-
Posts
3908 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DarkWater
-
Bydgoszcz- Schronisko dla Zwierząt/ Aktualizacja 22.08
DarkWater replied to schronisko.bydgoszcz's topic in Już w nowym domu
i co dalej z jamnisią? skallska jak działamy? -
JUŻ W DOMU STAŁYM!! 5 m-czny szkielet szczeniaka ma PARWO :(
DarkWater replied to Aman Varda's topic in Już w nowym domu
Aman Varda ja już wróciłam - możesz mnie już też brać pod uwagę, jeżeli chodzi o poratowanie malucha -
Fado w DS! Iga, Tośka, Majka i Perła też!
DarkWater replied to AgnieszkaO's topic in Już w nowym domu
Aga czy ktoś usunął zdjęcia? -
Fado w DS! Iga, Tośka, Majka i Perła też!
DarkWater replied to AgnieszkaO's topic in Już w nowym domu
u nas 75zł (dokładnie rok temu w wakacje tyle mi zaśpiewał weterynarz) -
Fado w DS! Iga, Tośka, Majka i Perła też!
DarkWater replied to AgnieszkaO's topic in Już w nowym domu
[quote name='paulinken']To wyłożysz, ja Ci oddam?[/QUOTE] OKI zaraz zrobię -
Fado w DS! Iga, Tośka, Majka i Perła też!
DarkWater replied to AgnieszkaO's topic in Już w nowym domu
[quote name='paulinken']Ciocia, dać Ci na wyróżnienie?[/QUOTE] dobrze by było dołożyć... :oops: -
Fado w DS! Iga, Tośka, Majka i Perła też!
DarkWater replied to AgnieszkaO's topic in Już w nowym domu
[url]http://allegro.pl/szczeniaki-szczenieta-zostaly-im-trzy-dni-i1762632036.html[/url] -
[quote name='Anja2201']Ludzie chyba zrezygnowali , nie odzywają się w ogóle .[/QUOTE] to znaczy, że nie odbierają telefonu? a może wyjechali na wakacje i nie odpisują na maila?
-
Bydgoszcz - miesięczna jamniczka szorstkowłosa ma dom!
DarkWater replied to soboz4's topic in Już w nowym domu
a to tu też się wpiszę -
Miesieczna jamniczka szorstkowłosa - JUŻ W DOMKU :)
DarkWater replied to jofracy's topic in Już w nowym domu
no to czekamy na wizytę dziewczyny -
Bydgoszcz - miesieczna jamniczka szorstkołosa ma dom!!!!
DarkWater replied to soboz4's topic in Już w nowym domu
no to tu się też wpiszę: jakby co to mogę ją w Bydgoszczy wziąć na krótki DT poza tym mój mąż kursuje: Bydgoszcz - Gliwice (nawet jedzie jutro), ale to z tego co widzę, to już chyba inne rozwiązania wchodzą w grę -
Miesieczna jamniczka szorstkowłosa - JUŻ W DOMKU :)
DarkWater replied to jofracy's topic in Już w nowym domu
jakby co to mogę ją w Bydgoszczy wziąć na krótki DT poza tym mój mąż kursuje: Bydgoszcz - Gliwice (nawet jedzie jutro), ale to z tego co widzę, to już chyba inne rozwiązania wchodzą w grę -
[quote name='kamilka91']Właśnie odebrałam kolejny telefon w sprawie Fliege. Starszy pan. Więcej konkretów poznam jutro, bo najpierw sama muszę się czegoś o Fliege dowiedzieć...[/QUOTE] a pan z naszego regionu chociaż?
-
a czy zaoferowałyście ewentualną pomoc w transporcie?
-
o! to trzymamy kciuki. A Ty będziesz miała czas, żeby tam się z Państwem spotkać? albo rasowa, a może Cavi?
-
[quote name='rasowa2410'] Myślę, że jednak pomoc się przyda. [/QUOTE] a o jaką konkretnie pomoc chodzi? [quote name='rasowa2410'] Ogromna ilość ludzi po nią się zgłasza (jak narazie do mnie a nie do samego schroniska). [/QUOTE] napisz proszę coś więcej, czy to są konkretnie zdeklarowane domki? Czy na razie ludzie piszą/dzwonią na przeszpiegi? ile jest tych osób? a domy po całej Polsce rozrzucone? na forum schroniska piszesz, że każdy kto się z Tobą kontaktuje, mieszka w okolicach Łodzi/Opola. czy chodzi o ewentualną pomoc w transporcie?
-
Starsza donka, od 4 mcy bezdomna po smierci opiekunów. Ma dom.
DarkWater replied to beka's topic in Już w nowym domu
[quote name='beka']Orócz Wrocławia, zgłosił się dom który juz ma owczarka z dogomanii. Pytanie czy Sabie bedzie lepiej jako jedynaczce czy w towarzystwie? Państwo z Warszawy chca ja poznać. Maja dzwonic do Jamora sie umawiać. Zobaczymy. Kciuki nadal potrzebne.[/QUOTE] a to ten owczarek-zazdrośnik? -
Starsza donka, od 4 mcy bezdomna po smierci opiekunów. Ma dom.
DarkWater replied to beka's topic in Już w nowym domu
[quote name='unixena']Musimy koniecznie cos wykombinowac ,aby duzo ludzi zobaczylo Sabcie .Ale pomysl z plakacikiem jest dobry . Myslcie cioteczki ,gdzie by mozna jeszcze wywiesic plakaciki oprocz lecznic dla zwierzat?[/QUOTE] polecam minimarket AS ;-), jeżeli ktoś ma w regionie -
Starsza donka, od 4 mcy bezdomna po smierci opiekunów. Ma dom.
DarkWater replied to beka's topic in Już w nowym domu
[url]http://allegro.pl/saba-owczarek-niemiecki-owczarki-niemieckie-i1594069877.html[/url] -
tu też wklejam [URL]http://allegro.pl/fliege-suczka-w-typie-jamnik-jamniki-bydgoszcz-i1593322650.html[/URL] no to teraz mam z Fliege coś współnego ;-) chodzi mi o mój nick z Allegro :-D
-
[url]http://allegro.pl/fliege-suczka-w-typie-jamnik-jamniki-bydgoszcz-i1593322650.html[/url]
-
nie ma - trzeba tu koordynatora działań => Kamilkę ściągnąć