-
Posts
26227 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
Widzilam wpis na FB,zeby suniom podawac antybiotyk i zostawic je tam gdzie sa. Zastanawiam sie czy ludzie mysla,czy po prostu pisza tak,zeby pisac...:shake: te sunie trzeba zabrac,i to natychmniast. Rodzina jest uboga,niezaradna zyciowo,w domu jest niepelnosprawne dziecko. Nikt nie bedzie podawac antybiotykow,tam nie podawano jedzenia,a co mowic o leczeniu.
-
DT dla suniek potrzebny na wczoraj...sunie bardzo cierpia,sa wyglodniale,jest im bardzo zimno,wczoraj zawiozlysmy jedzenie i slome,ale nie mamy takich mozliwosci codziennie tam dojezdzac.Ta chora sunia dygotala z zimna,jest cala obolala,lapki spuchnieta,na nich nie gojace sie rany,swedzi ja...bol..bol... krwawiace rany na ciele suni...w naszych sercach....
-
Tobi juz w swoim cudownym domku zameszkał z Farcikiem :)
DORA1020 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
[quote name='krakowianka.fr']czy z malych kuleczek zostala tylko jedna?[/QUOTE] Zostal niestety jeden...taki sliczniutki,malutki i tak cichutko popiskuje...tak mi go szkoda... -
Szczebrzeszyn- pomocy! uratujmy serce psiaczka bezimiennego!
DORA1020 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
[quote name='rudakacha']Ok, właśnie poszło 40 PLN dla suniek.[/QUOTE] Bardzo dziekuje:loveu: -
Tobi juz w swoim cudownym domku zameszkał z Farcikiem :)
DORA1020 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
Niestety piesiulka nie czuje sie dobrze,ma wydety brzuszek i cichutko popiskuje..... wetka kazala podac espumisan,ale boje sie:-( -
Tobi juz w swoim cudownym domku zameszkał z Farcikiem :)
DORA1020 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
Mala sunieczka uspiona:-(:-( a byla taka wesola,bawila sie,a pozniej dostala biegunki i rano Krystyna zawiozla do weta,ktory zdecydowal eutanazje:-( ta kobieta nie zabila deska tego szczeniaka,ona tak tlumaczyla,dlaczego on nie zyje ze spadla na niego deska,ta kobieta mimo choroby plakala,ze tak sie stalo i obwiniala sie,ze to jej wina.Ale ta kobieta jest chora. Zostaly tam 2 psy,z poprzedniego miotu i ich mama suczka Napewno w zlym stanie,nie wiemy w jakim,ta kobieta nie pokazala ich na razie Krystyna chce to zalatwic polubownie z nia,bez policji.... jak sie nie uda,to dopiero interweniuje policja...tylko gdzie te psiaki zostana zabrane? To kolejny problem..... -
Gabi - DONka już kochana i niezapomiana - ma DS :)
DORA1020 replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
Pan z W-wy upomina sie o wizyte p/adopcyjna.Mieszka na Wilanowskiej.Czy to na Grochowie? -
Szczebrzeszyn- pomocy! uratujmy serce psiaczka bezimiennego!
DORA1020 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
[quote name='rudakacha']Chcę się upewnić co do konta: Maria Elżbieta Szal..., Szczebrzeszyn? I jaki dać tytuł przelewu? Sorki, ale zwoje mi zamarzły:eviltong:[/QUOTE] Tytul przelewu:dla suni z Michalowa. -
Gabi - DONka już kochana i niezapomiana - ma DS :)
DORA1020 replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Becia Lublin']W trakcie telefonicznej rozmowy z osobą zainteresowaną adopcją Gabi uzyskano informację, że Pani obecnie nie mieszka w miejscu zamieszkania bo zepsuła im się woda. Na wizytę umówiła się dopiero na poniedziałek, ale za tydzień bo obecnie mieszka u rodziców.[/QUOTE] Tylko zastanawiam sie czy zabrala ze soba psiaka i kotka? -
szczeniaczek Farcik już w swoim cudownym domku !
DORA1020 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
[quote name='yolanovi']Czyli faktury mają być na Fundację? Nie wiem czy wet zgodzi sie na przelew. Jeśli nie to zapłacę, wyśle fakture do Fundacji i potem się rozliczymy. Tak może byc?[/QUOTE] Moze byc,za kolejna wizyte i szczepienia chcialabym wyslac razem. Jak bedziesz na wizycie zapytaj ile beda kosztowaly szczepienia -
szczeniaczek Farcik już w swoim cudownym domku !
