-
Posts
26227 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
Tobi juz w swoim cudownym domku zameszkał z Farcikiem :)
DORA1020 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Becia Lublin']dopiero teraz załatwiłam, żeby ktoś odebrał te pieski z Bortatycz w Krakowie :) dziewczyny ja umrę przez to wszystko na zawał[/QUOTE] Nie umieraj Kochana,bedziesz jeszcze potrzebna;):eviltong: dziekuje Ci,ze stanelas na wysokosci zadania:lol: gdyby nie Ty,to psiaki z Bortatycz nigdzie by dzisiaj nie pojechaly,DZIEKI...DZIEKI WIELKIE:loveu::Rose::loveu: -
Tobi juz w swoim cudownym domku zameszkał z Farcikiem :)
DORA1020 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
A Tobik tez ma wysuniety mostek do przodu,i wyglada to jak gula,ale wetka powiedziala,ze to mu w niczym nie przeszkadza,ze to wada genetyczna.No i faktycznie Tobik,to taki maly urwisek i prawdopodobnie baaardzo inteligentyny:) -
Tobi juz w swoim cudownym domku zameszkał z Farcikiem :)
DORA1020 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
[quote name='klaudiam']Do Katowic byśmy pojechali. Odezwała się dzisiaj dziewczyna na FB, być może jutro będzie jechał transport do okolic Katowic, ma dac jeszcze dzisiaj znać, to zobaczymy. Narazie jestem cała w nerwach, bo Rokiemu urosła gula na szyi, u góry koło łopatki. Wcześniej tego chyba nie było. Mama też tego dzisiaj nie zauważyła, chociaż widać. Więc nie wiem odkąd to ma i co to jest. Możliwe, że go coś ugryzło na podwórku. Jeszcze nie miałąm takiego przypadku. Duże to jest, tak ok. 3 cm. okrągłe. Trudno stwierdzić, czy pod skórą, czy na, bo Roki a dużo skóry na karku, a wogóle to taki wścieknęty narazie, że nie da się go obmacać dobrze. Z Krakowa byłoby łatwiej coś znaleźć na Śląsk.[/QUOTE] Nie martw sie na zapas,ale musi to obejrzec wet,pewnie to nic groznego. A o transporcie myslimy,na chwile obecna to jeszcze nic nie wiadomo. -
Tobi juz w swoim cudownym domku zameszkał z Farcikiem :)
DORA1020 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
[quote name='klaudiam']Kraków to troszkę za daleko, co za tym idzie za drogo. Jeszcze autostrada płatna.[/QUOTE] To z Krakowa trzeba by bylo go dowiezc...gdzie? Chyba do Katowic najblizej? Moze ktos z Krakowa podrzucil by go do Katowic? Czy do Katowic wyjechalabys po niego? -
Tobi juz w swoim cudownym domku zameszkał z Farcikiem :)
DORA1020 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
A czy do Krakowa moglby przyjechac? Jest ktos z Krakowa kto by go przetrzymal jakis czas? Bo my musimy zawiezc 2 psiaki z Bortatycz do Krakowa,i to na cito.... wiec pojechalyby trzy....Tobik ma jeszcze pare groszy,ktore przeznaczone by byly na transport,bo psiaki z Bortatycz nie maja nic. A to jest duza sunia/w ciazy/i musi pojechac szybciutko i maly psiak,dla nich nie znajdziemy transportu,musimy zawiezc. -
[quote name='sonia71']DORA-podaj mi proszę konto na Pw to przeleję 50zł dla Puśki i Nelki na szczepienia,wiem że to za mało :( ale może jeszcze ktoś dorzuci grosik ! [COLOR=magenta][I]PROSIMY BARDZO O POMOC W SZCZEPIENIU PUSI I NELI-tylko tak maluszki mają odrobinę większą sznasę czekając na DOM!!!![/I][/COLOR][/QUOTE] Juz podaje,dziekuje:)
-
[quote name='grzanka.ch']Nie ma sprawy, naprawdę :) Cieszę się, że mogę pomóc. Proszę jeszcze tylko o info (na PW), gdzie mam odesłać transporterek. No i rozumiem, że na zdjęcie szwów mam z nią iść w piątek, tak? Fajnie by było, gdybyście mi przesłały książeczkę zdrowia, bo jak będę ją oddawać do DS to przydałoby się, żeby miała udokumentowaną sterylkę i takie tam ;)[/QUOTE] Juz pisze.
