-
Posts
26227 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
Flaper - uroczy, młody, towarzyski... czy w końcu odnajdzie miłość?
DORA1020 replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
Flaper potrzebuje ogloszen,to taki fajny psiak. -
[quote name='elaja']Jak duży i co znaczy starszy ? Czy około 5-cio letni wchodzi w grę ? Mam u siebie na tymczasie już przeszło rok psa wyciągniętego z Olkusza , mieszka w domu z małą starszą sunią i trzema kotami [url]http://www.dogomania.pl/threads/195578-TIMUR-du%C5%BCy-i-pi%C4%99kny-a-jednak-wci%C4%85%C5%BC-niewidzialny-szuka-domu-[/url].[/QUOTE] Nie wiem,chyba moze byc 5letni,to juz musialabys sama zapytac.
-
Dubel......
-
[quote name='mari23']jest wpłata: 45,- Jolanta W. dla Misia ( 20.02.)[/QUOTE] Jest to deklaracja stala czy jednorazowa?
-
Otrzymalam od Roland_De deklaracje stala za styczen.Bardzo dziekuje:)
-
Dzwonila dzisiaj do mnie dziewczyna z Krakowa,ktora chciala adoptowac psiaka,moze to byc starszy psiak,do mieszkania,ale jest w mieszkaniu kotek,wiec psiak musialby tolerowac jego obecnosc. Ona chciala Borysa,ale Borys i kot....:shake:absolutnie nie. Ona chciala psiaka z Krakowa lub okolic. Gdyby ktos byl zainteresowany prosze o kontakt na pw. podam adres mailowy. Psiak musi byc duzy i starszy.
-
Najpiękniejsza Żabka na świecie ma swojego Człowieka !
DORA1020 replied to mussimusk's topic in Już w nowym domu
[quote name='diana79']no przydały by sę nowe ładne fotki do ogłoszeń, dziś wymieniłam w ogloszeniach te fotki powyżej[/QUOTE] Chcialam diana wyslac Ci zdjecia psiakow,ale na mailu masz zapchana skrzynke. Ale i tak zdjecia nie oddaja tego jak piekna jest Zabka. -
Zahir - po 2 latach bezdomności trafił do raju :)
DORA1020 replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
Ale jestem zaskoczona,ze Zahirek jest agresywny w stosunku do innych psow. Dlugo mieszkal na ulicy zanim go zabralam.Nie przejawial zadnej agresji,a i w DT rowniez. To bardzo lagodny psiak.Moze obawia sie,ze jakis psiak zabierze mu jego pancie:eviltong: madra psinka:p:lol: -
Zahir - po 2 latach bezdomności trafił do raju :)
DORA1020 replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
Ja tez nie nadaje sie do trzymania zasad,Niki kilka razy tak pociagnal,ze upadlam,i to cud,ze nie zlamalam reki albo nogi. Ale Niki jest chory,ma padaczke....wiec robi co chce....bo boje sie,ze zakaz moze spowodowac u niego stres,no i w zwiazku z czym atak. -
Tobi juz w swoim cudownym domku zameszkał z Farcikiem :)
DORA1020 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
[quote name='ludka']Dora, nie kazdy chce dorabiac platne DT, gdzie ktos sobie spokojnie zyje z psow, a psy nieleczone, nieszczepione... Musisz jasno pisac, na co zbierasz, i rozliczac.[/QUOTE] To pisze jasno.... Nie wiedzialam,ze dlug u weta jeszcze nie zaplacony i nie moglam przewidziec,ze maluch bedzie mial klopoty zdrowotne. Pisalam wczesniej,ze szczeniaczek ma sie dobrze,bo tak bylo. Zawsze ze wszystkiego sie rozliczam. I nikt nie chce sobie dorabiac na platnym DT,Krystyna od 30lat pomaga zwierzetom,niczego sie nie dorobila,jest biedna,bo zawsze wazniejsze byly zwierzeta. Jest u niej Kruszynek,staruszek chory na serce,zabrany w bardzo zlym stanie z ulicy w Szczebrzeszynie,nigdy nie wziela za to pieniedzy. -
[quote name='martasekret']DORA, tricolorki cieszą się sporym powodzeniem, podobnie jak rudaski. Na pewno znajdziesz mu dom. A jakie ma usposobienie...? tri często bywają wredne...:cool3:[/QUOTE] Trikolorki mam cztery/niestety na dzialce/ karmie je codziennie,ale sa dzikie,do mnie podchodza,ale jak pojawi sie obca osoba,to wieja,az sie kurzy. Zastanawiam sie jak je wysterylizowac? I kto za to zaplaci? I trzeba lapac je w lapak,bedzie to dla mnie wielkim stresem ale dla nich gorszym. I tak mysle ...co dalej?A jak zachoruje,kto je nakarmi...beda godne...a jak szukac domu,kiedy to dzikuski. Napewno dom bym znalazla,ale nikt nie chce dzikusow.A one sa taki sliczne....i dra sie niemilosiernie jak mnie zobacza:) to dlatego,ze wiedza,ze idzie jedzonko:) A jest tam jeszcze czarny i bialy kocurek,bura kotka z bialymi lapkami,czarny kocurek z zoltawym wlosem. A ten czarno-bialy podrzucony sasiadce to domowy kocurek...pcha sie do domu...lagodny,dobry nic tylko glaskac.
