-
Posts
26227 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
Napisalam na transportowym,ze szukam transportu [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231182-Potrzebny-transport-Lublin-Poznan-lub-Lublin-Warszawa-w-srode!!!?p=19572859#post19572859[/URL] za zwrot kosztow to by pewnie znalazl sie transport,ale Mundek nie ma nic na koncie,a wprost przeciwnie,dlugo jeszcze bede splacac dlugi za jego pobyt w DT
-
[quote name='Ingrid44']Jak idzie z transportem dla Mundzia ?[/QUOTE] Eh....jak woda pod gore...... dziewczyna chce wyjechac po niego do Warszawy w srode,wiec tego dnia trzeba go zawiezc do Warszawy. I trzeba szukac transportu z Lublina do Warszawy na srode,a do Lublina trzeba go zwiezc,koszt paliwa ok.80zl Nie wiem co w tej sytuacji bedzie........
-
Tobi juz w swoim cudownym domku zameszkał z Farcikiem :)
DORA1020 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
[quote name='klaudiam'][URL]https://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn#!/events/402514923141475/[/URL] Czy to u tej Pani Krystyny był Tobiś?[/QUOTE] Tak,Tobiaszek byl u niej. Zapraszam na watek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230874-Osoba-od-30-lat-pomagajaca-zwierzetom-teraz-sama-potrzebuje-pomocy[/URL] -
Borys już szczęśliwy w swoim wymarzonym domku :) :) :)
DORA1020 replied to funia's topic in Już w nowym domu
No wlasnie tez tak mysle,kazdy pies chcialby sobie poganiacw duzym ogodzie,ale i nie tylko pies,sama bylabym szczesliwa majac taki ogrod,ale widocznie nie wszyscy maja takie szczescie.Zobaczymy co to za dziewczyna,do wrzesnia juz niedaleko. -
Borys już szczęśliwy w swoim wymarzonym domku :) :) :)
DORA1020 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Napisala dziewczyna z Lublina,ze jest zainteresowana adopcja Borysa,bedzie na poczatku wrzesnia w Szczebrzeszynie,odwiedzi psiaka i podejmie decyzje.Ma male mieszkanko w bloku,wiec troche sie obawiam czy Borys nie meczyl by sie,zreszta sama nie wiem.... -
Jantar,smutny psiak POJECHAŁ DO WSPANIAŁEGO DOMU!!!
DORA1020 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Jantarek nadal czeka??? A co to za kudlaty maluch z tylu?Z podziwem patrzy na dwa wielkoludy:) -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
DORA1020 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bela,a moze by zrobic Barniemu wydarzenie na Fb,na pomoc to chyba nie ma co liczyc,ale moze ktos by go wypatrzyl. -
Jak sie czuje sunia? Czy ona ma jakies imie?
-
[quote name='ba-cha']Pani Dora 1020, napisala do mnie PW z pretensjami, ze adobcja odbyla sie bez niej, a przeciez ona wydala swoje prywatne pieniadze na karme, paliwo i ogloszenia. Wiadomosc bardzo mni zmartwila, zamiast cieszyc sie, ze sunia znalazla dobry dom, jestem oskarzana o nielegalna adopcje i slysze pretensje. Jak juz pisalam, ludzie ktorzy ja adoptowali pojechali tam po nia w najgorsza pogode (okropny deszcz, zimno) jak tylko uslyszeli, ze biedna jest sama na posesji, praktycznie bez schronienia. Adopcja odbyla sie dzieki sasiadce i gabinetowi wet., ktory dobrze zna tych ludzi, stalych klientow, ktorzy naprawde dbaja o psy, bo juz z niejednym do lekarza przyjezdzali. Dlatego, ze adopcja nie odbyla sie przez pania Dore, nie widze powodu podawania Pani danych tych ludzi i niepotrzebnym ich niepokojeniu.[/QUOTE] A co to za niepokojenie?Zawsze robimy wizyty przed albo po adopcyjne i nie sa one niepokojeniem ludzi. Gdyby polegaly one na niepokojeniu nikt nie adoptowalby zwierzakow. I nie pisze oskarzen,bo byc moze to jest dobry dom dla suni,tylko poinformowalam Pania o zasadach dogomanii. Jesli zainteresowalam sie losem suni,jezdzilam do niej,zawozilam jedzenie,robilam ogloszenia to chcialbym wiedziec gdzie jest sunia,moim celem nie jest niepokojenie ludzi tylko zrobienie wizyty po adopcyjnej i podpisanie umowy adopcyjnej.
-
Borys już szczęśliwy w swoim wymarzonym domku :) :) :)
DORA1020 replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='handzia']DORA, wysłałam właśnie 200 zł na Twoje konto. Nie było tyle na koncie, założyłam z innych psich pieniędzy...Mam nadzieję, że wpłacą Ci co zalegają.[/QUOTE] Dziekuje:) tez mam taka nadzieje. I kolejna,ze Borys w koncu znajdzie dom,nie podzieli losu Nero i Mundka. Ta pani zadzwonila niedawno,ale powiedziala,ze jej mama choruje i jak sie wszystko unormuje to pomysli o adopcji Borysa. No to czekamy.......bo i tak innego wyjscia nie ma. Chyba,ze z tych ogloszen,ktore teraz sie ukazaly ktos zadzwoni. Handzia,napisalam Ci na pw.odpisz prosze. -
[quote name='bela51']Przynajmniej tak mi powiedziała, ale czy jest to prawda ...? A co dzieje sie dalej z tą sunia i jej dziecmi, wybaczcie, ale nie przesledziłam całego watku.[/QUOTE] Chyba prawda,bo ta pani wiecej nie dzwonila. Sunia /bez imienia/ nadal czeka na swoj domek.I czekaja jeszcze 2 szczeniaczki.Czarno-biala sunia i bezowy psiak. Dwa pojechaly wczoraj do swoich domow.U jednego sama zrobilam wizyte p/adopcyjna.Rodzinka mloda,z malym dzieckiem,ale napewno o sunie bedzie dbala.poprosili o pokrycie kosztow sterylizacji,jak tylko sunia dorosnie.Umowa adopcyjna podpisana. Wpadne tam niedlugo i zrobie jakies zdjecia. Drugiego szczeniaczka-pieska adoptowala corka p.Urszuli,rowniez podpisali umowe i obiecali zdjecia. Na adopcje czeka jeszcze szczeniaczek-sunia od otrutej suczki.
-
[quote name='ba-cha']Sąsiadka, która doglądała suni, zgłosiła w gabinecie weterynaryjnym w Szczebrzeszynie, że taka sunia jest podrzucona. Pani, która ją adoptowała dowiedziała się o niej właśnie w gabinecie i zaraz po nią pojechała i była już na pierwszej wizycie u weterynarza (odpchlanie i odrobaczanie), to wszystko działo się dzisiaj.[/QUOTE] Napisalam na pw. do Pani ba-cha,ze przed zabraniem psa robi sie wizyte przed adopcyjna,a skoro zostala sunia juz zabrana to wizyte po adopcyjna,a juz napewno trzeba podpisac umowe adopcyjna.
-
Tez bym chciala,zeby ten cud sie zdarzyl. Misio jak na razie nie ma pelnych stalych deklaracji,ma 140zl a jedzenie? Ja dostaje od sponsorow sucha karme,to i Misio ja je ,ale z checia zjadlby cos lepszego,przeciez to staruszek.
-
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Lucynko,skontaktowalas sie juz z p.Magda Buszko? Pani Magda zrobi aukcje ziarenek,moze wpadnie pare groszy dla Nerusia......