-
Borys już szczęśliwy w swoim wymarzonym domku :) :) :)
DORA1020 replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='handzia']Dora, wpłaciłam 200 zł za DT Borysa :) Potwierdź jak dotrze.[/QUOTE] Ok.potwierdze. Dziekuje:) Myslalam o jakims innym plakacie,bo ten ,ktory powiesila kudlataja wisial juz w Canisie...i to dlugo i nic... wiec moze by inny plakat z ladniejszym zdjeciem,bo w sumie ten plakat moze byc tylko zdjecie nieciekawe... -
Tobi juz w swoim cudownym domku zameszkał z Farcikiem :)
DORA1020 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
[quote name='klaudiam']A skąd można szukać transportu, z jakiego miasta?[/QUOTE] Z Zamoscia lub Lublina. -
Tobi juz w swoim cudownym domku zameszkał z Farcikiem :)
DORA1020 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
[quote name='klaudiam']Musimy coś wykombinować, niestety nie stac nas na podróż aż do Zamościa, no i to 7 godzin z hakiem w jedną stronę. Czekają nas nowe wydatki:) Co robimy? Da się coś wymyślić. Oczywiście jak najszybciej:) Moja mama wyjeżdza po świętach na 6 tygodni i chciałabym, żeby jeszcze przypilnowała tą parkę. Rocky się od razu zaklimatyzował, a Tobi nie wiadomo. Bede spokojniejsza, jak na początek będą pod kontrolą.[/QUOTE] Bedziemy prosic ludke o pomoc w transporcie;):lol: napewno nie odmowi,ale ona moze tylko w weekend,wiec trzeba bedzie tydzien poczekac.... o ile sie zgodzi....ale mysle ,ze tak:lol: -
szczeniaczek Farcik już w swoim cudownym domku !
DORA1020 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
Hip,hip...hurrra:) chociaz chcialabym,zeby te wszystkie malenstwa domy znalazly,sa takie sliczne no,niestety u mnie tez sa jeszcze 2 sunie,chyba ok.3miesieczne.....podrzucone... -
No i Tina w drodze do Krakowa:) chociaz troszeczke bylo zamieszania,bo Tinka sie schowala pod szafe i nie bylo mozliwosci jej stamtad wyciagnac,w zwiazku z czym Krystyna sie spoznila i transport musial troche poczekac,ale w koncu sie udalo:) Dziekuje grzanka.ch ze zabierasz kicie do DT:loveu: ciesze sie,ze juz nie wroci na dzialke,ze teraz juz bedzie tylko lepiej:lol: no i dziekuje,ze zaplacisz za transport 40zl:loveu:niestety osoba,ktora zabrala Tine upominala sie o to. I chociaz Tinka pojechala w bagazniku....to trudno,najwazniejsze,ze juz teraz bedzie dobrze. Dziekuje,ze ja uratowalas:loveu::multi::loveu:
-
Tobi juz w swoim cudownym domku zameszkał z Farcikiem :)
DORA1020 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
[quote name='klaudiam']Chcemy Tobika!! Przemyśleliśmy. Mamy tylko nadzieję, że nie będzie duży, bo na zdęciach trudno oszacować.[/QUOTE] Nie pozalujesz swojej decyzji,Tobiaszek jest przekochanym psiakiem,marzylam o takim domku dla niego super radocha:lol::multi::lol: -
Minusy: zrzutka po 40zl a jeszcze trzeba dowiezc do Tomaszowa no i o 4 rano:crazyeye: Ale my szukamy transportu dla 2 psiakow do Krakowa z Zamoscia do Krakowa ewentualnie z Lublina do Krakowa,mysle,ze szybciej wyjdzie z Lublina Psiaki musza jechac,wiec kotka rowniez by pojechala wiec szukamy transportu dla 2 psiakow/duzej suni i malego pieska/ i Tiny do Lublina ktos by podrzucil stadko....
-
[quote name='sonia71']DORa a jaki jest koszt tych szczepień maluchów i co im jeszcze trzeba żeby je jakoś zabezpieczyć wet-owo w oczekiwaniu na domek? proponuję roboczo :rozczochrana NELKA i gładkowłosa GAŁKA[/QUOTE] Potrzebne szczepienia od wirusowek/zeby pozniej klopotu nie bylo. Nie wiem jaki to koszt,musialabym zadzwonic do weta. Nela moze byc....ale Galka? no nie wiem....chyba do niej nie pasuje.
-
[quote name='Ingrid44']Sliczne maluszki, trzeba by detektywa zeby wyczail skad one moga byc i gdzie jest ich mama :([/QUOTE] Oj tak,bo przeciez jak suczka nie wysterylizowana to za kazdym razem beda tak robic,a jak kiedys wyrzuca pudelko w lesie to szczeniaki sie udusza. Teraz tez tak byloby,tylko psiaki na tymczasie zrobily raban,ze komus dzieje sie krzywda.
-
Szukamy transportu z Zamoscia do Krakowa dla duzej ciezarnej suni i malego pieska z Bortatycz. Ludzie nie radzili sobie z opieka nad psiakami,we wtorek pojechala do DT malamutka/bedzie pod opieka Fundacji malamutow....podziekowania dla Martyny:) ktora po raz kolejny pomogla malamutce/ a teraz do Krakowa maja jechac psiaki,wiec transport pilnie potrzebny. To ta sunia ma jechac,a z nia jeszcze maly rudy ,kudlaty piesek [IMG]http://images50.fotosik.pl/1422/0a4747618968cf74.jpg[/IMG]\\