-
Najpiękniejsza Żabka na świecie ma swojego Człowieka !
DORA1020 replied to mussimusk's topic in Już w nowym domu
[quote name='diana79']ja ją ogłaszam stale na kilku portalach gumtree, tablica, alegratka, morusek, cafeanimal, ogłoszenia24 i kilku innych[/QUOTE] Dziekuje:) sa nowe zdjecia Zabki,jeszcze ich nie widzialam,ale jesli wyszly ladne mozna dodac do ogloszen. -
Tobi juz w swoim cudownym domku zameszkał z Farcikiem :)
DORA1020 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
[quote name='diana79']na wątku było pisane że brakuje pieniędzy na leczenie, na weta , na karmę więc dla mnie było to jasne że na to pójdą w pierwszej kolejności więc dlatego tego nie napisałam... tak te pieniądze nich pójdą na weta a co do rozliczeń to jak mam to zapisać skoro piszesz że nie masz się z czego rozliczać? wpłata 200zł od Taks wydatki: ? założyłam wątek, prosiłam o kasę ,to poczuwam się do rozliczenia pieniędzy więc podaj mi proszę co mam i ile wpisać w wydatkach[/QUOTE] To napisz prosze wydatki: 58zl wet transport do weta 20zl karma-? musze zapytac ile poszlo na karme,jak bede wiedziala napisze. -
Tobi juz w swoim cudownym domku zameszkał z Farcikiem :)
DORA1020 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
[quote name='monigad']poprosze o nr konta, moge wplacic 60 zł - moze byc na dlug u weta[/QUOTE] Bardzo dziekuje:) Zaraz wysle numer konta. Niestety szczeniaczek ma problemy zdrowotne. Wczoraj wstapila do Krystyny znajoma wetka,bo ona zaniepokoila sie zachowaniem malego....smutny,osowialy...ale nie zawsze,czasami dokazuje,bawi sie,a czasami jest taki smutny jakby go cos bolalo. Wetka powiedziala,ze piesek moze miec wade genetyczna,ma mostek wysuniety do przodu i chyba to sprawia mu bol.Moze to zniknie do 5-6 miesiaca zycia,a jesli nie to szczeniaczek w przyszlosci moze miec problemy zdrowotne. Trzeba zrobic mu przeswietlenie. -
Najpiękniejsza Żabka na świecie ma swojego Człowieka !
DORA1020 replied to mussimusk's topic in Już w nowym domu
Teraz tylko szukanie domku....moze i ona bedzie miala szczescie:) A czy ona ma ogloszenia? -
Najpiękniejsza Żabka na świecie ma swojego Człowieka !
DORA1020 replied to mussimusk's topic in Już w nowym domu
[quote name='mussimusk']Dora ale ja jestem za tym żeby każdy pies miał adresówkę bo czasem nawet chip nic nie daje jak nie jest zarej , a w wypadku Żabki taka adresówka jest jeszcze bardziej wskazana jeżeli ona ucieka , proszę załóż jej :) martwie się że jak zwieje to będzie problem ze znalezieniem jej[/QUOTE] Oczywiscie zaloze...nie martw sie:) -
Tobi juz w swoim cudownym domku zameszkał z Farcikiem :)
DORA1020 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
[quote name='diana79']te pieniążki nie miały iść na opłatę PDT tylko na leczenie maluszka, karmę bo to było priorytetem a nie opłata za PDT, ja prosiłam Taks o pomoc dla malucha ale na weta a nie na PDT... można prosić o rozliczenie wszystkich wpłat za maluszka? były może jeszcze jakieś w płaty z FB?[/QUOTE] Ja nie mam zadnych innych wplat,tylko od Taks.Chyba nie mam sie z czego rozliczac. Myslalam,ze te pieniadze sa na DT i tak napisalam,szkoda,ze nie napisalas na co maja byc te pieniadze. Czy z tych pieniedzy ma zaplacic zalegly dlug u weta? -
Zahir - po 2 latach bezdomności trafił do raju :)
DORA1020 replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
[quote name='kotavenusa']Ok, super, bardzo dziękuję. To podpiszę jak prześlesz umowę i odeślę Tobie jeden egzemplarz. Boże! Gdzie schowałeś mój dowód :) Jak znajdę to na PW napiszę, tak jak pisałaś;)[/QUOTE] Jeszcze napisz prosze adres,bo musze szukac gdzies w mailach,adres z kodem. -
