Jump to content
Dogomania

DarkWater

Members
  • Posts

    3908
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by DarkWater

  1. oba moje jamniki memlały wszystkie swoje posłanka, memlały i wypluwały, wszystkie koce miały taki ażur, że nie nastarczałam z nowymi
  2. i co dalej z jamnisią? skallska jak działamy?
  3. jak paulinken prosiła: [URL]http://allegro.pl/szczeniaki-szczenieta-pilnie-szukaja-domu-i1793436174.html[/URL] yyyyyyyyyyyyyy... gdzie leży Pszczyna? na Śląsku?
  4. Aman Varda ja już wróciłam - możesz mnie już też brać pod uwagę, jeżeli chodzi o poratowanie malucha
  5. Aga czy ktoś usunął zdjęcia?
  6. u nas 75zł (dokładnie rok temu w wakacje tyle mi zaśpiewał weterynarz)
  7. [quote name='paulinken']To wyłożysz, ja Ci oddam?[/QUOTE] OKI zaraz zrobię
  8. [quote name='paulinken']Ciocia, dać Ci na wyróżnienie?[/QUOTE] dobrze by było dołożyć... :oops:
  9. [url]http://allegro.pl/szczeniaki-szczenieta-zostaly-im-trzy-dni-i1762632036.html[/url]
  10. [quote name='Anja2201']Ludzie chyba zrezygnowali , nie odzywają się w ogóle .[/QUOTE] to znaczy, że nie odbierają telefonu? a może wyjechali na wakacje i nie odpisują na maila?
  11. no to czekamy na wizytę dziewczyny
  12. no to tu się też wpiszę: jakby co to mogę ją w Bydgoszczy wziąć na krótki DT poza tym mój mąż kursuje: Bydgoszcz - Gliwice (nawet jedzie jutro), ale to z tego co widzę, to już chyba inne rozwiązania wchodzą w grę
  13. jakby co to mogę ją w Bydgoszczy wziąć na krótki DT poza tym mój mąż kursuje: Bydgoszcz - Gliwice (nawet jedzie jutro), ale to z tego co widzę, to już chyba inne rozwiązania wchodzą w grę
  14. łapcie bąbelki swoją szansę: [url]http://allegro.pl/szczeniaki-szczenieta-szukaja-domku-dwie-suczki-i1675038121.html[/url]
  15. [quote name='kamilka91']Właśnie odebrałam kolejny telefon w sprawie Fliege. Starszy pan. Więcej konkretów poznam jutro, bo najpierw sama muszę się czegoś o Fliege dowiedzieć...[/QUOTE] a pan z naszego regionu chociaż?
  16. a czy zaoferowałyście ewentualną pomoc w transporcie?
  17. o! to trzymamy kciuki. A Ty będziesz miała czas, żeby tam się z Państwem spotkać? albo rasowa, a może Cavi?
  18. [quote name='rasowa2410'] Myślę, że jednak pomoc się przyda. [/QUOTE] a o jaką konkretnie pomoc chodzi? [quote name='rasowa2410'] Ogromna ilość ludzi po nią się zgłasza (jak narazie do mnie a nie do samego schroniska). [/QUOTE] napisz proszę coś więcej, czy to są konkretnie zdeklarowane domki? Czy na razie ludzie piszą/dzwonią na przeszpiegi? ile jest tych osób? a domy po całej Polsce rozrzucone? na forum schroniska piszesz, że każdy kto się z Tobą kontaktuje, mieszka w okolicach Łodzi/Opola. czy chodzi o ewentualną pomoc w transporcie?
  19. [quote name='beka']Orócz Wrocławia, zgłosił się dom który juz ma owczarka z dogomanii. Pytanie czy Sabie bedzie lepiej jako jedynaczce czy w towarzystwie? Państwo z Warszawy chca ja poznać. Maja dzwonic do Jamora sie umawiać. Zobaczymy. Kciuki nadal potrzebne.[/QUOTE] a to ten owczarek-zazdrośnik?
  20. [quote name='unixena']Musimy koniecznie cos wykombinowac ,aby duzo ludzi zobaczylo Sabcie .Ale pomysl z plakacikiem jest dobry . Myslcie cioteczki ,gdzie by mozna jeszcze wywiesic plakaciki oprocz lecznic dla zwierzat?[/QUOTE] polecam minimarket AS ;-), jeżeli ktoś ma w regionie
  21. [url]http://allegro.pl/saba-owczarek-niemiecki-owczarki-niemieckie-i1594069877.html[/url]
  22. tu też wklejam [URL]http://allegro.pl/fliege-suczka-w-typie-jamnik-jamniki-bydgoszcz-i1593322650.html[/URL] no to teraz mam z Fliege coś współnego ;-) chodzi mi o mój nick z Allegro :-D
  23. [url]http://allegro.pl/fliege-suczka-w-typie-jamnik-jamniki-bydgoszcz-i1593322650.html[/url]
  24. nie ma - trzeba tu koordynatora działań => Kamilkę ściągnąć
×
×
  • Create New...