DORA1020 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
Na koncie Vivy sa jeszcze dwie wplaty: Gosia Rucz-10zl -wplata 16.01.2012 karolkamadry-30zl-wplata 11.01.2012 I to sa wszystkie wplaty na koncie Vivy. -
Zahir - po 2 latach bezdomności trafił do raju :)
DORA1020 replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieje......Zahirek tez ja ma...na swoj domek. -
szczeniaczek Farcik już w swoim cudownym domku !
DORA1020 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
Yolanowi-za nastepna wizyte u weta i za szczepienie Farcika wyslij faktury do Fundacji,bo ja z Fundacja rozliczams ie fakturami. Moze Fundacia zrobi przelew dla weta?Nie wiem jak bedzie lepiej? Jak bede miala rozliczenia z Vivy zaraz wysle,skoro nie ma tych rozliczen,tzn.ze ja jeszcze nie dostalam z Fundacji. -
Muszka - spokojna, łagodna... w końcu doczekała się HAPPY ENDU :)
DORA1020 replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
[quote name='diana79']oj to nie dobrze że jest taka zaborcza[/QUOTE] No wlasnie,poczula sie u siebie....na poczatku nie wychodzila przez dwa tygodbie z budy... a teraz nie pozwala Jurkowi poglasac zadnego psiaka.... -
Muszka - spokojna, łagodna... w końcu doczekała się HAPPY ENDU :)
DORA1020 replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
Jak czytam:spokojna,lagodna.......:cool3: Muszka juz pogryzla druga istote,raz czlowieka,dzisiaj pitbulke Uzi:shake: nikt nie moze zblizyc sie do opiekuna,jest taka zazdrosna,dziabie:eviltong: -
Zahir - po 2 latach bezdomności trafił do raju :)
DORA1020 replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
[quote name='diana79']tylko nie wiem kiedy będa ogłoszenia z bazarku bo jest jeszcze kolejka[/QUOTE] A,no wlasnie,pewnie jeszcze nie ma ogloszen....bo nikt nie dzwoni -
Flaper - uroczy, młody, towarzyski... czy w końcu odnajdzie miłość?
DORA1020 replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
Flaperka teraz wogole nie widac,zimno mu ,jest krotkowlosy i nie cierpi mrozow.... zasiedzial sie Flaperek.....czas mu do DS -
Muszka - spokojna, łagodna... w końcu doczekała się HAPPY ENDU :)
DORA1020 replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
Malutka Muszka czeka....... -
Zahir - po 2 latach bezdomności trafił do raju :)
DORA1020 replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
Hej...moj grzeczny pieseczku... czekam na telefony.... -
Najpiękniejsza Żabka na świecie ma swojego Człowieka !
DORA1020 replied to mussimusk's topic in Już w nowym domu
[quote name='masza44']17.01 poszło 245 ale na konto Vivy bo nie wiedziałam, że lepiej na Twoje.[/QUOTE] Mowila Magda Buszko z Vivy,ze sa pieniadze dla Zabki,to pewnie te,ktore wplacilas. W tym tygodniu bede miala potwierdzenie. -
Zahir - po 2 latach bezdomności trafił do raju :)
DORA1020 replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
[quote name='diana79']ma ogłoszenia większość jest na Warszawę i jeszcze będzie mieć 55 ogłoszeń z bazarku na Warszawę bo zamówiłam prawie wszystkim szczebrzeszyniakom[/QUOTE] O..to fajnie...moze cos ruszy... -
[quote name='beta ata']Zabrac ja i nikogo o nic nie pytac i nie prosić! W weekend nikogo nie ma, więc zabrac mała i po temacie. Dobrze jej tam nie jest, nawet jesli ma jakąś budkę. Czasem tak lepiej niz proceduralnie. Kto Wam udowodni, że ją wzięłyście? Zreszta to nie będzie żadne wykroczenie, tylko ratowanie życia i zdrowia zwierzęcia. Zawsze mozna uznać, że gdybyście tego nie zrobiły, to można byłoby Was oskarżyć o zaniedbanie i brak reakcji na przestępstwo.[/QUOTE] Niestety sprawe zglosilam na policje,wiec teraz jak sunia zaginie policja pierwsze kroki skieruje do mnie,a ja nie chce problemow. Trzeba troche odczekac. Otrzymalam 10zlz bazarku Ewy i 10zl od Baster i Lusi.Pieniadze te zostawiam na transport suni do lepszego zycia. Bardzo dziekuje:)