Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26211
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Też tak myślałam,Maxi Natural jest dobra,chociaż kupiona w Biedronce,wcześniej kupowałam taką mniejszą 400g w puszkach i Bartusiowi smakowała,urozmaicam tez mu jedzenie kurczakiem,oczywiście tylko troszeczkę,ale on bardzo lubi A ta druga kupiłam tylko dweie saszetki
  2. Pani Irena z Katowic prosi o spodnie nr.8 za 50zł
  3. Kupiłam dzisiaj Bartusiowi karmę,już niestety nie miałam,zapomiałam paragonu,więc wklejam zdjęcie 2 x 500g---14zł 2x 500g----24zł ------------------------------ 38zł
  4. Do Murki można wpłacać cały miesiąc,ona rozlicza miesiąc pod koniec i wpisuje kwoty,które otrzymała
  5. Mam na koncie wpłatę od Poker 120zł na karmę dla Bartusia Bardzo dziekuję Również wpłaciła 100zł koleżanka Poker na karmę dla Kacperka Bardzo dziekuję
  6. 33 Rekawice nitrylex,100szt Rozmiae M CW 10zł Kupiła Kroook CW 34 Lakierki czerwono czarne Rozmiar 40 CW 8zł 35 Buciki ,wys.słupka 6cm Rozmiar 38 CW 24zł 36 Buciki ,wys.słupka 6,5cm Rozmiar 37 CW 26zł Kupiła Kroook CW 37 Buciki wys.słupka 4cm Rozmiar 37 CW 25zł
×
×
  • Create New...