-
Posts
26227 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
Najpiękniejsza Żabka na świecie ma swojego Człowieka !
DORA1020 replied to mussimusk's topic in Już w nowym domu
Zabka w kojcu....niestety.... prosze,szukajmy jej domu,serce mnie boli,ze musi siedziec w kojcu,do tej pory biegala sobie wolno,a teraz....eh.... adresowka nic nie da,bo Zabka lazi po siatce,po dachach jak kot,ucieczka dla niej to pikus a jesli nikt nie zauwazy ucieczki,to Zabka pobiegnie sobie w dal.... a adresowke moze ktos zdjac Zabce razem z obroza,rozni sa ludzie Kiedys kupilam Zahirkowi piekna czerwona,skorzana obrozke,i co.....jak zwial,to ktos zdjal mu ta obroze Moze tak byc,moze nie.....ryzyko.... i dlatego Zabka musi byc w kojcu... DS na cito....bo naprawde nie wiem co robic... -
Info p.Magdy Buszko odnosnie aukcji ziarenek i wplaty Moniki Jakubowskiek ------------------------------------------------------------------------------ Aukcję "ziarenkową" zakończyłam jeszcze w poniedziałek, kiedy Straż przeprowadziła interwencję i podała swoje konto do zbiórek. Podobnie zrobiłam z ogłoszeniami, czyli: na miejsce naszego konta wstawiłam numer konta i adres Straży, a do osób, które wzięły udział w aukcji napisałam maila z podziękowaniami i także podałam kontakt do Straży. Pani Monika Jakbubowska za pośrednictwem PayPala przelała 50 zł. Jednak PayPal nie przekazuje pieniędzy charytatywnie (jak np. Allegro) - pobierają prowizję. Podkreślam, że to nie Viva pobiera prowizję. PayPal przekazał nam 44,70 zł i ta kwota jest wliczona do rozliczenia. Jeśli Pani Monika Jakubowska lub ktoś z Forum ma podejrzenie, że to nie jest ta kwota - proszę o info na maila i prześlę wydruk przelewu z PayPala.
-
Gabi - DONka już kochana i niezapomiana - ma DS :)
DORA1020 replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
[quote name='diana79']Dora wysłałaś mi fotki czy jeszcze nie? bo ja ich nie mam[/QUOTE] Wyslalam,ale jak nie masz to wysle jeszcze raz,Beci tez wyslalam. -
Tobi juz w swoim cudownym domku zameszkał z Farcikiem :)
DORA1020 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
Fundacja Zwierzeta i My nie ma w tej chwili pieniedzy,nie odmawiaja pomocy i maja umowe z wetem z Zamoscia,jednak zawsze na poczatku roku nie maja na to funduszy. -
Zahir - po 2 latach bezdomności trafił do raju :)
DORA1020 replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
Nie dziwie sie,Zahirek piekne psisko:) -
Tobi juz w swoim cudownym domku zameszkał z Farcikiem :)
DORA1020 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
[quote name='diana79']a gmina nie mogła by ją pokryć? kurcze trzeba wykombinować pieniądze na sterylkę[/QUOTE] Niestety,sunia ma wlsciciela. -
szczeniaczek Farcik już w swoim cudownym domku !
DORA1020 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images35.fotosik.pl/1104/bf8c1f47994e0118.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/1369/83eead813a02574agen.jpg[/IMG] Slow nie potrzeba.....wielkie szczescie psinki:) -
Tobi juz w swoim cudownym domku zameszkał z Farcikiem :)
DORA1020 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
[quote name='diana79']co z tymi pozostałymi psiakami? czy da się załatwić sterylkę? bo za chwilę co? sunia znów urodzi a baba doprowadzi je znów do stanu agonalnego?[/QUOTE] Tak jak pisalam wczesniej..byla tam kudlataja z Krystyna Magda miala o tym napisac,ale chyba nie predko tutaj zajrzy,bo zmarl jej kolega i Magda jest w totalnej rozsypce:( Z info wiem,ze z pozostalymi psiakami nie jest zle,potrzebna jest tam tylko buda no i sterylka suni,ale nie wiem kto pokryje koszty sterylizacji suczki,w tej chwili jest tutaj problem. -
Borys już szczęśliwy w swoim wymarzonym domku :) :) :)
DORA1020 replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='diana79']Dora czy Borys się z żadnymi psami nie dogaduje czy tylko raczej z samcami? może z suczkami mógłby zamieszkać?[/QUOTE] Borys nie dogaduje sie tylko z samcami,z suczkami jest w przadku....ale pod jednym warunkiem...oddzielne karmienie,za miske jedzonka moglby zrobic komus krzywde,nawet suczce. -
Najpiękniejsza Żabka na świecie ma swojego Człowieka !
