-
Posts
3908 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DarkWater
-
Ciotki!!! Muszę Was zdyscyplinować! Zaraz zmienię temat wątku na: ewa gonzales szuka babci :mad:
-
[quote name='Grosziwo']No to mi się gromadka wnucząt zwiększa szybciutko, jeden dzień i dwie wnusie ;-)[/QUOTE] I niedługo królisia będziesz miała... :roll:
-
Hurrra! A w gratisie chominia dorzucę! [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/14687ee81182482f.html"][/URL][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/14687ee81182482f.html"][IMG]http://images44.fotosik.pl/250/14687ee81182482fm.jpg[/IMG][/URL] ŻARTOWAŁAM...:diabloti::diabloti::diabloti:
-
Jestem z Bydgoszczy, ale mój mąż margrabia kursuje Bydgoszcz -Gliwice raz w tygodniu.
-
Grosziwo ona ci to z paszczy węża przez Magdę G.* cudem wyratowana! (* jej drzewo genealogiczne jeszcze sprawdzimy - ale cud urody z niej białogłowa, więc wszystko wskazuje na to, że szlachcianka!) No a moja córka (Radziwiłłówna w 1/8 ) ma uczulenie na wszelkie żywe stworzenie, bo tak królini w życiu bym nie oddała.
-
Witaj A.M-M. :multi: Nasze śliczności miały kontakt z innymi królikami i... chomikiem. Psa/kota na oczy nie widziały.
-
[quote name='Asia76']Wiesz ja też jestem trochę zdezorientowana, tym bardziej, że jak ta pani zadzwoniła do mnie, ze nie może jej jednak zabać, to odniosłam wrażenie, że płakała, Nie wiem, co się wydarzyło. W sumie szkoda, bo rozmowa przebiegła bardzo dobrze. Siła wyższa, już trudno jak to się mówi - tak miało być. Kwiatuszku trzymaj się.[/QUOTE] A to się pewnie stało, że ona bardzo chciała, a TZ wariował. Sto razy to przerabiałam :-/
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/283/2f6e8c68fd794a9bmed.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Verdana][SIZE=1][B]miejscowość:[/B] Bydgoszcz [B]imię:[/B] Suzuki [B]umaszczenie:[/B] białe z brązowymi plamkami [B]płeć:[/B] samiczka [B]wiek:[/B] młoda [B]rasa:[/B] miniaturka długowłosa [B]waga:[/B] brak danych [B]sterylizacja:[/B] nie [B]szczepienia:[/B] nie [B]przebyte choroby:[/B] brak danych, obecnie zdrowa [B]stosowana dieta:[/B] sucha karma, siano, suszki, odrobina zieleniny [B]powód oddania:[/B] Suzuki została zabrana w ramach interwencji z miejsca, w którym przebywała w strasznych warunkach razem z innymi zwierzętami [B]akcesoria:[/B] brak [B]uwagi:[/B] Suzuki jest bardzo łagodnym, spokojnym i ufnym królikiem. Sama szuka kontaktu z człowiekiem, szybko przyzwyczaja się do nowego miejsca. Jest bardzo ciekawska, dobrze reaguje na inne zwierzęta. Jej ulubionym zajęciem jest robienie piruetów w powietrzu i zaczepianie swojego tymczasowego opiekuna :) [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=5c1529c0c52480e1"][IMG]http://images41.fotosik.pl/284/5c1529c0c52480e1m.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=2ff4787c93a00826"] [IMG]http://images41.fotosik.pl/284/2ff4787c93a00826m.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=fc0cc85e2077eb73"] [IMG]http://images47.fotosik.pl/288/fc0cc85e2077eb73m.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=2]Królinia znajduje się pod opieką SPK. Zainteresowanych informuję, że obowiązuje [/SIZE][SIZE=2][COLOR=Red]wizyta przedadopcyjna[/COLOR][/SIZE][SIZE=2] oraz podpisanie [/SIZE][SIZE=2][COLOR=Red]umowy adopcyjnej[/COLOR][/SIZE][SIZE=2]. Kontakt w sprawie adopcji:[/SIZE] [/SIZE][/FONT][INDENT]Stowarzyszenie Pomocy Królikom [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] nr. tel. 609-153-411 gadu-gadu 3476261 [URL="http://www.kroliki.net/"]www.kroliki.net[/URL] [URL="http://www.adopcje.kroliki.net/"]www.adopcje.kroliki.net[/URL] [URL="http://www.forum.kroliki.net/"]www.forum.kroliki.net[/URL] [/INDENT]
-
Jakieś wieści?
-
Klikałam, ale tam się trzeba zalogować :-\ [URL="http://img101.imageshack.us/i/scubi.jpg/"][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/6256/scubi.jpg[/IMG][/URL] No juz go widziałam, no ale on niegrzeczny jest :mad:
- 26 replies
-
- berneńczyk
- do adopcji
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Neska-mam dom i rodzine,dziekuje wszystkim z pomoc:)
DarkWater replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Neska ma Allegro! Wiedziałam, że nikt moich postów nie czyta ;)... [URL]http://www.allegro.pl/item998635115_amstaff_owata_neska_szuka_domu.html[/URL] Pani Monika z Bydgoszczy ją na Allegro wypatrzyła. I dostawiłam jej nowe zdjęcia! -
Tinka błaga o nowy dom! Już nie błaga. Ma dom :)
DarkWater replied to martik b's topic in Już w nowym domu
Tinka co u Ciebie słychać? Jak nic to zacznę obklejać słupy i słupki na swoim osiedlu :cool3: -
[quote name='fiorsteinbock'] tez bym takie chciala :)[/QUOTE] Nie martw się! Zrobimy Ci też ogłoszenia! ;-)
-
Cudka-jestem kochana ,mam dom ale nigdy nie zapomne waszej pomocy:)
DarkWater replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Giselcia wysadziłam niuni wyróżnione Allegro, bo nerwy mnie wzięły, że nikt takiej królewny nie chce, a z natury żem niecierpliwa :-/ -
[quote name='estote']....czeka mnie jednak kilka zmian w życiu, bo zmieniam miasto, co wiąże się z przeprowadzką itp... dlatego narazie szukamy domu stałego dla Pako, jeśli się nie uda do wakacji, będzie musiał ze mną żyć przez pewien czas na walizkach :)[/QUOTE] Taaaaak...... chce uprowadzić naszego Pakusia :mad: !!!
-
A całkiem je straciłaś, czy masz na dysku...
-
Fiorsteinbock oddaj zdjęcia!