa,ale psiaki jedza tez gotowane. nie znam Propacu....a to,ze na wage,tzn.drogo?czy co?
-
Najpiękniejsza Żabka na świecie ma swojego Człowieka !
DORA1020 replied to mussimusk's topic in Już w nowym domu
[quote name='masza44']Czy doszły moje pieniążki z bazarku?[/QUOTE] Przypomnij mi kiedy wyslalas i ile? -
Szczebrzeszyn- pomocy! uratujmy serce psiaczka bezimiennego!
DORA1020 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
[quote name='diana79']Dora to jest tragiczne co piszesz... :([/QUOTE] Nie napisalam jeszcze o wszystkich przypadkach:-( kiedys jakas dziewczyna ze Szczecina powiedziala mi,ze cieszy sie ,ze nie mieszka w tych stronach.....nie dziwie sie jej....tutaj ludzie bardzo zle traktuja zwierzeta:-( kiedys Krystyna zobaczyla chorego kotka,zwrocila ludziom uwage,ze trzeba go zawiezc do lekarza,to baby malo nie skonaly ze smiechu....kota do lekarza?...zdechnie i po krzyku.... nie...wystarczy...juz nic nie pisze....