DORA1020 replied to mussimusk's topic in Już w nowym domu
[quote name='mussimusk']o rany !!! ale ją złapaliście ???[/QUOTE] Opiekun zobaczyl przez okno,ze gania po osiedlu....zawolal ja i przybiegla,ale musi miec adresowke. -
Zahir - po 2 latach bezdomności trafił do raju :)
DORA1020 replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
Bedzie dobrze:) Zahirek to taki pieszczoszek:) Najwazniejsza jest milosc rodzinki:) tego najbardziej piesiulkowi brakowalo....no i napewno jest teraz szczesliwy -
[quote name='DORA1020']Szkoda....mam nadzieje,ze znajde mu domek.[/QUOTE] Tzn. nie szkoda,ze pomoglas kici,ciesze sie,ze ja zauwazylas:)
-
[quote name='martasekret']dora1020 od zeszłej niedzieli mam u siebie nową koteczkę - znalazłam ją przemarzniętą w krzakach przed schroniskiem....oswojona, przyjazna, kontaktowa...żal mi było oddawać ją do schronu, więc ją przygarnęłam....i póki co - dosyć kotów ;)[/QUOTE] Szkoda....mam nadzieje,ze znajde mu domek.
-
Najpiękniejsza Żabka na świecie ma swojego Człowieka !
DORA1020 replied to mussimusk's topic in Już w nowym domu
A dzisiaj w dodatku zwiala i ganiala po calym Klemensowie:shake: przyzwyczaiona do wolnosci zle sie czuje na tak malej przestrzeni. -
Borys już szczęśliwy w swoim wymarzonym domku :) :) :)
DORA1020 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Szukamy domku dla Boryska,to teraz zdrowy i taki piekny psiak,gdzie ten domek? -
Zahir - po 2 latach bezdomności trafił do raju :)
DORA1020 replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
[quote name='kotavenusa']Hej, Mamy mały problem, bo Zahir nic nie je! Polizał mokre jedzenie tylko i chapsnął ze 3 chrupki. Rozumiem, że on mało je, ale chyba nie aż tak mało!! Może to z tęsknoty, a może z wybredności.. Nie wiem:([/QUOTE] Czulam,ze beda z tym problemy.... Zahirek zawsze byl wybredny i duzo nie jadl....a poza tym jest mu za goraco...i to tez przyczyna..... Zahirek cala zime byl na dworze,przyzwyczail sie do takiej temperatury. Dobrze,ze wiosna blisko. No,ale jesc cos musi.Lubi drobniutka karme/grubej nie tknie.Dla niego musialam kupowac sucha karme drobniutka,pozostale psiaki jadly grubsza. Ugotuj mu troszke ryzu z warzywami i miesem.Ugotuj moze na ogonie wieprzowym. I napisz prosze czy zjadl,bo troche sie martwie. -
Flaper - uroczy, młody, towarzyski... czy w końcu odnajdzie miłość?
DORA1020 replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
Nadal cisza........nawet na watku..... -
Borys już szczęśliwy w swoim wymarzonym domku :) :) :)
DORA1020 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Nikt juz nie zaglada do Boryska? Handzia wyslij prosze deklaracje za luty.Dzieki:) -
Dziekuje mari za rozliczenie:)
-
A nie chcialaby towarzystwa kocurka-blizniaka?:eviltong::lol:
-
Zahir - po 2 latach bezdomności trafił do raju :)
DORA1020 replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
No i caly Zahirek:) Troche sie obawiam,ze jak zostanie sam w domu bedzie wyl czy bedzie to komus przeszkadzalo? a te rekoczyny:evil_lol:to Zahirek potraktowal jako zabawe:lol: -
Gabi - DONka już kochana i niezapomiana - ma DS :)
DORA1020 replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
Wiesci z DS Gabi-Furii...zdjecia wstawi diana:) ---------------------------------------------------- Chcielibyśmy powiedzieć że jesteśmy bardzo szczęśliwi że ta sunia jest u nas Jest strasznie żywiołowa i wesoła taka prawdziwa przylepa Według nas pomału się przyzwyczaja do nowego miejsca. Jeżeli chodzi o nas zachowuje się jakby była z nami od dawna wchodzi do nas do łóżka przytula się i wszędzie jej pełno taki prawdziwy demon dlatego też daliśmy jej na imię Furia bo pasuje to do jej temperamentu. Poza tym czuje się dobrze,je normalnie i myślimy że dosyć szybko się zadomowi i będzie szczęśliwa Przesyłam obecne zdjęcia i będę co jakiś czas robił nowe i Pani wysyłał. ----------------------------------------------------------------------- -
Zahir - po 2 latach bezdomności trafił do raju :)
DORA1020 replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
Zahirkowi moze tez byc goraco,zaopatrzyl sie na zime w futerko i sadelko:lol: on jest taki kochany i dobry...niestety ma ta jeda wade...wiac:eviltong: a jak ze szczurkami? moze nawet nie zauazyl,ze sa? -
[quote name='diana79']też tak myślałam ale czy to na pewno Monika Jakubowska? podałam to info Monice i ona twierdzi że wpłacała równe 50zł i że jedna Monika też wpłacał dla suń przez pay pay i że to chyba jej wpłata, dlatego chę sie upewnić czy to od Jakubowskiej Moniki[/QUOTE] Zapytam czy to Monika Jakubowska.