Tobi juz w swoim cudownym domku zameszkał z Farcikiem :)
DORA1020 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
Jest rowniez dlug u weta w Canisie,w Zamosciu-58zl. za ostatnia wizyte. Krystyna mowi,ze szczeniaczek ma jakas wystajaca kostke miedzy przednimi lapkami,musi to zobaczyc wet. -
[quote name='diana79']co u suni? zagląda ktoś do niej? sterylka zostanie dopilnowana? ludzie na fb się dopytują[/QUOTE] Nie,nikt nie zaglada.... Jak znajdzie sie dla niej dom,zabiore ja. Nie pojde pytac o sterylke,bo mnie wysmieja i nie beda ze mna rozmawic,tak jak bylo ostatnio...kazali mi pomagac innym psom.a od suni sie odczepic,to nie sa osoby,z ktorymi mozna dojsc do porozmunienia. Ale powtarzam sie ,juz o tym przeciez pisalam. Pisalam rowniez,ze skoro nie moglam sie z nimi dogadac..poprosilam o pomoc policje,ktora stwierdzila,ze jest tam wszystko w porzadku. Ja nie jestem zadna organizacja,ani fundacja, tylko osoba prywatna pomagajaca zwierzetom,wcale nie musza za mna rozmawiac jak nie zechca. Poprosze ,zeby Krystyna, zadzwonila do prezesa i zapytala o sterylke.
-
Najpiękniejsza Żabka na świecie ma swojego Człowieka !
DORA1020 replied to mussimusk's topic in Już w nowym domu
[quote name='masza44']Poszukam jej i wykupię pakiet ogłoszeń, może coś ruszy. Na Mazowieckie i Śląsk- tam najwięcej adopcji. Jej potrzeba domku z dużym ogrodzonym ogrodem, w mieszkaniu męczyłaby się.[/QUOTE] No tak,duzy ogrod...fajnie,tylko Zabka chodzi po siatce jak kot,moze wejsc rowniez np.na dach garazu czy innego budynku i wtedy ucieknie,Zabka umie sobie radzic,w koncu dlugo byla zdana na siebie. Dom,ogrod,owszem...ale wypuszczanie ,zeby sobie pobiegala pod kontrola. Nie bedzie latwo,podobnie bylo z Zahirkiem.....czekal na dom prawie 2 lata. A tego sie boje. Wydaje mi sie,ze Zabka moglaby zamieszkac w mieszkaaniu w bloku,jesli wychodzila by na dluzsze spacery,dalaby rade.....tak jak Zahirek.... -
Najpiękniejsza Żabka na świecie ma swojego Człowieka !
DORA1020 replied to mussimusk's topic in Już w nowym domu
[quote name='mussimusk']kurcze ale jak ją ktoś zaadoptuje to czy aby ona z nowego domu nie ucieknie :( co za głupol z tej Żabki , Dora ale i tak załóż jej tą adresówkę , jak Ci się zawieruszyła to podeślę drugą .[/QUOTE] Juz teraz adresowka nic nie da,bo Zabka w kojcu siedzi,a jak opiekun ja wypuszcza to nie ucieka,ucieka tylko jak jest sama,tzn.nie ma w popblizu czlowieka. -
Zahir - po 2 latach bezdomności trafił do raju :)
DORA1020 replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
[quote name='kotavenusa']na gumtree. DORA proszę Cię o informację, czy mogę dostać umowę adopcyjną? I jeśli Zahir ma książeczkę to książeczkę szczepień. Dowiedziałam się, że z umową i książeczką w niektórych punktach mogę Zahirka zaczipować za darmo i prawie za bezcen go wykastrować. Poza tym książeczka jest ważna z powodu właśnie szczepień i wet powinien wiedzieć, co się ze zwierzęciem działo.[/QUOTE] Niestety nie mam ksiazeczki i waznego szczepienia. Zahir nie byl szczepiony w lutym ubieglego roku,bo jeszcze wtedy mial wazne szczepienie. Ale wozilam go do weta,bo Zahirek mial kleszcze,usuwalam mu i jednego urwalam,a pozniej w tym miejscu bylo zaczerwienienie ,wiec pojechalam z nim do weta,i Zahirek dostal leki. Poprosze weta,zeby to wpisal,zalozyl ksiazeczke/o ile jeszcze mozna to zrobic/ i Ci wysle. Jednak dopiero za tydzien bede u weta. Co do umowy moge ja wyslac,tylko wyslij mi na pw. numer DO